Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не знам само аз ли го виждам, но най отгоре пише това

    Специални условия за писане в подфорум Модерна Епоха и Съвремие


    Форумите Бойна Слава винаги са се стремели да бъдат място, където могат да се водят спокойни и обективни дискусии, в които потребителите да обменят уравновесени мнения и да обогатяват взаимно знанията си. Да осигурим и поддържаме такава атмосфера е целта, която модераторският екип се опитва да постигне с работата си.

    За жалост, подразделът Модерна Епоха и Съвремие, поради самото си естество на, да кажем, злободневност поражда прекалено много пристрастия, които избуяват неустоимо и тровят всяка дискусия. А и несъмнено привличат потребители, чиято единствена цел е пропагандирането на собствените възгледи или идеологии.

    Резултатът са "дискусии", които повече наподобяват кръчмарско надвикване, отколкото нормален човешки разговор.

    Затова решихме да направим следната промяна специално в този подраздел:
    - всички потребители ще могат свободно да разглеждат и четат всички теми в подраздела, без ограничения
    - за започване на нови теми или постване на мнения обаче е нужно да се обърнете към някой от модераторите, за да ви се дадат съответните права. Най-добре е това да става като лично съобщение, но ако няма отговор в разумни граници (ден два три), може да пишете и на друг.

    Всеки, който смята, че може да допринесе, дали ценна информация, дали обективен анализ, към подраздела, е добре дошъл - пишете съобщение до модераторите за съответните права.

    Но същевременно модерирането на раздела отново се връща към изключително строги стандарти (които, да си признаем, бяха тотално занемарени напоследък). Ако модераторите преценят, че даден пост или цялостното участие на някой потребител не се придържа към културния и цивилизован тон, ще последват за жалост наказания.

    Надяваме се по този начин да постигнем две неща. От една страна да избегнем тоталното затваряне на раздела, а от друга да осигурим приятен и спокоен терен за несъмнено интересните теми.

    П.П. Това е първото писание в тази тема, на което няма да съм контра на модераторите. Ще взема да запиша тази дата нейде :-)
    Сънят е слаб заместител на кофеина!

    Comment


      Ще пишем peshev2000!Не се притеснявай!

      Comment


        iasen ianakiev написа Виж мнение
        Ще пишем!Не се притеснявай!
        Аз нямам проблем с правата, но явно другите или не го виждат, или са само писатели, а не читатели
        Сънят е слаб заместител на кофеина!

        Comment


          вижда се от всички Valbo, да не спорим-Всеки, който смята, че може да допринесе, дали ценна информация, дали обективен анализ, към подраздела, е добре дошъл - пишете съобщение до модераторите за съответните права.
          Изрязахте 3/4 от потребителите...

          Comment


            iasen ianakiev написа Виж мнение
            Ще пишем peshev2000!Не се притеснявай!

            Comment


              ValBo написа Виж мнение
              Аз нямам проблем с правата, но явно другите или не го виждат, или са само писатели, а не читатели
              Уви, да. Това важи и за постовете - в много теми, модерните не са изключение, хората само пишат и не гледат останалите постове. То се вижда
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                И защо Ви трябва на баир лозе?
                Тази тема отдавна е унищожена и няма никакъв смисъл да имаш друго мнение освен това на ..... Или ще те изтрият, или ще те обидят и ако реагираш, че си го отнесеш
                Гледайте снимки и се радвайте на живота.
                Другото е загуба на време и емоции.
                Сънят е слаб заместител на кофеина!

                Comment


                  messire Woland има нещо вярно в това което казваш!

                  Comment


                    ValBo не се отчайвай бе братче!Различно мнение винаги ще има,важното е да го изслушаш и да разбереш мотивите му,а дали ще си съгласиш с различното мнение е вече друга работа.Поне моето мнение е в темата за Сирия да се средоточим и да разглеждаме самата война,а не толкова причините за нея.Да се придържаме строго само в разглеждане на военните действия и анализ на военната обстановка.Това е моето скромно мнение като потребител!

                    Comment


                      Виждам, че вярваш във всеобщото добро - няма лошо.
                      Но аз тези приказки съм ги слушал доста години, така че си оставам скептик
                      Сънят е слаб заместител на кофеина!

                      Comment


                        Добре де лично на тебе ValBo,какво не ти харесва в темата за Сирия специално?

                        Comment


                          И предният път ти го написах.
                          Никой няма претенции към теб!
                          Не разбирам защо се хвърляш на амбразурата като Матросов?
                          Сънят е слаб заместител на кофеина!

                          Comment


                            Не ти се нахвърлям,а само попитах!Извинявай ако съм те обидил.

                            Comment


                              iasen ianakiev написа Виж мнение
                              .Поне моето мнение е в темата за Сирия да се средоточим и да разглеждаме самата война,а не толкова причините за нея.
                              Това е невъзможно . Дори някои от вас да го направят , онова , пардон - онзи, великодушно отказалият се от модераторските права, ще продължава да провокира .
                              Адмирирам ентусиазъма, с който представяш нова и нова информация , безпристрастността и обективността .

                              А един непредубеден поглед от страна, би отбелязал, колко стойностни и експертно пишещи хора са се оттеглили , заради толериране на един-двама пенкилера по всяка тем , включително и безинтересните им ...

                              Comment


                                Благодаря за оценката г-н Павлов.Що се отнася до безприснастността и обективността,старая се да съм такъв,но за съжаление не винаги се получава.

                                Comment

                                Working...
                                X