Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    що не пишеш да ти го сменят по административен път?
    Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

    Comment


      Просто не знаех, че има такава възможност. Ако могат, нега го сменят

      Comment


        kocetu написа
        Просто не знаех, че има такава възможност. Ако могат, нега го сменят
        пусни лично на някои админ и попитай.
        Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

        Comment


          "Регистрирай се" скоро ще работи, въпреки че не знам дали ще е за добро...
          Колкото до username-a ти, прати ми на ЛС как точно искаш да изглежда и ще ти го променя.
          <<..........>>

          Comment


            Deimos написа
            "Регистрирай се" скоро ще работи, въпреки че не знам дали ще е за добро...
            еее поне ще е интересно... :mhehe: отдавна е нямало въпроси като: ак с/у м-16...
            Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

            Comment


              Тъкмо се канех да попитам, само при мен ли форумът изглежда по този начин и той взе, че навлече старата премяна:

              п.п,
              липсата на емотикони ще накара някои потребители да замлъкнат


              п.п.п.

              А със статии що се случва?
              Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

              Comment


                Много се радвам, че форумът се върна в пълния си блясък! Засега имам само един въпрос - ще се появи ли в началото списъка с теми, в които има нови мнения?
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  Засега не, за жалост това беше ръчна модификация на старата версия и ако не намерим нещо подобно за новата, то ще трябва да минем без новите теми
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    Липсва ми дървото на разделите в долния край на страницата. Има го само горе. Свикнах да си цъкам по него след като съм изчел страница до края.
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      Отново имам изтрит коментар, този път в тема "Майтапи"! Сега остава да обясните защо го изтрихте?

                      Comment


                        Нищо фатално не се е случило и няма изтрити постове, а тези за експлозиите заминаха в отделна тема, тъй като 'майтапи' не е дискусионна такава.
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          То поначало трябваше да бъде изтрит, AYB, защото си пропуснал да забележиш, че темата е за майтапи, а не за сериозни коментари. Ако си искал да коментираш събитието, да бе отворил нарочна тема за това. Воланд е направил това вместо теб, така че по-скоро следва да си благодарен - аз щях да изтрия коментара ти, защото поне десет пъти съм предупреждавал за какво служи тема "Майтапи".

                          Comment


                            Ок... Не знаех, че е преместена.

                            Comment


                              аз пак да отправя предложение всяка тема стигнала 200 поста да се заключва. така ще се избягва безумното повторение на едни и същи доводи от потребителите.

                              така - http://forum.boinaslava.net/showpost...&postcount=201 - просто ключ.
                              Всяка алтруистична система е вътрешно нестабилна, защото е отворена за злоупотреби от страна на егоистични индивиди, готови да я експлоатират.

                              Comment


                                аз пак да отправя предложение всяка тема стигнала 200 поста да се заключва.
                                Това няма нищо общо с количеството постове, а с това за какво е темата и кои пишат в нея. За съжаление е така. Темите около произхода неизбежно стигат до това състояние. Тази конкретно известно време се опитвах да я поддържам, но се отказах - просто нямам толкова време за губене, че да цензурирам всяко заяждане. В крайна сметка в интерес на самите участници в темата е тя да се води по-нормално. Ако те не разбират този интерес, за тяхна сметка е.

                                Comment

                                Working...
                                X