Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Буболечката отново ми се яви в този пост: http://forum.boinaslava.net/showpost.php?p=216886&postcount=40. След като ок. пет пъти го редактирах чрез триене и добавяне на текст, в крайна сметка успях да докарам поста до почти първоначалния му вид, но сега вече се вижда. Явно препъни камъчето е било някое интервалче, някоя запетая или някоя дума, която съм променил.:sm186:

    "oderint, dvm metvant" (Caivs Cæsar Avgvstvs Germanicvs)
    It's so easy to be wise. Just think of something stupid to say - and then don't say it.

    Comment


      При опит да вляза в потребителски настройки ми дава следното:

      There seems to have been a slight problem with the Форуми Бойна Слава database.
      Please try again by pressing the refresh button in your browser.

      An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, who you can also contact if the problem persists.

      We apologise for any inconvenience.
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Това е единственият технически възможен начин аз повишаване на нивото на форума. Първата стъпка е ограничаването на възможностите за пускане на мнения, цитиране и промяна на профили, втората е заключването на целия форум и ключът в Хъдсън.

        Comment


          княз Крылов написа
          При опит да вляза в потребителски настройки ми дава следното:
          Идеално, най-сетне няма да слагаш от прокламации в подписа си от сорта "вечната жертва на имперския произвол" или "мелиса трябва да бъде модерирана"
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            княз Крылов написа
            При опит да вляза в потребителски настройки...
            Пробвай от Бързи връзки . При мен така стана.

            Comment


              всйщност исках да пунтирам титлата phpbb или нещо такова - сори имам слаба памет на комбинации нямащи значение и да си сложа подпис "Хари и потър анти-император"
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                княз Крылов написа
                всйщност исках да пунтирам титлата phpbb или нещо такова - сори имам слаба памет на комбинации нямащи значение и да си сложа подпис "Хари и потър анти-император"
                Нищо не мога да разбера. Ако искаш да си смениш титлата, използвай "Бързи връзки". Директно от "Потребителски настройки" не става.

                Comment


                  Сайта "Броня" е доста грозно хакнат. :tdown
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Пфу.

                    Тя и без това в този си вид няма да просъществува още дълго.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Значи, откакто пуснахте наново форума забелязвам, че главната страница ми зарежда по-бавно. Преди не беше така. В нас съм на 3 Mbps входящ трафик, а в работата на 6 Mbps. И на двете се усеща забавяне. Не че е голяма беда, но е досадно чакането.

                      Comment


                        AYB написа
                        Значи, откакто пуснахте наново форума забелязвам, че главната страница ми зарежда по-бавно. Преди не беше така. В нас съм на 3 Mbps входящ трафик, а в работата на 6 Mbps. И на двете се усеща забавяне. Не че е голяма беда, но е досадно чакането.
                        При мен зарежда по-бързо отколкото преди.

                        Comment


                          Kredor не отговаря, нещо май е станало с техния сайт. Затова се бавеше, изключих го, сега би трябвало да е ок (но дано се оправи скоро, че лошо за хората без кирилизатор).
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            Sir Gray написа
                            Kredor не отговаря, нещо май е станало с техния сайт. Затова се бавеше, изключих го, сега би трябвало да е ок (но дано се оправи скоро, че лошо за хората без кирилизатор).
                            Усещам цялостно забавяне, но най-тегаво е при опит за писане на мнение/ЛС - `Connecting to www.kredor.com` виси на статус-линията десетина секунди и чак след това се появява курсор в полето за писане - току-що го изтърпях отново.
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              Да, това с kredor си е проблем. Не знам дали си го изключил, но и при мен все още се бави, защото го търси.

                              Comment


                                Има ли някакви надежди скоро "Регистирай се" да заработи. Нещо в последно време т'ва kocetu ми се е набило в очите. Искам да си е на кирилица, с главна буква и т.н. Знам, прищявка, ама ....

                                Comment

                                Working...
                                X