Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жени под пагон

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts



    Sarina Dicle, Бог да я прости.

    Comment




      thorn

      Средновековните църкви в България

      Comment


        Comment




































          War, war never changes..

          Comment


            като ги гледам тези девойки и някак все класиката ми се върти из главата, а именно:
            "вежди вити гайтани"
            доста непривичен за европейкото око виd, иначе сладурани.
            Last edited by Gaden Gogi; 01-10-2015, 14:32.

            Comment


              Други са вкусовете там. В исляма дори е забранено да се скубят вежди. Хубавиците горят в ада

              Comment


                те затова си падат по малки момченца, и затова имат право на 4, белким поне една от нинджите да става

                Comment


                  Кухулин написа Виж мнение
                  Други са вкусовете там. В исляма дори е забранено да се скубят вежди. Хубавиците горят в ада
                  То това никак не е лошо от еволюционна гледна точка. Виж примерно корейките: трийсет пластични операции, лазерни процедури и накрая всичките еднакви - като кукли. А после един беше съдил жена си, щото му се беше пръкнало такова урудче - да го утрепаш с правата лопата. Дет се вика било толкова грозно, че като се родило и акушера отшил един шамар на майка му
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    1. Не съм много запознат с военното положение, обаче това са еврейки. Най-вероятно предците им са живели в Европа около 2 хиляди години, тъй че как правите връзката с местните мюслита?
                    2. Вие нормални ли сте? Мацките са жестоки, само на една-две веждите са малко по-дебели. А за Cara Delevingne да сте чували?
                    3. Силно оскубаните вежди, които незнайно защо са на мода сред някои от сънародничките ни, за мен са визуалния еквивалент на дращенето с нокти по черна дъска.

                    Comment


                      Абе айде сега, няма да ги върнем заради веждите

                      Comment




                        thorn

                        Средновековните църкви в България

                        Comment


                          по-горния пост са все израелки
                          War, war never changes..

                          Comment


                            Thorn, тази истинска ли е?!?
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Amazon написа Виж мнение
                              Thorn, тази истинска ли е?!?
                              https://www.facebook.com/dan.levio ето я цялата сесия. Имам съмнения да е чак толкова истинска, но може и да е някоя тиловачка.


                              thorn

                              Средновековните църкви в България

                              Comment


                                В Израел всички минават наборна служба (девойките няколко месеца по-малко от момчетата), така че дори и плейметки там имат снимки от казармата.
                                Интересно ми беше като бях там как по спирките и по улиците виждаш млади хора с униформи да щъкат насам-натам. Навяват ми неприятни чувства на празнато, поради отмяната на наборната служба тук и отнетия ми шанс да държа по-голяма частици от съдбата на родината ми в ръцете си и ума си.
                                Куршумът е глупак, а щикът – юнак!

                                Comment

                                Working...
                                X