Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Руски песни

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Одна из лучших, В.Высоцкий. Цыганская (но одна из самых Русских).
    Аж мурашки, и не возможно удержаться, чтобы не подпеть
    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

    Comment


      Изключително изпълнение на Е.Ваенга.

      Last edited by Victor_Nevsky; 17-02-2015, 16:15.
      Мотая се тук от известно време и не разбирам кой е -фил и кой е -фоб ... и мисля, че вече е твърде късно да питам!

      Comment


        Прекрасна :
        "Най-тежкият грях спрямо ближните ни не е омразата, а безразличието ни към тях. Това е същността на безчовечността."

        Джордж Бърнард Шоу

        Comment


          Днес е празник все пак!

          Сънят е слаб заместител на кофеина!

          Comment




            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              Концертът след парада
              Сънят е слаб заместител на кофеина!

              Comment


                И Цой я пее много добре, но това звучене ми харесва повече
                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                Comment


                  Сигурно е от присъщия на възрастта ми консерватизъм, а може би и от фенство към "кино", ама нещо не ми допадат вариациите по неговото творчество с други изпълнители (това не прави изключение). Не е по темата, но да попитам, а сериалът, от който е тази версия на песента, струва ли си?

                  Comment


                    Песента е от Битката за Севастопол.
                    Аз пуснах тази версия, защото в другата има много паразитни елементи от филма.

                    Специално този сериал "Изтребители" - бива. Нещо като съвременна версия на "В бой идут одни старики". Но определено не е на неговото ниво.
                    Има тотално сбъркани исторически положения - като смесени изтребителни полкове например, но става за загубване на времето
                    Last edited by ValBo; 23-09-2015, 18:48.
                    Сънят е слаб заместител на кофеина!

                    Comment


                      Сънят е слаб заместител на кофеина!

                      Comment


                        Автор песни: слова и музыка - Александр Розенбаум.Создатели клипа: режиссёр - Александр Солоха; оператор - Сергей Бледнов.Download on ITunes http://bit.ly/y8...
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          Малко актуално творчество. В тематиката на форума . "Хуманитарен конвой".

                          Човешката глупост е безпределна, защото разумът му е неограничен!

                          Comment


                            тази малоумна укрофашистка тъпня какво общо има с руската музика? или е обичайният малоумен тролинг, на който не трябваше да се връзвам?

                            Comment


                              Обикновен Лаик, няма смисъл от такива "смешки". Торн не случайно изрично забрани "майтапи" на тема Украйна.
                              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                              Comment


                                Amazon написа Виж мнение
                                Обикновен Лаик, няма смисъл от такива "смешки". Торн не случайно изрично забрани "майтапи" на тема Украйна.
                                нормалното прости пробват..

                                Comment

                                Working...
                                X