Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Видях го случайно, докато пусках един пост. Тоя червеният дето му се кланят сините, като че ли прилича доста на мен. Наистина Имперец, доста си се постарал, но не очаквах, че ще ме изтапосаш така. Все пак Благодаря ти!
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      ти явно не можеш да четеш, там ясно си пише кой кой е

      :imprulz:
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Че не мога да прочета, кажи ми какво пиша там?
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          I
          m
          p
          e
          r
          i
          a
          l


          :twisted:

          :imprulz:
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Ето най-после един емотикон, който няма да се котира достатъчно.
            Или може би ще се ползва само от един човек-:imperial: .
            Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш...

            Comment


              Хихихи
              яко
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                Защо трябва всеки път като влизам на главната страница на форума да натискам "Ctrl+F5", че да ми я зареди.

                И защо се върна към phpBB, би ли споделил причината с нас? Тъкмо бях свикнал с вида и организацията на новия форум и хоп - пак промяна.
                Тези смени започват да нарушават душевното ми равновесие.
                Dulce et decorum est pro patria mori

                ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                Comment


                  Re: литература

                  връщането към PHPBB беше, защото е безплатен, повече не ми се разпростира

                  видяхте ли новия сайт?
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    12 Март 2004 - Добавени над 20 нови сайта в секцията "Връзки".
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      17 Март 2004 - Нова страница - Българските SS в сайта ни "Третият Райх"
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        При опит да смаля двойно подписа си в сравнение с сега ми казва, че е твърде дълаг :o
                        Ruhm und Ehre der Waffen SS

                        Comment


                          Michael Wittmann написа
                          При опит да смаля двойно подписа си в сравнение с сега ми казва, че е твърде дълаг :o
                          Ако го направиш в 2-3 колкони, може и да се получи.
                          :lol:
                          :rock:
                          scharfschutze ®
                          _______________________________________
                          Мощта на оръжието се умножава по разума на този, който го използва.

                          Comment


                            Michael Wittmann написа
                            При опит да смаля двойно подписа си в сравнение с сега ми казва, че е твърде дълаг :o
                            имаше някакво ограничение за броя знакове май обаче не помня да имам такава настройка... ше видя да го увелича ако има
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              20 Март 2004 - 20 Март 2004 - Добавена статия за линейните кораби "Ямато" в сайта ни "Вимпел". Очаквайте скоро нов облик за сайта.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                След ВСВ проекти за линкори

                                При мен стана нещо странно. Получих мейл, който ми съобщи, че имам ново лично съобщение от 08.04.04, обаче самото съобщение и днес го няма.
                                Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш...

                                Comment

                                Working...
                                X