Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    От jobs.bg

    Таен клиент

    Описание и Изисквания: Търсим "Тайни клиенти" ("mystery shoppers"), които по предварително зададени сценарии да следят за качеството на обслужване във верига от обекти.

    Категория Обществени Услуги,
    Ресторантьорство и Хранителна Промишленост,Маркетинг
    Тип Работа: Непълен Работен Ден,
    Временна/Договор/Проект,
    Постоянна

    Ниво: Студенти,
    Неквалифициран персонал, Стажанти

    Населено Място Велико Търново / Област Велико Търново / България

    Дата:01.04.2008

    Тип:Free
    Заплата: 10 BGN на Час
    Телефон 0884 125 950
    Email За да кандидатствате използвайте бутона "Кандидатствай по тази обява"
    Организация ClientX ЕООД
    Тип на
    Организацията Фирма / Организация

    Директно търсеща служители.

    Удебеляването от мен - Stormbringer.
    "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

    Comment


      Какво странно има? Аз познавам човек, който работеше на такава длъжност преди време. По-точно си докарваше допълнителен доход, защото само от тази работа трудно ще се издържаш. Не се подвеждай по тарифата, че плащат 10 лв на час не значи че ще работиш по 8 часа на ден
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Dinain написа
        Какво странно има? Аз познавам човек, който работеше на такава длъжност преди време. По-точно си докарваше допълнителен доход, защото само от тази работа трудно ще се издържаш. Не се подвеждай по тарифата, че плащат 10 лв на час не значи че ще работиш по 8 часа на ден
        Да ве, и аз съм го работил това . Обаче много ниско ми се вижда заплащането- на мен ми плащаха пак по десет на час, но евро.
        A strong toun Rodez hit is,
        The Castell is strong and fair I wis...


        блог за средновековна балканска история

        Comment


          Р¢Р°Р·Р¸ "Р´Р»СŠР¶Р½Р¾СС‚" Р½Р°Р¸СС‚Р¸Р½Р° ССŠС‰РµСС‚Р²СƒР²Р°.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Някой от вас има ли представа колко големи хранителни магазина има във Велико Търново? И колко е средното заплащане на час за региона? И невероятния превод mystery shoppers На последната ми работа взимах за цял работен ден малко повече от посочената сума за час и за региона си беше добре платена.

            Все пак май датата е главното в тази обява.
            "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

            Comment


              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Започват да ме гризат известни съмнения... :1087:
                "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                Comment


                  Гугъл води засега.



                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Stormbringer написа
                    От jobs.bg

                    Таен клиент

                    Описание и Изисквания: Търсим "Тайни клиенти" ("mystery shoppers"), които по предварително зададени сценарии да следят за качеството на обслужване във верига от обекти.

                    Категория Обществени Услуги,
                    Ресторантьорство и Хранителна Промишленост,Маркетинг
                    Тип Работа: Непълен Работен Ден,
                    Временна/Договор/Проект,
                    Постоянна

                    Ниво: Студенти,
                    Неквалифициран персонал, Стажанти

                    Населено Място Велико Търново / Област Велико Търново / България

                    Дата:01.04.2008

                    Тип:Free
                    Заплата: 10 BGN на Час
                    Телефон 0884 125 950
                    Email За да кандидатствате използвайте бутона "Кандидатствай по тази обява"
                    Организация ClientX ЕООД
                    Тип на
                    Организацията Фирма / Организация

                    Директно търсеща служители.

                    Удебеляването от мен - Stormbringer.

                    Почти съм сигурен, че става въпрос за Самекс ЕООД, франчайз-ползватели на KFC. И аз съм влизал 2 пъти в ролята на таен клиент, но без заплащане(да го наречем нещо като морален дълг по време, когато така или иначе изпитвах влечение към кухнята там).





                    -----------------------------------------------------

                    Our bombs are smarter than the average high school student. At least they can find Kuwait.
                    -A. Whitney Brown


                    Нашите бомби са по-умни от средно-статистическия гимназист. Поне могат намерят къде е Кувейт.

                    -А. Уитни Браун


                    ------------------------------------------------------------



                    Question: If you could live forever, would you and why?

                    Answer: I would not live forever, because we should not live forever, because if we were supposed to live forever, then we would live forever, but we cannot live forever, which is why I would not live forever.
                    - Miss Alabama in the 1994 Miss Universe contest



                    Въпрос: Ако можехте да живеете вечно, бихте ли го поискали и защо?

                    Отговор: Не бих живяла вечно, защото не трябва да живеем вечно, понеже ако трябва да живеем вечно, то тогава ще живеем вечно, но ние не можем да живеем вечно, и затова не бих живяла вечно.

                    -Мис Алабама през 1994 на Конкурса Мис Вселена.
                    Last edited by Agobot; 01-04-2008, 22:14. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                    Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                    Comment


                      Раздел "Тактически операции"

                      Понеже няма раздел "Тактически операции" ще публикувам тук, пък ако МаРОДЕРАтора реши - нека го премести:

                      "Бая секретно" - Да се чете на тъмно!

                      Оперативен доклад на Майор Петковски от мотострелковия полк в Елхово:
                      Майката на Червената шапчица й възложила задача да проникне в тила на вълка нанасяйки му изпреварващо доставяне на продоволствие и запасни части и прибори на бабата на редник Червена шапчица.
                      Червената шапчица се отправя към изпълнение на задачата, когато бива засечена от визуално наблюдателен и оповестителен пост на вълка. След кратка размяна на шифровани съобщения вълкът успява да узнае възложената задача на Червената шапчица. Той предприема ответни действия изразени в ускорено придвижване към кота 322-домът на бабата. В резултат бабата е поставена в обкръжение и принудена да се предаде. Вълкът изконсумирва бабата и използва униформата й като камуфлаж, за да привлече в близост до разположените около кота 322 огневи точки с цел да порази и/или унищожи Червената шапчица. В това време ударното съединение на Червената шапчица, неподозиращо замаскиралия се противник, се доближава на пределно близка дистанция до него. Червената шапчица се опитва да се свърже с него и започва размяната на позивни, през което време тя е нападната изненадващо и унищожена. Загубите вече възлизат на баба-един брой и Червена шапчица-един брой и двете използвани като тилово осигуряване на продоволствени ресурси (изконсумирани).
                      Но по липсата на съобщения намиращата се наблизо войскова еденица Ловец предприема операция, наречена с кодовото име "Разпори и извади", чиито цели са:
                      Първо:Унищожаване на вражеското съединение "Вълк";
                      Второ:Спасяване на подразделенията "Баба" и "Червена шапчица";
                      Ловец е подкрепена с допълнително доставени двеста и десет милиметрови гаубици, както и от специализирана рота за рязане и пробождане. Операцията е успешна, главно поради занижената бдителност и бойна подготовка на вълка. И двете цели са изпълнени с минимални загуби.
                      За проявена небрежност по време на изпълнение на бойна задача бабата и Червената шапчица са наказани съответно с по пет и десет денонощия арест."


                      Коментарите моля само в писмен вид!
                      Публикувал класиф.информ.: Н.В.С. - о.з.редник :argh:
                      /С разрешение на ГЩ на СПВ и бат Бойко/
                      Last edited by НВС; 02-04-2008, 11:32.
                      "...7. Пациентите във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за интелектуални изяви от типа на философски монолози, това е лечебно заведение." - Правила за форуми

                      Comment


                        Из руския баш:

                        "Дойде ми e-mail от принцесата на Сенегал, пише, че злобни въстаници убили баща й, а майка й била в заговор с тях и й взела документите, въобще - тя избягала от къщи и сега пише от интернет-кафене. Всичко е страшно драматично и т.н., моли да й преведа малко пари. Аз сега се чудя как да й кажа, че от момента на обявяване на независимост от Франция Сенегал е република"

                        "Какво би казала за музикалния стил на група, която се нарича "Брачните танци на прахосмукачките"?"
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          "Дойде ми e-mail от принцесата на Сенегал, пише, че злобни въстаници убили баща й, а майка й била в заговор с тях и й взела документите, въобще - тя избягала от къщи и сега пише от интернет-кафене. Всичко е страшно драматично и т.н., моли да й преведа малко пари. Аз сега се чудя как да й кажа, че от момента на обявяване на независимост от Франция Сенегал е република"
                          Между другото, не сте ли получавали мейли от някой си ( обикновенно в Африка ), който бил емигрирал не знам си къде, и моли да му помогнете да преведе състоянието си ( X по десет на седма, обикновено в долари ) по банков път от държавата в която е персона нон грата до тази на която в момента е резидент. И въобще писмата са изпълнени с драматизъм и са доста дългички, като накрая ви се обещава ( 10 на шеста, пак в долари ) сумичка, за създадените главоболия. Аз получих десетина само през последната година. Досега трябваше да съм станал или милионер или невероятно вещ в банковите операции със страни от третия свят.
                          "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                          Comment


                            Принцесата на Сенегал ми е писала и на мен преди около 2-3 год., но тия въстаници бяха убили и майка и незнам си какви простотии. Аз също често получавах африкански писма с крупни суми(и азиатски също). Вероятно сте се регистрирали в разни сайтове и сте указали мейли - помага само здрав блокаж на домейни. При мен спама значително намаля. Имаше статия някъде в нета за тия глупости какво представляват и как се пробват да прилъжат разни будали.
                            Beausйant

                            Comment


                              Имаше статия някъде в нета за тия глупости какво представляват и как се пробват да прилъжат разни будали.
                              То каква е идеята, да си дадеш банковата сметка ли?
                              "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                              Comment


                                Една фраза, която много ми хареса:
                                "Главная беда умных - в том, что они подозревают в наличии ума окружающих. И жестоко страдают от сложности бытия. На самом же деле умных очень мало, бытие - примитивно."
                                В приблизителен превод на български значи това: "Главната беда на умните е в това, че те предполагат наличие на ум у околните. И много страдат от сложността на живота. В действителност обаче умните са твърде малко, а животът е съвсем прост."
                                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                                Проект 22.06.1941 г.
                                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                                Comment

                                Working...
                                X