Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ....



    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Анкета от http://www.dnes.bg/ :

      Отрази ли се кризата върху лятната ви отпуска?
      Да, пак ще се наложи да си нося доматки и шпек на плажа
      Не, така или иначе работя като вол и отпуска – нанайси
      К'ва криза, к'ва отпуска??? Спрете Земята, искам да сляза!
      Аз на работа не ходя, защото ми се разкъсва времето
      Я па тея! Аз съм богат лентяй, който живее от кървавата пот на работягите!
      ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
      И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
      ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
      НА ИЛИНДЕН

      Паметна плоча, Крушево,
      ИЛИНДЕН 1953

      Comment




        това ме докара до сълзи, ам гъл печели награда по МТВ...

        The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

        The 2 minute war - FallOut

        Comment


          Плодов секс вбеси баща, съди бонбонки "Маоам" съзрял лимонче и черешка в неприлична поза



          Английски родител подаде съдебен иск срещу любимите на децата бонбонки "Маоам".

          Мъжът с ужас установил, че на опаковката им плодчета правят секс.

          Човекът купил на детето си от лакомствата и видял, че едно лимонче и сочна черешка са в доста неприлична поза.

          "Лимонът, който се явява мъжът в сцената, е сгащил доста плътски черешката, която изглежда повече от доволна и доволно се облизва", споделя Симън Симпкинс, който признава, че е изпитал срам пред сина си.

          От концерна, производител на бонбоните, определили обвиненията като глупости, още повече че те са на пазара от 2002 г.

          Делото обаче е насрочено за края на годината, съобщава Ройтерс.


          ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
          И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
          ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
          НА ИЛИНДЕН

          Паметна плоча, Крушево,
          ИЛИНДЕН 1953

          Comment


            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment



              "Солидный" итальянский журнал Limes - главный редактор наверное в Кремле сидит
              "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

              Comment


                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  За всички почитатели на разнообразните световни конспирации

                  Independent, ad-free, uncensored comedy. Watch new episodes of Dimension 20, Um, Actually, Game Changer every week.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment




                    Между този и предния ми пост няма абсолютно никаква връзка.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        Как "Аз съм българче" става на македонски "виагра за жени"
                        "Аз съм българче" вече не действа, обаче прилагам пресен скрийншот за "Източна България"
                        Attached Files

                        Comment


                          The worst cover of a Beatles song ever! (Let It Be)

                          Fat Russian singer who looks like Newt Gingrich "Sings" Let it Be. I apologize profusely to all Beatles fans everywhere. UPDATE: Thanks for the 500,000+ view...
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Армейски:
                              - Така почиствайте снега, че повече да не пада.
                              - Хващайте мотиките и започвайте да метете.
                              - Лицето на офицера започва от обувките му.
                              - Барабанът трябва да се слуша с левия... крак.
                              - Не трябва да се страхувате от гранатите. Те са ръчни.
                              - За сега копайте тук, а аз ще отида да проверя къде трябва...
                              - Бомбоубежището е закрито с мрежа, за да не знае бомбата къде пада...
                              - Батальонният не ходи пеша, а се вози на ГАЗ69 или на помощника по техническата част.
                              - Флотска аксиома: Ако нещо се движи - отдай му чест. Ако е неподвижно - боядисай го.
                              - Стреля се след като внимателно се прицелиш. Случайно в целта попадат само сперматозоидите.
                              - Курсант без лопата - нарушение на формата.
                              - Водното препятствие да се форсира бързо и качествено. Който се удави ще съжалява.
                              - Вие позвънихте в центъра за изстрелване на ракети. Оставете своите координати след сигнала. Биииип....
                              - Старшина Иванов преследвайки хулигана стреля два пъти във въздуха...но не улучи.
                              - Майор към лейтенант: - Лейтенант, колко време ви трябва за да бъде по изгрев всичко готово?
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                Comment

                                Working...
                                X