Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Стачкуващ испански миньор изстрелва ракета срещу хеликоптер на испанската полиция от барикада край рудник в северната провинция Астурия. В цяла Испания миньорите се вдигнаха на стачка срещу плановете на правителството за икономии във въгледобива.


      WTF?
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Еее, не. Лудницата е пълна

        Comment



          хъхъ
          <<..........>>

          Comment


            Почна ли вече тренировките
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Comment


                Comment


                  "Таблетът на Самсунг не е толкова готин." От Епъл би трябвало да са доволни, когато чуват това. Вчера обаче с този довод съдия във Великобритания отхвърли искането им за спиране на продажбите на Galaxy Tab.

                  Comment


                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        Алексей Карякин прислал чудную информацию:



                        Уго Чавес 3-го числа произвел в генералы и адмиралы сразу 147 человек (при общей численности всех вооруженных сил Венесуэлы примерно в 113,5 тысяч). Один только небольшой венесуэльский флот получил сразу 44 новых адмиралов.


                        thorn

                        Средновековните църкви в България

                        Comment


                          Дракула 2012

                          Кулите на замъка опираха в облаците. Бледата луна, подобно на крушка в морга, напразно се опитваше да хвърли отражението си в някой от мрачните прозорци. Мълнии раздираха небето с глух тътен. Файтонът на Божидар Димитров профуча по калдъръмената пътека, отвеждаща до високата порта на замъка. Там вече го очакваше ниска и прегърбена фигура. Файтонът спря и Професорът слезе.
                          - Добра вечер, господине - изсъска дребната фигура, - името ми е Игор, господарят ми ви очаква.
                          - Благодаря, моето момче - разроши косата на Игор Професорът, без да обръща внимание, че гърбавият е поне на четиридесет години.
                          Отвътре замъкът бе точно толкова зловещ, колкото и отвън - големи портрети висяха по стените, а лицата от тях се взираха в душите на посетителите, докато паяжини се спускаха от безцветните им рамки.
                          - Нагоре по стълбите - посочи Игор, - втората врата вдясно.
                          Професорът се качи по широкото стълбище и преди да почука на вратата, тя се отвори.
                          - Заповядайте - чу се тихичък глас отвътре.
                          - Здравейте - поздрави Професорът, - с вас разговаряхме по телефона, нали? Аз съм професор Божидар Димитров.
                          - Да - все така тихичко отвърна фигурата; висок мъж, сякаш изтънен от вековете. - Моля, седнете - додаде и посочи креслото срещу себе си.
                          После отвори една стъкленица, пълна с гъста течност, и напълни чашата си.
                          - Кажете, Професоре - каза, след като отпи, - интересно ми, по какво всъщност сте професор?
                          - Е, нали знаете - усмихна се подкупващо Божидар, - това е дълга история, викайте ми Божо. Пич Божо.
                          - Както предпочитате - наведе глава домакинът. - Кажете тогава, Божо, пич ненагледен, защо толкова настоявахте да се срещнете с мен?
                          - Вижте - започна гостът, - професията ми е такава, че всяка година трябва да откривам по нещо - мощи, проституираща русалка, косъм от брадата на Мохамед... Сега вампирите са модерни, вика дъщеря ми. "Здрач", "Зазоряване", туй ти, онуй ти. И на мен ми се дощя да открия един екземпляр.
                          Домакинът пресуши чашата си, облиза се и каза:
                          - Надявам се сте наясно, че ако сте дошъл тук да ме разкриете пред света, ще прегриза ларинкса ви превантивно.
                          - Не, не - вдигна ръце Божо, - искам от вас само малко информация, нищо повече. Аз кокалите вече съм си ги изровил.
                          - Гледайте "Дракула" - предложи домакинът.
                          - Гледах го, обаче на няколко пъти заспивах и в крайна сметка не ме грабна.
                          - Книгата на Брам Стокър също не е лоша.
                          - Вижте, не е там работата. Филми, книги... Аз искам, ако е възможно, така, малко информацийка от първа ръка да ми дадете.
                          Домакинът въздъхна.
                          - Добре. Ето какво ще ви кажа - след като сте си намерили кокали, намерете си при тях и едно желязно острие и сте сте готов: погребение на вампир.
                          Божо записваше старателно в тефтерчето за мъдри мисли.
                          - "...и сте готов", какво беше после?
                          - Погребение на вампир.
                          - "...на вампир" - усмихна се доволно Божо, - записах.
                          - Радвам се. А сега ще ви помоля да ме извините, тъй като имам още една среща.
                          - Разбира се - изправи се Божо. - Благодаря ви за отделеното време.
                          Поклони се и си тръгна. На вратата обаче се засече с професор Овчаров, който тъкмо влизаше.
                          - А вие за какво бяхте?...
                          Не получи отговор, защото гостите се бяха хванали за гушите.



                          Кулите на замъка опираха в облаците. Бледата луна, подобно на крушка в морга, напразно се опитваше да хвърли отражението си в някой от мрачните прозорци. Мълнии раздираха ...
                          We don't see things as they are, we see them as we are
                          ---Anais Nin----

                          Comment


                            Comment


                              (.)(.) + ˆ = ( . )( . )
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                кало написа Виж мнение
                                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                                Супер!!!
                                Това е невероятно! (Или шега)
                                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                                Comment

                                Working...
                                X