Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ще встъпя в защита на Dinain, не мисля че трябва да отнася такива тежки наказания за които се говори в по-горните постове.
    Да обича да троли, но за това мисля че модераторски надзор ще свърши далеч по-добра работа.
    От време на време, като се увлече обича и да обижда, но го отдавам на характера му (за мен каза, че съм от друга вселена, но ето вежливо зелено човече идва да му се притече на помощ)! Нали не мислите, че като го накажете тук във форума ще го превъзпитате?

    Но Dinain е активен участник, постовете си в повечето случаи подкрепя с източници и доказателства (особено важи за темата Сирия) и не трябва да го губим като събеседник.

    Comment


      Никой не смята да гони Динаин. Ако част от юзерите смятат, че форумната управа трябва да го изгони, значи са башкъ наивници.
      Просто нека се прилагат същите критерии към него, с които той съдеше и бесеше. Щом троли злобно, нека да му спрат достъпа за две седмици до сирийската тема. Да се научи на ред. Нищо, че е един от основните двигатели на въпросната тема. Но това просто ще си остане в сферата на благопожеланията, защото гарван гарвану око не вади! Какъв ми ти правилник тука?!? Шуробаджанащината съвсем не е отживелица...

      Comment


        Темата за Сирия, мисля, си върви добре, няма кой-знае какви изцепки, ако има модераторите се справят на тоя етап.

        Comment


          Стига Хейт&Трол ! Вместо всички да мрънкяте против системата и представляващите я, се радвайте, че имате всички гледни точки накуп и в реално време - тва даже и в Ройтерс го няма
          (\_/)
          (°_°)
          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

          Comment


            Warlord написа Виж мнение
            се радвайте, че имате всички гледни точки накуп и в реално време
            Това е основано на презумпцията, че на публиката ѝ дреме за чуждите гледни точки.
            Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
            A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

            Comment


              Темата за Сирия, мисля, си върви добре, няма кой-знае какви изцепки, ако има модераторите се справят на тоя етап.
              Има, но модераторите работят яко, съдейки по броя изтрити постове. За момент нещата бяха тръгнали добре, после неколцина души се намесиха с тролстване, други отговориха и за малко пак да залитне темата, но засега се държи (благодарение на модераторите и на сдържането на потребителите). Та - най-добре е вместо да се отговаря на нападка директно да се докладва. Не всеки доклад има незабавен резултат (а и не всеки доклад е на реално нарушение, бих добавил, щото ги виждам тези доклади). Знам, че на никого не му харесва идеята за "долагане", но добрата алтернатива е ингориране, а почти никой не се справя емоционално с това. Лошата е ответно заяждане и тя се случва най-често и не допринася за оправянето на нещата. Да не говорим, че ако модераторът влезе във форума десетина часа по-късно трудно може да отличи "кой бил започнал пръв".

              Comment


                gollum написа Виж мнение
                Да не говорим, че ако модераторът влезе във форума десетина часа по-късно трудно може да отличи "кой бил започнал пръв".
                Ами може би трябва да назначим някоя леличка от детската градина за модератор на тоя раздел
                Въвеждаме членски внос левче от всеки на месец и хонорара й е готов да бди постоянно тук.
                (\_/)
                (°_°)
                (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                Comment


                  Моля да продължите словесните дрисъци, свързани със Сирия, в съответната тема......Виж ако е за модераторите и архизлодея Dinain - продължавайте в тази
                  We don't see things as they are, we see them as we are
                  ---Anais Nin----

                  Comment


                    "Моля да продължите словесните дрисъци, свързани със Сирия, в съответната тема......Виж ако е за модераторите и архизлодея Dinain - продължавайте в тази "

                    Не хубаво модераторите да изтърват езика си по такъв начин . И особено с грозни нарицателни, достатъчно е да се спомене нещо за ментални проблеми .

                    Comment


                      Предвид последните развития във форума, моля за конструктивен подход от всички участници. Хора, които съзнателно са тръгнали да рушат форумния ред, ще бъдат съответно наказвани, както беше писано в тази тема. Така че - да няма изненадани.

                      В крайна сметка идеята на форума е да е място за обсъждане. Това състояние се поддържа трудно, коствало ни е доста усилия, на целия модераторски екип, колкото и да се е изменял през годините. Така че троловете, които искат да развалят дискусиите или рушат съществуващия ред ще бъдат директно гонени.
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        monte christo написа
                        Воланд, в този форум терминът "трол" е като някакво заклинание. С този термин всеки един замеря опонентът си в лицето му.
                        Пък мене ме заклеймиха като най-големият трол...нищо че пиша два поста на месец...или се има предвид "едър" ? Динайн не е по-дребен от мене, ако и по слаб (преди 10 години)
                        Иначе си има форумен рпавилник който обаче не се спазва, затов аис има и тролота.

                        Comment


                          Някой съжаляваха, че средновековните теми били в застой.
                          По средновековно гонене на вещици, като тук - здраве му кажи.
                          Значи всичко е ОК.

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            Иначе си има форумен рпавилник който обаче не се спазва, затов аис има и тролота.
                            Тия правила никой не ги е чел, споко (включително и аз
                            (\_/)
                            (°_°)
                            (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                            Comment


                              Да напиша аз едно оплакване тук за сефте: отнета ми е опцията за писане в раздел Модерна епоха и съвремие с твърдението че участието ми там имало "разрушителен" ефект. Което е странно след като именно по това време нямах активно участие, за цял месец да съм написал чат-пат 5 коментара в сирийската тема. Разбира се, въпросната тема и без мен регулярно бива разрушавана от взаимни заяждания, обвинения, негативни епитети и прочее вредни активности, които избухват на приливи и отливи, a техните автори запазват правото си да постват в изобилие. И тъй като не ми беше казано нищо конкретно, ще се радвам да науча с какво няколкото мои коментара надхвърлиха лимитът на търпимост, който е така щедър и толерантен спрямо коментирането на другите. Ако помня добре, непосредствено преди да ми ограничат достъпа написах малко историческа фактология върху Сирия. Не е ли доста странна нетърпимостта именно срещу това в един военноисторически форум?
                              Като цяло вече имам по-малко свободно време, прибирам се късно, влизам в интернет основно за четене, пиша по изключение. Дали ще бъде възстановен достъпа ми, или ограничението остава завинаги – това няма да има ефект нито върху мен, нито върху "нивото на форума". Но все пак, от където и да го погледнем, това ограничение е необосновано и апелирам да бъде преразгледано.
                              Last edited by ndragostinov; 10-06-2016, 03:39.
                              Truth will save the world

                              Comment


                                ndragostinov написа Виж мнение
                                И тъй като не ми беше казано нищо конкретно, ще се радвам да науча с какво няколкото мои коментара надхвърлиха лимитът на търпимост, който е така щедър и толерантен спрямо коментирането на другите. Ако помня добре, непосредствено преди да ми ограничат достъпа написах малко историческа фактология върху Сирия. Не е ли доста странна нетърпимостта именно срещу това в един военноисторически форум?
                                Ами понякога историческата фактология е твърде неудобна за нуждата на съвременната пропаганда, особено тази, която разчита на тъпотията на тези към които е насочена.

                                Comment

                                Working...
                                X