Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    03 Януари 2005 - Обновление на сайта "Вимпел"

    добавени:

    Сражението в пролива Суригао

    Тежък самолетоносач "Кага"

    Тежък самолетоносач "Акаги"

    Тежък самолетоносач "Сорю"

    Тежък самолетоносач "Тайхо"

    Леки самолетоносачи тип "Унрю"
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      С това обновление ще попълня моите пропуски по японска авиационна история.
      Благодаря Одзава!
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        а на мен благодаря няма ли :cry:
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Imperial Friedrich написа
          а на мен благодаря няма ли :cry:
          Че аз ти го казах като се видяхме бре. Че даже и мръвка ти дадох
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            А защо така поголовно изчезват теми и постове???Писна ми да пиша по един километър всяка вечер и на сутринта като надникна да видя някой дали се е осмелил да отговори да не си намирам темата или поста.И това става само с дългите постове и със започването на нова тема разните тъпи спамарски постчета си седят.Нещо не ми се връзва?!
            ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

            Comment


              Какви постове са ти изчезнали? Защото на мен поне досега не ми се е случвало подобно нещо, а не е като да не съм известен като пишещ дълги и предълги текстове .

              Comment


                Ами аз казах на началника още преди месец мисля изчезват и нови теми.В раздела за интересни работи от пресата бях пуснал две интересни статии от сп.Командос снощи много добра за свастиката и днес сутринта нищо.Някои постове от Средновекови и Античност също мистериозно изчезват а работата е там че след като съм ги писал ги чета пак ако има нещо да поправям да поправям докъто е време и след няколко часа изчезват.Направо превъртам особено ако съм писал на ръка убийствено дразнещо е...
                ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                Comment


                  Аз тази за свастиката я видях, вчера ли беше, днеска ли беше... Само нещо странна ми се видя - ти я беше поствал на порции и няколко от тези порцийки бяха по 2-3 пъти поствани едно след друго
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    В Средновековие и Античност не знам да е бъркано. Темата за свастиката се отвлича в дрънканици за еврейската конспирация, въобще не искам такива глупости в момента.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Тогава предлагам да се редактира темата за свастиката, като се махне еврейската конспирация.
                      Просто самата тема на мен много ми хареса.Научих доста неща, които незнаех
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        Последното което искам е да ви втълпявам за еврейската конспирацияАз самият не съм и особен почитател макар че някои неща не са лишени от логика и най-лесното е да се каже тия са болни мозъци дайте да не ги четем...Пък и е приятна като четиво не знам обаче как така се е получило че е имало повторения аз като преглеждах нямаше такива системи...
                        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                        Comment


                          Империал, защо не сложиш и тези личица, хубави са .
                          Attached Files
                          По моя преценка съм обективен.

                          Comment


                            Ако може и аз да изкажа скромното си мнение.Когато разбрах за сайта ви от търсачката на АБВ-то(търсех "война"),много се зарадвах че е създаден сайт за враждебто настроените хора към Американските империлиастични действия!
                            Имам рег и в лок. си форум - според мен дизайнът му е по-хубав от дизайна на форима в който сега пиша(понеже в началото четох за отварянето на "Източен фтонт",т.н-май че има и др. форуми - не знам не ми се четеше.).По същество:В локалния колкото и голяма картинка да си сложа за аватар по някакъв начин пой си я трансформира в нужните пиксели.Това е исключително удобно(аз съм си харесал една но тя на компа ми е с гол. резолюция и форума ви не я приема.Щях да питам в лок. с каква програма го правят това ама него го ъпдейтват сега и няма да работи до неделя.Ако толкова не знаете как да става това да питам ли в лок. чат?Има ли смисъл?),щото можеш само скапани да слагаш.
                            Що се отнася до емотиконите,малко им куца емоциялността(не на всички,но на тези примерно ме дразнят осбено много и за това не бих ги сложил :o .Изобщо искам да кажа че ако оставим настрана факта че "мненията са като задниците-всеки си го има",не може да не се съгласите с мен че или нещо такова - говоря като графика е далеч по-красиво а и откъм емоции от .Като ми проработи лок. форума ще сваля точния аналог на смигв. човече за да видите кое повече ще ви хареса.А имаче разбирам че това е нещо като военен форум и емотиконите трябва да са спартански,но толкова дървени ли е нужно да бъдат?Нарочно ли го правите?Иначе са МНОГО и РАЗНООБРАЗНИ,което ако сте забелязали по подписа много ме накефи. ).
                            Последното което ме касае пряко е дължината на форума.Може би е важно да е такъв(ако мислите че дължината ще привлече още фенове,въпреки че мен ме отвращава),но държа да ви кажа че като набъбне много някои форум се отваря нов,а който иска да си пише в стария(така се случи с лок,с фен мин год.,).А иначе за всяка тема има 100000 мнения и не се провежда интересен ДИАЛОГ.Това е.Просто исках да ви го кажа.В случай че разбрахте предимството формата на аватара да ти бъде настройван от самия форум,някои от емотиконите да са по-красиви,по-емоционални и естествени( :nod: ),ще поработите по въпроса.Мога да помогна ако имате въпр. да питам в лок. чат и да ви отг.,а след неделя ще кача емотикон от лок. в дата(е ако се рег-на в дата да качвам,първо дали има смисъл,щото и тия във фен са по-хубави ако е за показване:
                            Чудех се дали и това да го добавя,но накрая е реших и него да го напиша,дано го прочетете.В лок. форум съобщението може да се РЕДАКТИРА.Тука защо не може,какво пречи? Аз вече и тука съм писал:http://forum.boinaslava.net/showthread.php?t=4634 - ).
                            Не искам да обиждам никой искам да ме разберете,но ако искам да пиша в тоя форум(а мисля че съм запален по темата на форума като цяло и мисля че все повече темата че се нуждаем от повече такива сайтове ще се увеличава все повече поне в сл. десетилетие-дорато изчезнем като народ) и нещо не ми харесва най-малкото което мога да направя е да съобщя това нещо във форума и да видя как ще продължа
                            Last edited by Acunga; 21-01-2005, 20:58.
                            Let's make war not love@ :rock: :imprulz: :bulgaria: :tanks: :grrr: :mike:

                            Comment


                              Ще се радвам, ако някой ми преведе последното мнение на разбираем български
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Acunga написа
                                като графика е далеч по-красиво откъм графика
                                Без да искам да обиждам никого, ще си позволя да отправя един съвет към всички форумисти: преди да пуснете мнение си го прочитайте поне веднъж. Аз мнението на Acunga го прочетох 3 пъти много внимателно, обаче освен че иска други емотикони и че е борец против американския империализъм (като Иван Славков Батето), друго нищо не схванах.

                                Comment

                                Working...
                                X