Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да разбирам ли, че трябва да рестартирам темата си за българските генерали, която започнах в събота (20.11.2004). Нещо вече не я виждам....
    Last edited by dibo; 23-11-2004, 14:09. Причина: сгрешена дата
    We don't see things as they are, we see them as we are
    ---Anais Nin----

    Comment


      Manstein - ами 150х150 х 20к е аватара. Пиши ми ЛС с какви ти бяха настройките за достъп.

      Дибо - ровя в старата база, мненията са там, просто е малко сложно да ги изровя. Пусни нова тема и ще ти вкарам старите мнения.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Пуснах нова тема:
        Рестартирам темата. Моля не пишете в нея, освен ако не искате да добавите или коригирате нещо по вече написаното. Азбучен списък: A Абаджиев, Георги (http://forum.boinaslava.net/showpost.php?p=100786&postcount=55) - генерал-лейтенант (1937) Аврамов, Иван (http://forum.boinaslava.net/showpost.php?p=100790&postcount=56)


        Благодаря предварително!
        Last edited by Imperial; 23-11-2004, 19:41.
        We don't see things as they are, we see them as we are
        ---Anais Nin----

        Comment


          ето го аватара - би трябвало да е ок. може ли да го сложиш? на мен не ми го приема. и лс не мога да ти пратя... и фтп-то не бачка
          Attached Files

          Comment


            Пробвай пак с аватара, сега трябва да работи

            Защо не можеш да пратиш Л.С.?
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              май стана. а фтп-то?

              Comment


                ми трябва да ми пишеш по л.с. какви ти бяха данните. защо не можеш да пратиш, грешка ли ти дава? кажи каква.
                Last edited by Imperial; 23-11-2004, 20:40.
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  лс се оправи май и аватара също. а фтп-то ми не помниш ли - бяха стотици снимки на офицери. ама мнооого снимки наистина. май бях прехвърлил 50те мб.

                  Comment


                    име и парола бре, не ги помня. Нали трябва да ти направя нов акаунт.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      1) имената-линкове в темата за биографиите не работят
                      2) снимките не излизат!!!
                      3) дали ще имаме отново пагони и ще е възможно ли на по-късен етап да сложим алтернативка с германските пагони поне?
                      4) Снимката от подписа не ми излиза. Това нормално ли е ? Гледам че и твоята не излиза.

                      Comment


                        Линковете няма как да работят, форумът е съвсем друг.

                        Снимките не излизат, понеже нямаш акаунт, който за да ти го отворя, както вече емнайсе пъти казах, трябва да ми пишеш на Л.С. име и парола за него. Докато не направиш това, няма акаунт.

                        Пагоните са ми последната грижа в момента.

                        Картинките в подписа са ми голяма мистерия още. Би трябвало да работят, ама не би. Все ще намеря правилното копче...
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          пратих лс.

                          Comment


                            Можеш ли пак, понеже имах проблеми с кутията и я изпразних изцяло.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              пратих - погледни кутията защото може и да не съм го пратил правилно. докато свикна...

                              Comment


                                мне, няма. Сега аз ще ти пратя и ти ще ми отговориш, да видим какво ще стане.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X