Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Галахад, поздравления, че познатите ти са най-големите селяндури, с които съм имал нещо общо. Мисли му да ме занимаваш с екземпляри като този.
    Той си е твой познат. От теб научих за него. Ти занимава с него и това как те е подредил целия форум. При това постъпката ти беше много долна да оплюваш човека зад гърба му. Не че това, което правиш в момента не е същото. То човек си е един и същ навсякъде. Айде, бягай сега да ме клюкариш на "Криле"!

    Ще настоявам за директен бан на твоята нещастна жалка ревлива персона.
    Гледай да не пратя писъмца до някои организации с избрани линкове от панагирите ти за разни фашисти, нацисти и прочее. Някои от форумната управа може да се завърнат в родината по-рано отколкото са очаквали (за това, че допускат да се пишат такива нещо по форума).
    Last edited by ; 24-03-2006, 22:12. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

    Comment


      Заплаха ли усещам?
      Аз като казвам, че си жалък ревльо си го казвам АЗ.
      Не отгавярам мъгляво за разни хора, щото въобще не ме интересува тия хора кои са и какви са. Не е твоя работа какви материали къде се публикуват.
      Ако не ти харесва с какво се занимавам - твоя си работа. ))
      Не си мисли, че можеш да ми докараш главоболия с някакви мъгляви заплахи. Най-лесно е да си изтегля всичко което съм правил от БС, но може и да греша, но сайтът изпълнен с "нацистки и фашистки" персони е най-посещаваният от портала.
      и т.н.
      Други проблеми, ревльо?

      Comment


        Най-лесно е да си изтегля всичко което съм правил от БС, но може и да греша
        Колкото и да съм против триенето, тези неща са си за триене. На повечето форуми в условията има, че такива неща не се допускат (вкл. и на този). Форума може и да е частен, което съвсем не означава, че на него може да се слага всичко. Частния собственик може да ограничава предметната насоченост на това, което се слага, но не може да позволява да се слагат писания, а акоито е забранено. Е, технически може да разреши, но също така може сериозно да загази за това.

        Не че писанията ти струват нещо, просто насочеността им не е разрешена.

        Comment


          Ти си болен.
          Мислех, че си просто поредния форумен ревльо, но се оказва, че е по-сериозно.
          Съжалявам, не мога да общувам с малоумни.
          И все пак изявеният дебилизъм не те извинява.

          Comment


            Id facere laus est, quod decet, non quod libet (Seneca) - Голям подвиг е да вършиш това, което трябва, а не това, което искаш (Сенека) - това за необходимостта да се махнат пронацистките ти глупости. При толкова достойни хора в хилядолетната история да се пълни форума с биографии на нацисти!?!

            Това да се пуснат маниаци на форума е едно, но да се проповядва фашизъм е нещо съвсем друго.

            Comment


              Предлагам ти да продължиш борбата си с фашизма като изискаш забраната на филма "Das Untergang", половината поредици по Дискавъри и Хистори ченъл и още куп неща.

              Comment


                .
                Last edited by Dinain; 25-03-2006, 21:36.
                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                "But I know none, and therefore am no beast."

                (Richard III - William Shakespeare)

                Comment


                  Galahad губи правата си за участие във форума доживот без право на обжалване.
                  Last edited by Imperial; 25-03-2006, 02:25.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Само искам да попитам - защо когато и двете страни проявяват емоции и се обиждат, бива наказвана само едната?

                    , но да се проповядва фашизъм е нещо съвсем друго
                    .

                    Ти си болен.
                    Мислех, че си просто поредния форумен ревльо, но се оказва, че е по-сериозно.
                    Съжалявам, не мога да общувам с малоумни.
                    „Аз, Драгомир, писах.
                    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                    Модератор на раздел "Военна Авиация"

                    Comment


                      Интересно само на мен ли ми се струва, че последните няколко питания/постове в тази тема въобще нямат нищо общо с техническите въпроси?

                      Comment


                        Пилот написа
                        Само искам да попитам - защо когато и двете страни проявяват емоции и се обиждат, бива наказвана само едната?
                        "Наказанието" е по причини далеч по-комплексни от "проявяване на емоции и обиди". Би трябвало да е очевидно за всеки, който следи форума.

                        gollum написа
                        Интересно само на мен ли ми се струва, че последните няколко питания/постове в тази тема въобще нямат нищо общо с техническите въпроси?
                        Последните няколко писания обясняват прогонването на Галахад и ще трябва да останат няколко дни преди да бъде прочистена темата.
                        Last edited by Imperial; 25-03-2006, 19:36. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          Последните няколко писания обясняват прогонването на Галахад и ще трябва да останат няколко дни преди да бъде прочистена темата.
                          Знаеш мнението ми, че е хубаво всяка административна мярка да бъде надлежащо съобщавана и аргументирана, доколкото е възможно. Така че срещу това нямам нищо против (дори не е достатъчно това да е само временно). Въпросът е, че според мен е добре това да се парви в нарочна тема, а не да се меша в темата за техническите въпроси.

                          Comment


                            Защо ги няма подфорумите във форума ВСВ - Военно изкуство, Важни сражения и СССР?
                            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                            Comment


                              Shelenberg написа
                              Защо ги няма подфорумите във форума ВСВ - Военно изкуство, Важни сражения и СССР?
                              Ами то от тях май-нямаше много смисъл(в тях нямаше нищо) и заминаха в небитието. Каквито теми някога имаше май са тук:
                              Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

                              Comment


                                Системата за "категории" на темите ("Анализ", "Дискусия"...) беше изключена, понеже практически не се ползва.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X