Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    А аз искам да си построя линкор и да пиратствам. Даже може да изкрънкам хамериканското правителство да ми плаща поддръжката и после като ме гони да си създава поводи за война.
    А иначе сериозно: на мене доста бързо ми върви форумът. Предполагам проблемите на другите са че те влизат вечер когато в сащианско е ден и сървърът е натоварен.

    Comment


      На мен дори в момента не ми е особено бърз. Т.е. непрекъснато се мени скоростта, което далеч не е идеал. А през нашия ден и вашето следобед, привечер и вечер, е абсолютен ужас. Ми не мое така.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        А аз искам да си построя линкор и да пиратствам. Даже може да изкрънкам хамериканското правителство да ми плаща поддръжката и после като ме гони да си създава поводи за война.
        А иначе сериозно: на мене доста бързо ми върви форумът. Предполагам проблемите на другите са че те влизат вечер когато в сащианско е ден и сървърът е натоварен.
        ==============
        тамън написах горното и нещо се збози и сума време не мога да постна.

        Comment


          Имам си една мечта - да мога да работя с HTML за да направя сайта с биографиите ама...
          Иначе поздравления!

          Comment


            Erich Von Manstein написа
            Имам си една мечта - да мога да работя с HTML за да направя сайта с биографиите ама...
            е, манщайн, има толкова хора тука дето могат да бутнат едно рамо с хтмл-то, само трябва да свирнеш
            А иначе много мечти много нещо... ще трябва май в скоро време да обираме някоя банка
            XV mile the sea brode is
            From Turkey to the Ile of Rodez...

            Comment


              Що пък банка, комерсиализация трябва, свежи идеи, участие в конкурс по някоя европейска програма, PR, такива едни нормално не обирджийски работи...

              Comment


                Комерсиализация = чужди правила
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  допълнение

                  Обир на банка = нашите правила
                  Dulce et decorum est pro patria mori

                  ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                  СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                  НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                  СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                  Comment


                    банка, банка, иначе много сложно
                    XV mile the sea brode is
                    From Turkey to the Ile of Rodez...

                    Comment


                      те това е новият форум. ще мине известно време докато го избарам правилно, освен това в някои форуми е пълен хаос в момента.
                      www.boinaslava.net

                      Comment


                        лелей, кво стааа? ще е бързо и ловко, така ли?

                        Comment


                          дааааа. само да разчистим хаоса
                          Last edited by Imperial; 23-11-2004, 07:34.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Тест
                            Тест
                            Тест
                            Last edited by Imperial; 23-11-2004, 09:16.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              не мога да си сложа никакъв аватар - само ми обяснява че бил много голям. това на вас случва ли ви се?

                              Comment


                                и другото: би ли могъл да ми възстановиш фтп-то че съм качил доста важни неща там.

                                Comment

                                Working...
                                X