Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да, и на мен така. Бая време изгубих и почти нищо не можах да постна. Явно нещо се е сбъгясало.

    Comment


      Абе да попитам нещо, на коко време е настроен форума ако няма активност даден потребител да счита че вече го няма онлайн и да изисква ново логване. на няколко пъти ми изигра тъп номер - уж браузъра ме води че съм логнат а като тръгна да пиша нещо да ми изкарва екрана с логин-а. Не може литова време да се увеличи, защото примерно пишейки нещо решавам да проверя някои данни в нета ровя 5-10 мин дописвам си мнението и хоп, сори, не си се логнал , губи ми се мнението, айде преписвай.... :evil: въобще малко досадно
      may the Force be with you

      Comment


        За този проблем има сравнително лесно решение, което практикувам от бая време - когато се логваш отбелязваш опцията "искам да влизам автоматично с всяко посещение" и след това не те изхвърля - можеш общо взето колкото си време искаш да висиш логнат дори и без да пишеш (на мен това редовно ми се случва, защото влизам от работата и обикновено се логвам сутринта и след това ми се случва с часове да нямам време да погледна или напиша нещо, но не ме изхвърля).
        Инак за "сигурност" на писанията си ползвам друг метод - пиша си текста в текстови редактор (notepad винаги е под ръка) и чак когато го пприключа извиквам функцията за отговор и копирам текста в прозореца за отговор. Така се избягва загубването на постове (впрочем, дори и да те изхвърли докато постваш , винаги можеш да се върнеш с back към прозореца с текста си, да го заредиш в клипобрда, да се логнеш и след това да го вмъкнеш в прозореца за отговор - така нее се налага дапишеш отново същото мнение).

        Comment


          Въпрос: искам да сменя стила на борда, влизам в профила избирам друг, клик "ок" ама нищо не се променя,а на този цвят не ми се вижда добре картинката в подписа, ореолът се слива с фона

          Comment


            Понеже съм забранил другите (т.е. другият) стилове.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Я всеки да се оплаче от скоростта и надеждността на форума.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Bulgaria struggles to remember its past

                Бавен е но това е от моя нет.

                Comment


                  За танкиста от Харков

                  И на мен ми е бавен, и за съжаление не е от нета ми Не може ли да се направи нещо по въпроса?!?

                  Comment


                    Ами търся варианти.
                    От една страна, хостът е голям, сравнително стабилен, но бавен.
                    От друга, видях някъде че пхпбб не се държал добре при много големи форуми като нашия....

                    Решаването на проблема е свързано явно с допълнителни разходи.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Официално обявление


                      Около 20ти Декември 2004 ще се извърши трансфер на Бойна Слава на нов хостинг, много по-бърз (и по-скъп съответно, но понеже си играем на дядо Коледовци, вас потребителите това не ви касае). Тъкмо за Коледа ще има нов сървър. Иначе големи промени по сайта не се очакват.


                      Притурка:

                      Много е вероятно да се премине на лицензиран vBulletin 3 при първа възможност (след прехвърлянето). Съображенията са, че това е най-добрата форумна система (затова и платена) и е доста по-бърза за големи форуми като нашия от phpBB. Нашият е различен от повечето други български форуми с това, че много постове са изключително дълги и съответно базата данни е много надута. А нямам никакво желание да трия стари теми, понеже една от основните функции на форума е да е база с историческа информация.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Туй за Дядовците касае само Мен и Импереца
                        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                        Comment


                          На мен мечтата ми е да съм милионер и да си хоствам сам сайта и да мога да плащам на хора да го поддържат и да не ми се налага да се занимавам с глупости.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            На мен мечтата ми е да съм милионер за да не работя , а само да си пиша книгите и да имам пушки много
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              Е да разбира се. Кой не иска да си седи да си пише книжки ))
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Е, на това му се вика колективна мечта .
                                Инак е много хубаво това, което сте замислили. Браво!

                                Comment

                                Working...
                                X