Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Acunga написа
    А Доставчика ми е Корес,ти откъде разбра,че е Евро.нет?
    Твоя доставчик е под шапката на Евро.нет, а името в случая просто няма значение.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Добре може.
      А форума започва да ми изглежда все по функционален (абе айде да не нарушавам шаблонния израз) и подреден.
      Следващото неудобство,което ме хвърля в недоумение е:защо СЛЕД КАТО ВЕЧЕ СЪМ СЕ РЕГИСТРИРАЛ ВЕДНЪЖ,когато кликна
      опцията "търсене"(най-отгоре на постовете) и му напиша какво да търси,то ми ИСКА РЕГИСТРАЦИЯ ОТНОВО.Само при мен ли е така.Да не е защото съм само Ефрейтор и това да е нещо като поддържаща търпеливостта ми тренировка?
      Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

      Comment


        Проблем с кукитата според мен.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Imperial написа
          Проблем с кукитата според мен.
          Досега не ми е хрумнало.Настройките на Експлорер-а са ми на High i според мен това е нормално.И в други форуми съм имал подобни проблеми,но в локалния форум например или в този на фен-със същите настройки-никога. :shrug: Ненам
          Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

          Comment


            Sherlock написа
            Updated 11:00 Sofia Time:
            Всъщност сървъра, който хоства "Бойната Слава" е в Хюстън, Тексас, и през деня забавянето до там скача, но е повече от поносимо и така /~500ms/.А аз май много на технически детайли го обърнах :lol:
            Аааа.Сега разбирам.Трябва да си гледам международната скорост.А тя ми куца малко.Ама уж обещават да я повишават в бъдеще.Дано
            Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

            Comment


              Само при мен ли веднага щом вляза във форума и цъкна на първата нова тема и всички останали стават вече прочетени? Сиреч - влизам аз, има няколко подфорума с нови отговори, цъкам на подфорум "общи" и веднага всички теми в него са отбелязани като вече прочетени, а освен това и из целия форум. Изнервящо е да сверявам всеки път часовете....
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                Sir Gray написа
                Само при мен ли веднага щом вляза във форума и цъкна на първата нова тема и всички останали стават вече прочетени? Сиреч - влизам аз, има няколко подфорума с нови отговори, цъкам на подфорум "общи" и веднага всички теми в него са отбелязани като вече прочетени, а освен това и из целия форум. Изнервящо е да сверявам всеки път часовете....
                При мен това се появява след като се поразходя хубаво из форум-т.е. след 30 минутки
                Тъкмо отговоря на две-три теми и хоп-вече другите съм ги прочел.Баси
                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                Comment


                  Странно, аз може би чета прекалено бързо, но не само че го нямам този проблем, ами даже ми се случва да прочета някоя тема и после да продължи да ми седи като непрочетена. Възможно е всичко да е в настройките на компютъра. Но аз като един компютърен инвалид съм последния човек, който може да каже.

                  Comment


                    Това с дългото четене е ясно - като стоиш определено време логнат дез да правиш нищо (или да четеш например), системата прави един вид тайм аут.
                    А моя случай днеска се оправи май...
                    XV mile the sea brode is
                    From Turkey to the Ile of Rodez...

                    Comment


                      При мен почти винаги темите си стоят "непрочетени" - независимо дали съм влизал в тях или не. Статутът им се изменя след някакво време - да речем около 20 минути - тогава всички стават "видяни". Но досадното е (с горното се свиква), че когато постна нещо някъде, то задължително ми стои като "непрочетено". А все пак обикновено си ги чета нещата, преди да ги постна .

                      Comment


                        Аз не мога разбера защо има такива като Acunga дето имат по 109324623946242 картинки в подписа и загрозяват и забавят (за тези, който не са си включили кеша по 1 или друга причина) форумите

                        Comment


                          skycycle написа
                          Аз не мога разбера защо има такива като Acunga дето имат по 109324623946242 картинки в подписа и загрозяват и забавят (за тези, който не са си включили кеша по 1 или друга причина) форумите
                          podpisa mi si go izbrah 6toto si se kafeh,na mnogoto emotikoni,na mnogo ot postovete si sum go mahal.Na tebe kakuv ti e tolkova problema sus toia ke6?Imperial o6te ne mi e napravil problem.
                          Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

                          Comment


                            Пак да напомня че в този портал кирилицата е задължителна. Не е толкова трудно все пак.

                            Comment


                              Абе по принцип няма проблем но става ебаси шаренията.Аз заради това влизам само в този форум и в този на Багатур защото са най-изчистени от към такива работи(е не само заради това де но например в тези на дао.бг шаренията е прекалена и се отказах...)
                              ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                              Comment


                                Acunga, не се обиждай, че се намесвам ам така като гледам проблема при теб не е от форума, а от задклавиатурното устройство. Ако там оправиш нещата мисля, че няма да имаш повече проблеми.
                                Dulce et decorum est pro patria mori

                                ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                                СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                                НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                                СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                                Comment

                                Working...
                                X