Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    кат стана дума за двойници, сложих една до друга две снимки:

    Comment


      Эти точно двойники (они родственники).
      P.SМожет президент РФ тоже родственник Английской королеве?
      "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

      Comment


        Така по-добре се забелязва наличието или отсъствието на прилики .

        Comment


          .
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            pnp5q написа Виж мнение
            .
            ?

            Comment


              кало написа Виж мнение
              ?
              Нещо в начина, по който се гледат режисьора Бекмамбетов и Анджи на плаката - и двамата изпод чупнатите вежди - ме кара да се усмихвам. При това и режисьора си държи лявата ръка особено - като около невидим пистолет.
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                "But I know none, and therefore am no beast."

                (Richard III - William Shakespeare)

                Comment


                  кало написа Виж мнение
                  кат стана дума за двойници, сложих една до друга две снимки:

                  Има и друга прилика - при единия - Распутин, при другия - Путин...

                  Comment


                    Този достоен самолет с нищо не е заслужил подобно отношение, според мен:

                    И същото, но с една-две снимки повече:

                    Comment


                      Над Сибир разрушени Американски и Руски сателити
                      Над Сибирью столкнулись американский и российский спутники связи

                      "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                      Comment


                        това е от моя клас днес го забелязах докато преглеждах дневника. госпожата по стенография нещо малко се е пообъркала

                        Comment


                          Каква беше приказката, с топ по врабчета

                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Ами не, по-скоро нямат нищо по-малко, което да става за патрул извън териториалните води. Но нека да се произнесат сведущите по морските дела

                            Comment


                              амче нали там откара пет месеца Неустрашими, сегавахтата пое Адмирал Виноградов. Петър Велики само минава оттам

                              Comment


                                Ами те си имаха, Неустрашими (фрегата клас 11540) от Балтийският флот вися там 4,5 месеца и се върна преди седмица в Балтийск заедно с един танкер. На смяна дойде ако не се лъжа Адмирал Виноградов (БПК проект 1155 по тяхната класификация, тоест есминец с насоченост към противоподводна отбранана). Петър Велики и още един БПК 1155 (Чабаненко или Левченко, не съм сигурен - единият в момента е с Кузнецов, другият с Петър) са на учение с индийците, като първата фаза беше някъде около Индия, втората фаза включваше трениране съвместно срещу пирати (и без това им е пътьом, тренирали и им излязъл късмета на хората явно). Други кораби които има шанс да се включат в противопиратските операции са крайцера Москва (проект 1164) който беше някъде из Средиземно море и май нямаше да се прибира скоро + 2 БДК проект 775 които май в момента са в Тартус в Сирия. Средиземноморските кораби нещо никой не ги знае къде и как и какво правят, май и някои от тях ще се включат.

                                Но САЩ и Русия в антипиратските патрули си ползват фрегати и есминци основно, като щатите дори си имат редовно някой и друг крайцер в района, май веднъж и LHD който беше и щаб.

                                Малко по темата - http://forum.keypublishing.co.uk/sho...t=86543&page=3
                                „Аз, Драгомир, писах.
                                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                                Comment

                                Working...
                                X