Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добро стрелбище в София?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Добро стрелбище в София?

    Моля, предложете ми добро стрелбище в София?
    Аз знам само за VIP-а в Студентски град.
    Искам да има голямо разнообразие от огнестрелни оръжия, и да има възможност за провеждане на обучение.
    War, war never changes..

    #2
    Има едно стрелбище при стадион Герена-в комплекса на стадиона е-има и инструктори и оръжеен майстор!

    Comment


      #3
      И аз препоръчвам Герена.
      Няма кой знае какво разнообразие (май само пистолети и револвери), но цените са ниски (30 стотинки патрона за ТТ) и хората нормални. Обучение за начинаещи има.
      Ето това е телефона им - 847 19 67

      А още по-евтино е на стадион Локомотив (патрон за ТТ - 25 стотинки), но не съм сигурен, че имат обучение за начинаещи.
      Зънни им направо - 938 29 23
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #4
        Вчера посетих ВИП-а и пострелях с основните калибри. Нямат пушки, само пистолети и револвери. Имат един Рюгер 44. Магнум, яко рита
        Казаха ми, че "според новите наредби" от всички стрелбища са махнали пушките?!
        Аз най-вече исках да стрелям с помпа (без да купувам такава, разбира се), вярно ли е това? Ако не, някой може ли да ми даде съвет къде може човек да стреля с пушка и/или автомат в София и околностите?
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          #5
          Динайн, едно време (преди 7-8 години) имаше помпа в стрелбището в бившият културен дом "Лиляна Димитрова" при градинката на кукленият театър. Идея си нямам дали още съществува. Също стрелбището в техникума "Ломоносов" беше най-евтиното в София, но и то не знам дали съществува. ВИП-а е много хубаво стрелбище, освен че имат доста пистолети (там съм стрелял и с Барета - никак не ми хареса и със Зиг-Зауер - много ми хареса) имаха монитор с камера на всеки коридор и човек можеше да види къде му отиват попаденията и да коригира.
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            #6
            Да, имат 4 камери във всеки коридор и 15-ина пистолета за ползване, но идеята ми е за актуална информация. Сайтовете на тези стрелбища са плачевни - на сайта на 'герена' седи ценоразпис от 2004 г....
            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment

            Working...
            X