Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познай битката по снимка! ¹2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Опа съжелявам не успях да кача снимката
    Attached Files

    Comment


      Нещо от Гражданската война.


      thorn

      Средновековните църкви в България

      Comment


        Не съм сигурен, че тук е мястото за тази лесна загадка, но все пак я пускам. Съвсем лека е. Даже моля форумното ядро да се въздържи поне малко.

        И така - кой е този офицер?
        Attached Files


        thorn

        Средновековните църкви в България

        Comment


          Thorn написа Виж мнение
          Нещо от Гражданската война.
          Thorn трябва да отговориш точно на въпроса,а не само войната.Трябва да кажеш името на битката и годината и след това да пускаш нова снимка.Защото и аз мога да кажа,че това на снимката е японски офицер,без да му назовавам името и ранга му.
          П.С.Тази тема се нарича Познай БИТКАТА по снимка,а не главнокомандващия.

          Comment


            Виж сега, тази тема е за забавления, а не е някаква сложна игра, в която да се оплакваме на рефера, че някой не спазва правилата. Американската гражданска вона не ми е най-интересната част от историята, че да се ровя специално по картинките за конкретната битка и да търся къде точно тексаската кавалерия атакува артилерийски позиции, да не говорим, че би било добре да дадеш и някаква подсказка, а не просто да изсипваш картинки на килограм. Така, че просто си пускам тази загадка тук единствено за да не правя нова тема, без да ми пука дали се казва "познай битката", а не "познай главнокомандващия". Още повече, че този тип, макар и много известен, не е главнокомандващ.

            аз мога да кажа,че това на снимката е японски офицер,без да му назовавам името и ранга му
            и ще сгрешиш.


            thorn

            Средновековните църкви в България

            Comment


              Виж сега-знам,че не е сериозен раздела,ама все пак моля за някакъв ред.И ако искаше подсказка,просто трябваше да питаш

              Comment


                Усещам приближаващ администратовски гняв
                Политикът трябва да може да предскаже какво ще стане утре, след седмица, след месец и след година. А после да обясни защо това не е станало

                Comment


                  AggressiveRefrain написа Виж мнение
                  Усещам приближаващ администратовски гняв
                  И аз тей.

                  Comment


                    Аз към ядрото ли съм?Синът на ЧангКайШи-ЧангВейКуо...

                    Comment


                      нешо бъркам или от 1 Декември 2010 никой нищо не е писал?!

                      Comment


                        Bojilov написа Виж мнение
                        Аз към ядрото ли съм?Синът на ЧангКайШи-ЧангВейКуо...
                        поздравления!


                        thorn

                        Средновековните църкви в България

                        Comment


                          За много години! Нещо са зачестили гоненията в БС, като гледам тоя и оня прогонен... Както и да е. Та ето я и първата битка за 2011:

                          Comment


                            Не се различават много детайли, но все пак - Куликово поле?
                            A strong toun Rodez hit is,
                            The Castell is strong and fair I wis...


                            блог за средновековна балканска история

                            Comment


                              Zalmoxis написа Виж мнение
                              За много години! Нещо са зачестили гоненията в БС, като гледам тоя и оня прогонен... Както и да е. Та ето я и първата битка за 2011:
                              Битката на Лехското поле

                              Comment


                                ти си наред

                                Comment

                                Working...
                                X