Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    В такъв случай императора трябва да е със звание адолф хитлер :lol:

    Comment


      Това не е звание а име. Империал е Тиранин сега

      Comment


        Няма да се разбереме с тебе (Манщайн). Първи морски лорд е точно титлта на модератора, не там разни измисленни адмирали дето по твоят проект трябвало сам да си избира. А иначе аз мога да препиша от Джейнса чиновете за всички флоти, но те не се различават същественни, мога също така да сканирам пагоните (това когато излъжа компа или си купя нов).

        Comment


          Добре де, добре. Модераторите са си модератори...

          И все пак то както и тръгнало всеки си иска титла и няма да има въобще нужда от пагони и прочие. Та дори и ти, който предложи това -и ти си си с титла.В общи линии само аз и още двама-трима (които сме над 500 мнения) си пазим още оригиналните рангове.

          Какво ще кажеш за правило - само модераторите могат да бъдат с титли. Всичко останало да бъде с рангове. Но тогава възниква един въпрос - а какво ще правим с потребителите които не са модератори обаче имат титли. Въпросът е деликатен. Спирам дотук.

          Comment


            Хъм, не мислите ли, че всичко това е малко прекалено, пък и общо взето безсмислено. Това е лично мнение, разбира се.

            Comment


              Някои хора се намират на занимавка - също лично мнение разбира се
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                А другите с личните мнения им подражават
                Добре а какво ще кажете са това първият пост от всяка тема винаги да е в началото на страницата.

                Comment


                  Това не е лошо, но предполагам, че е въпрос на избрана система - т.е., не може да се направи чрез настройка. Не съм сигурен в това, разбира се.
                  Впрочем, като погледна повечето ни теми, с известно съжаление мога да констатирам, че твърде рядко дискусията продължава да се придържа към обявеното в първия пост. Пък и далеч не винаги той е достатъчно информативен по отношение на самата тема. Дали това ще се поправи ако винаги първият пост стои отгоре не знам.

                  Comment


                    Мисля че gollum е прав. Но със съжаление констатирам че нито едно от двете предложения не бе прието...

                    Comment


                      От няколко дена форума ми зарежда неоправдано дълго по всяко време, а съм със стария си доставчик, само при мен ли е така или има някакви промени по форума?
                      <<..........>>

                      Comment


                        Хоста май прави някакви ъпгрейди.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          И при мен е така. Мислех че доставчика ми е намалил скоростта щот се забавям с плащането. Значи е от хоста. Е добре поне проблема не е при мен.

                          Comment


                            Ей това ми излиза почти непрекъснато от сутринта:

                            Обща Грешка

                            Could not insert new word

                            DEBUG MODE

                            INSERT IGNORE INTO phpbb_search_wordlist (word_text, word_common) VALUES ('Абе', 0), ('ГолумОдзава', 0), ('Единственното', 0), ('Или', 0), ('Китай', 0), ('Летящите', 0), ('Така', 0), ('Тъндъра', 0), ('Хубаво', 0), ('ако', 0), ('ама', 0), ('ангажирани', 0), ('борбата', 0), ('вариант', 0), ('варианта', 0), ('вижда', 0), ('гласуваме', 0), ('гласуване', 0), ('го', 0), ('да', 0), ('давайте', 0), ('добре', 0), ('доброволците', 0), ('доста', 0), ('друг', 0), ('желаещи', 0), ('забравих', 0), ('изложеният', 0), ('изолационизма', 0), ('изровя', 0), ('има', 0), ('карах', 0), ('което', 0), ('конкуренте', 0), ('към', 0), ('май', 0), ('мене', 0), ('мисълта', 0), ('много', 0), ('може', 0), ('на', 0), ('найвероятен', 0), ('напна', 0), ('нататък', 0), ('несъгласни', 0), ('няма', 0), ('обосновал', 0), ('обоснован', 0), ('още', 0), ('повече', 0), ('подложим', 0), ('появи', 0), ('придържат', 0), ('продължим', 0), ('пък', 0), ('се', 0), ('си', 0), ('статия', 0), ('съмнява', 0), ('те', 0), ('тебе', 0), ('телефона', 0), ('тигри', 0), ('че', 0), ('щатите', 0), ('щото', 0), ('ъъъъ', 0)

                            Line : 233
                            File : /usr/local/psa/home/vhosts/boinaslava.net/httpdocs/forum/includes/functions_search.php

                            А се бях изсилил да напиша дъъълго писание за алтернативката.

                            Comment


                              Обща Грешка

                              Could not insert new word

                              DEBUG MODE
                              Towa kakwo znaчи и защо ми се появява на всяко второ мнение?

                              Comment


                                и поради него се получават повторения на едно и също мнение.

                                Comment

                                Working...
                                X