Съобщение

Collapse
No announcement yet.

МУЗИКА

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      Comment


        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          ...

          NEW YOUTUBE SERIES (Rare Earth): https://www.youtube.com/playlist?list=PLPfak9ofGSn9sWgKrHrXrxQXXxwhCblaTRest in peace, Starman.A revised version of David Bo...

          Comment


            Сънят е слаб заместител на кофеина!

            Comment


              А, още един любител на класическата музика
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Един азербайджански композитор Хюсеин Абдуллаев
                Не е точно класика, но е много приятно за слушане

                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                Comment


                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Да я повдигна леко тая тема с една задачка-закачка от сферата на музикалната обща култура.
                      Имало едно време в България една рок група. Тя възникнала в началото на 90те години и била една от първите български готик групи. Творчеството и било изключително стойностно, но за съжаление издала само 2 албума. Групата експериментирала основно в областта на готика, постпънка, дарк уейва и джаз-рока.
                      Фронтмена на групата който бил вокал и китарист в края на 90те години взел че създал...два от най-известните турбо чалга хитове... Въпросните две песни заедно с "Радка пиратка" и досега се считат за песните предизвикали най-голям фурор от златните времена на българския поп-фолк.
                      В момента същия изпълнител още пее и е изключително добре представящ се...тенор в Софийската Опера.
                      Кой е този човек???
                      Няма как да изгрее слънце,ако преди това не е имало нощ.Голямата депресия ражда най-големия злодей на всички времена-Хитлер.Но ражда и гении като Айнщайн и Чаплин.Примерно без втория нямаше никога да разберем че Живота е също толкова неизбежен,колкото и Смъртта!И все още вярвам че гениите са повече от сатрапите...

                      Comment




                        Comment




                          Comment


                            Много приятно изпълнение от Евровизия: https://www.youtube.com/watch?v=vytgHD2pqyk
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment




                                Comment

                                Working...
                                X