Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
    И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
    ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
    НА ИЛИНДЕН

    Паметна плоча, Крушево,
    ИЛИНДЕН 1953

    Comment



      Comment


        иракски войници танцуват...


        Comment


          Взето от тук: http://lex-kravetski.livejournal.com/253994.html
          Може да се приеме едно към едно за всеки един форум
          Тук-там съм сложил превод.

          "Комментатору

          «Вашу статью про астролябию мне было читать лень, но скажите вс¸-таки, что же такое, эта самая астролябия? Зачем нужна? Где применяется? Кто е¸ придумал? Давно ли?»
          "Вашата статия за астролабията ме мързеше да я чета, но кажете все пак, какво е това, какво представлява тази астролабия? Защо е нужна? Къде се използва? Кой я е измислил? И отдавна ли?"

          «И как после трудов Платона вообще можно говорить, что Атлантиды не существует?»
          "И как след трудовете на Платон въобще може да се каже, че Атлантида не съществува?"

          «А вот мой папа сказал, что тут вс¸ неправильно!»
          "А моят баща каза, че всичко тук е неправилно!"

          «У вас получилась отличная статья про раннее творчество Льва Толстого. Но почему в ней практически ничего нет про нового менеджера Манчестер Юнайтед? Почему вы обошли вниманием эту интереснейшую тему?»
          "Написали сте отлична статия за творчеството на Лев Толстой. Но защо в нея няма практически нищо за новия мениджър на Манчестър Юнайтед? Защо сте пропуснали тази много интересна тема?"

          «Вы говорите, что дважды два — четыре. Но вдруг дважды два — пять? Тогда ведь вс¸ не так!»
          "Вие казвате, че две и две е четири. Ами ако изведнъж се окаже, че две и две е пет? В такъв случай всичко излиза съвсем различно!"

          «И какже ты можеш писать такое если у тебя на столько низкий интилектуальный уровень? Да ты просто не образованый!!! Я знаю на много больше чем ты!!!»
          "И как ти можеш да пишеш такива неща, ако си на такова ниско интелектуално ниво? Ама ти си просто необразоваен! Аз зная много повече от теб!!!"

          «На самом деле, если смотреть незашоренно, то музыка — это те же пассатижи. Только вместо ручек у не¸ аккорды, вместо губок — ритм, а вместо скрепляющего винтика — дириж¸р».

          «Автор написал пост про алкоголиков. Но ведь не все люди — алкоголики».
          "Авторът е написал пост за алкохолиците. Но нали не всички хора са алкохолици."

          «Я сомневаюсь, что Маркс прав, поэтому он неправ».
          "Аз се съмнявам, че Маркс е прав, значи той не е прав."

          «что-то непонял .кгода ты обьявляешь тот класс где ещ¸ у тебя забыл какой-то метод. если в н¸м не два парамнтра то он ведь переопредеделен . но ведь ты потом длженего найти но другой где два параметра .и если они одинаковые нельзя ведь сразу отлтчить которфй .но ты пишешь что вызывается метод а жто неверно!!! отвечай пожалуйста подробно или ты самый умный?»

          «Зачем тут так много написано? Вот я бы написал мало!»
          "Защо сте написали тук толкова много? Аз например бих написал по-малко!"

          «К вашему посту "Имитация замыканий в языке Java" я написал десять комментов, что вы — тупое быдло и урод, что я вас ненавижу, в гробу имел ваших друзей и хотел бы откусить ухо вашей собаке. А вы их все ст¸рли. Что, правда глаза колет?»

          «Я вам задал двести пятьдесят вопросов, а вы ответили только на сорок один. На остальные, значит, вы ответить неспособны? Слив засчитан».

          «А мне тут вообще вс¸ не нравится».
          "А на мен въобще нищо тук не ми харесва."

          «В вашем зооблоге вы часто пишите про зайцев. Я всегда с вами во всем согласен! Всегда думал так же! Но вот буквально вчера вы написали про волков! Как вы можете писать про них, если волки едят зайцев? Вы противоречите сами себе! Я начинаю сомневаться в том, что вы действительно можете писать про зайцев! Вы продались волкам!»
          "Във вашия зооблог вие често пишете за зайците. Аз винаги във всичко съм съгласен с вас! Винаги съм мислел по същия начин! Но вие, буквално вчера, сте написали за вълците! Как можете да пишете за тях, след като вълците ядат зайци? Вие сам си противоречите! Аз започвам да се съмнявам, че вие действително можете да пишете за зайците! Вие сте с епродали на вълците!""
          Last edited by messire Woland; 03-10-2009, 21:24. Причина: допълнение
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Май сме пропуснали новите лауреати на игнобеловите награди:
            Ig® Nobel Prize Winners For achievements that first make people LAUGH then make them THINK Winners by year: 2024 : 2023 : 2022 : 2021 2020 : 2019 : 2018 : 2017 : 2016 2015 : 2014 : 2013 : 2012 : 20…

            В интерес на истината на сайта на BBC се чете по-добре: http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/8285380.stm

            Comment


              Един донякъде забавен виц, който не бях чувал:
              Старшината показва на войниците нов танк.
              - Пред вас е бойна машина, оборудвана по последната дума на техниката. На борда си има компютър...
              - Господин старшина, а каква е скоростта на компютъра?
              - За по-трудно схващащите обяснявам: компютърът се движи със скоростта на танка!

              Comment


                И аз един виц:
                Какво е китайски противотанков взвод?
                10 000 китайци с клещи

                Comment


                  Това, много отдавна минало-бешело.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    ЦРУ глътна остров!

                    Горките мексиканци! Не стига, че щатите се ограждат от тях със стени, ами им крадат и от залива! (И особено - от бъканото му с нефт дъно...). Накратко:
                    остров Бермех (Bermeja - 80 кв.км) е отбелязан за пръв път на карта през 1539 г. След обявяването на американската независимост, бившето испанско владение минава в ръцете на Мексико - и те си го споменават в документите, например в подробния атлас "Островите на Мексико" от 1946 г. Обаче - през 1997 г. Вашингтон и Мексико подписват договор за морските граници в Мексиканския залив, като със специално съглашение отлагат регулирането на спорния шелф за 2011 год. От същата година датира първият доклад, че острова... го няма.
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Chinese interpretation of famous Russian song about... love of course!-----------------Download this awesome song in MP3 format!http://files.filefront.com/Ka...


                      Брей

                      Comment


                        Somali pirates attack French military flagship
                        War, war never changes..

                        Comment


                          румънски полицаи, гонят фенове на Динамо Загреб
                          War, war never changes..

                          Comment


                            On a beautiful summer's day, two English tourists were driving through Wales. At Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwyllllantysili ogogoch they stopped for lunch, and one of the tourists asked the waitress, 'Before we order, I wonder if you could settle an argument for us. Can you pronounce where we are, very, very, very slowly?'

                            The girl leaned over and said, 'Burrr … gurrr … king'

                            Comment


                              http://www.youtube.com/watch?v=Xoo0enFum2c&feature=fvw Айдеее и Ленин, и Сталин, и Гагарин били македонци, ама забравиха кучето Лайка.

                              Comment


                                Хахахахахаха, тия болни ли са или просто са ненадминати майтапчии

                                Comment

                                Working...
                                X