Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    По малко смешно и тъжно:

    Ирански геймъри на бунт срещу WoW санкциите

    Геймърите в Иран, чиито достъп до масовата онлайн игра World of Warcraft бе спрян наскоро, изобщо не са щастливи от противоречивото решение.

    Първоначално играчите решили, че не могат да влизат в акаунтите си поради някаква нова санкция на своето собствено правителство, което по принцип е известно с опитите си да наложи сериозна цензура на достъпа до интернет.

    След като обаче станало ясно, че причината за блока е политиката на Blizzard, хилядите ирански потребители на World of Warcraft останали дори още по-неприятно изненадани.

    В отговор Blizzard обяви, че е принудена да спре достъпа им поради санкции, наложени от американското правителство във връзка със затягането на търговското ембарго над Техеран.

    "Търговските ограничения и икономическите санкции на Вашингтон ни забраняват да правим бизнес с някои държави, сред които е и Иран", се казва в изявлението на Blizzard. "В същото време не сме в състояние да върнем парите на онези наши абонати, които са платили за достъпа си до сървърите на World of Warcraft. Извиняваме се за възникналото неудобство и с удоволствие ще вдигнем забраната веднага щом американските закони ни го позволят".

    Разбира се, иранските геймъри едва ли ще останат особено удовлетворени от това обяснение, както заради невъзможността да получат парите си обратно, така и поради факта, че отношенията между Техеран и Вашингтон непрекъснато се влошават и изход от кризата засега не се вижда.
    Last edited by ndragostinov; 03-09-2012, 21:12.
    Truth will save the world

    Comment




      Comment


        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          „Аз, Драгомир, писах.
          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

          Модератор на раздел "Военна Авиация"

          Comment


            http://www.newsru.com/russia/04sep2012/fekal.html фекалии като оръжие ,скицата е направо трепач :-)

            Comment


              Truth will save the world

              Comment


                ndragostinov написа Виж мнение
                Това го пусни и в темата за Сирия, ще е много на място

                А тук можете да видите как щяха да изглеждат летните олимпийски игри ако в тях имаше дисциплина "съчетание с бухалки"...за мъже!
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment




                  Президентът Путин изпълни още едно свое обещание.
                  Облечен в бял летателен костюм, той се издигна с мотоделтапланер и поведе ято жеравчета към топлите страни.

                  ПП. Младите жеравчета от застрашен вид са отгледани в неволя и нямат водач на ятото, който вече да е мигрирал.

                  Comment


                    Сортове ловни сирена - топ 11: част 1, част 2
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          Киликандзер:

                          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                          Comment


                            Amazon написа Виж мнение
                            Това го пусни и в темата за Сирия, ще е много на място
                            Ще е на място в още много други теми.
                            Truth will save the world

                            Comment


                              Comment




                                Горките...
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X