Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Като се има предвид, че броня няма е далеч по-вероятно водачът да се притеснява, че ще уцелят самия него, а не резервоарите.


    thorn

    Средновековните църкви в България

    Comment



      Всъщност то горивните резервоари не са се виждали чак толкова, а силуетът е нисък, така че не е чак толкова страшно, колкото ми изглеждаше на тази снимка:
      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment




        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          Kакво да правим, за да не ни уволнят по време на криза?

          Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

          Comment


            Един поздрав за Голум

            Comment


              Грешка.
              Ющенко открадна газ.
              Last edited by Eguo; 09-01-2009, 20:53.
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                This joke explains all you need to know about Israeli-Palestinian politics.

                What happens when a fly falls into a coffee cup?

                The Italian - throws the cup, breaks it, and walks away in a fit of rage.

                The German - carefully washes the cup, sterilizes it and makes a new
                cup of coffee.

                The Frenchman - takes out the fly, and drinks the coffee.

                The Chinese - eats the fly and throws away the coffee.

                The Russian - Drinks the coffee with the fly, since it was extra with no charge.

                The Israeli - sells the coffee to the Frenchman, the fly to the
                Chinese, drinks tea and uses the extra money to invent a device that
                prevents flies from falling into coffee.

                The Palestinian - blames the Israeli for the fly falling in his
                coffee, protests the act of aggression to the UN, takes a loan from
                the European Union to buy a new cup of coffee, uses the money to
                purchase explosives and then blows up the coffee house where the
                Italian, the Frenchman, the Chinese, the German and the Russian are
                all trying to explain to the Israeli that he should give away his cup
                of tea to the Palestinian.

                Comment


                  Тъй като няма пострадали, може да се посмеем, макар че историята си е тъжна.

                  ...When the six-year-old son of David Eugene Dodson and Jacqulyn Deana Waltman of Wicomico Church, Virginia, missed the bus to school in the morning, he grabbed the keys to the family's Ford Taurus and drove himself. Well, almost. The young driver made it surprisingly far, over a bridge and around a few corners, until he crashed the Taurus into an electrical piling...and then proceeded on foot, determined to make it to school...

                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Ровейки из разни стари неща попаднах на това:
                    "It's God's responsibility to forgive Bin Laden.
                    It's our responsibility to arrange the meeting.

                    United States Marines"
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      Коледни подаръци за цялото семейство


                      thorn

                      Средновековните църкви в България

                      Comment


                        Ако щете вярвяйте, но тук в Тексас и до ден днешен си е така!

                        Comment


                          Вампир

                          Месецът уплашен гледа
                          над Те-Ке-Зе-Се-то
                          а някой дебне в слънчогледа
                          долу до селцето.

                          За вампир в оная нива
                          шушнат разни хора.
                          Дядо хитро се подсмива,
                          взема си топора.

                          Чак при снопите се спира
                          и слухти, не мига.
                          Ето ти го и вампирът,
                          че насам пристига.

                          До пресъхналата локва
                          той кибрита драсва.
                          Дядото завчас изскоква,
                          здравата го прасва.

                          Гледай ти пак изненада
                          весела във мрака:
                          не вампира хванал дядо,
                          ами баш-кулака!

                          ...

                          Нали сте виждали как майка търси брод и гази
                          в ръце с детето си през придошла река?
                          По бързея на времето, през мътните талази
                          мен Партията ме пренесе ей така!...

                          Димитровска песен

                          Цялата родина спи
                          спокоен сън.
                          Спи до мене сине,
                          тъмно е навън.

                          Месечко не грее -
                          рано е заспал.
                          Само Мавзолея
                          свети чист и бял.

                          Нанкай, чедо мило,
                          нанкай и расти,
                          димитровец силен
                          да ми станеш ти!

                          Скоро ще пораснеш
                          здрав и хубав ти
                          и животът ясен
                          с вас ще разцъфти.
                          Last edited by Коцето; 10-01-2009, 22:14.

                          Comment


                            Димитров сред нас

                            Живее Димитров сред нас,
                            аз чувствам неговата сила.
                            Зовеше мъдрият му глас...
                            Мира да пазя ме зове,
                            да гоня стръмни върхове
                            и от зората вдъхновен
                            на мъдрост земна да се уча,
                            добър да бъда всеки ден.
                            Над мойте родни широти
                            да браня въздуха, небето
                            и всяка птица, що лети...
                            Живее Димитров сред нас,
                            от силата си той ми дава
                            затуй по-силен съм и аз!

                            Ленин

                            От картинки и портрети
                            мило се усмихва Ленин,
                            името му златно свети
                            по игрища и пързалки.

                            Волно всеки ден играем
                            и макар и още малки
                            името на Ленин знаем!

                            Comment


                              Да, на самом деле смешно.
                              Интересно, про нынешних выдающихся людей, наших современников лет через 100, будет кто стихи в интернете выкладывать?
                              "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                              Comment


                                * "Не ме е яд, че колежките ми са грозни, яд ме е, че започват да ми харесват!" - надпис на стена в МЕИ
                                * Ремонт на сложни битови уреди - табела
                                * A "shit" of meat and vegetables - ястие в менюто на р-т Езерото, Стара Загора. Българската му версия е Шишче от свинско и зеленчуци.
                                * - Не може да влезнете от тук - това е изход!
                                - Като е изход, аз как влезнах?!?! - диалог в магазин "Фантастико"
                                * "Плодове и зеленчукове" - табела на магазин
                                * Не стига, че мъжът ми умря преди десет години, ами сега и овцете ми се отровиха. - баба в репортаж, излъчен в новините на бТВ, 07.06.2002
                                * "Търся жилище в района" - обява в автобус
                                * В кабинета по природознание да знаеш какъв страхотен парализиран бухал има! - ученик в 5 клас
                                * Ама, Николай, няма да се разберем така. Аз отпред, вие отзад, няма синхрон! - учителкa
                                * Извинете, пресни ли са ви гърдите? - клиент пита продавачка в магазин за месо
                                * Иване,скоро не съм те виждала как изглеждаш на фона на дъската. - учителка по математика МГ-Стара Загора
                                * На гроба ми, само тебешир недейте да носите. Да си умра спокойно. - учител по информатика в МГ
                                * Другия клас ги питам за дължина на връзката, те ме гледат като изкопаемо; питам ги за нещо друго, те ме гледат като две изкопаеми; питам ги за валентен ъгъл, те ме гледат като три изкопаеми под ъгъл!... - учителка по химия
                                * Госпожо, Гошо ми скубе космите на косата... - ученичка в час по география
                                * Аз съм голяма ваша феноменка. - участничка в "Риск печели, риск губи"
                                * Камилите издържат дълго в пустинята, защото имат вода в бъбреците. - ученически
                                * А сега, да разделим тази дроб на по-малки дробченца... - учител по математика в ПМГ-Ст.Загора
                                * Митко, да не вземеш да се биеш с Апостол. Остави го да се развива. Майка ти. - златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"
                                * Иво, веднага хващай такси, защото нямам ключ и ще се напикая. - златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"
                                * "ЕЛА СИ ЩЕ КОЛИМ ЧИЧО ТИ" - автентичен текст от телеграма (правописът - запазен)
                                * Как можете да решавате кръстословици под носа на очите ми!!! - учителка в ЕГ Силистра
                                * Пенке, оставих ти двама умрели на бюрото, моля те оправи ги. - служителки в пенсионно
                                * Така, ученици...запишете хардуер и софтуер...от думите разбирате, че става дума за нещо твърдо и нещо меко...
                                * Продавам старинно бюро за жени с дебели крака и чекмеджета - обява
                                * Муцка, здрасти. Аз съм в козметичния салон. Тука една гадна клиентка ме изнервя и аз й чопля тука една пъпка - белег да й остане дано! Оф, писна ми, аре чао. - съобщение
                                * Изневиделица Крум се озовава и в долината на Струма, където се раздават заплатите на византийските войници. - кандидатстудентски
                                * Баба Илийца не обръща внимание на факта, че е жива. - кандидатстудентски
                                * Баба Илйца захвърля детето си в реката и эапочва мъжки да се бори с кола. Но детето не е умряло! То само се преструва!
                                * ...и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! - SMS
                                * Гошо, Петър Иванов е. В 10:00 часа ще те чакам пред затвора. Излез там да се разберем. - златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"
                                * Ей овен, прибирай се. На баба ти футболните гащи се обаждат. Чао! - златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"
                                * И защо баба Илийца не оставя детето директно в лодката. Ами така тя може да го настъпи, докато вади кола... - ученическо съчинение
                                * Идиотино, трябва да ми нарежеш филии за пържене! Къде изчезна?! - златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"
                                * Хриска, прибирай се вкъщи! Купих ти шампоан, да обядваш. Мама - златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"
                                * Бони, в тоалетната сме. Ела да ни донесеш салфетки, моля те. Чао! Чакаме те. - златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"
                                * Когато Сърбия обявила война на България, през 1885 г., българските войски трябвало да преминат на "марш на скок" от южната до западната граница. Те тичали денонощно - двама тичали отстрани, а един спял по средата. През това време ентусиазираното население им пъхало пържоли в устите.
                                * Труп намери полицай! - заглавие във вестник
                                * Ако сте сляп използвайте Брайловите букви. - надпис на банкомат в САЩ
                                * Значи... туй идва от ей онуй там. Значи ... туй е равно на онуй върху туй-онуй. - асистент по математика в ПУ
                                * Преди да слезете, моля помолете шофьора да спре! - надпис в маршрутка
                                * Атомната бомба убила няколко човека, даже повече от няколко - в час по физика
                                * Видяхте ли този сперматозоид? Ако не, да го пусна по масите... - учител по биология
                                * Вълците вият в полето, но това за тях си е нормално. - ученически анализ на "Хаджи Димитър" ПМГ-Благоевград.
                                * -Колко са дините? -Па те на брой ги , като искаш. - на пазара
                                * И ето, 37-годишния Важиха пада. Съдията му показва жълт картон за симулация. А той може да е паднал от възрастта си. - Томислав Русев (Панатинайкос- Ювентус по bTV)
                                * Както знаете, две глави мислят по-добре от една, което само доказва, че и един мъж е достатъчен. - Свилен Димитров, журналист от Велико Търново
                                * Дох Кихот бил 50 годишен младеж с плешив кон. - из класна работа по литература
                                * - Абе, шофьоре, що не тръгваш бе? Седем и двайсе стана, на билета пише седем и петнайсе.
                                - Ами качвай се на билета и тръгвай! - пътници в автобус от Пазарджик за Пещера
                                * Продавам шестмесечен ваксиниран немски овчар -обява във в-к "Борба", В. Търново
                                * Ужасно намаление на гащи - 10-12% - надпис на витрина на магазин
                                * Днес времето ще е хладно, така че, никакви къси гащи и чадъри, всъщност вземете си само чадъри и никакви гащи... - Боян Христов, водещ сутрешен блок на софийското радио "Вива"
                                * В България има места,където има по един душ на квадратен километър... - учителка по география
                                * Глей го оня! Стърчи като прасе в рядка кал! - майор от под. 32990
                                * Построили сте се под формата на буквата...на буквата...Абе нема такава буква, бе! - военен
                                * Ex, ако кракът му беше с 15 см по-дълъг... - спортен коментатор
                                * - How do you do?
                                - All right!
                                Превод:
                                - Как го правиш?
                                - Всичко вдясно. - субтитри на филм
                                * Продава се дог. Яде всичко. Много обича деца. - обява
                                * Надпис на сергия - ПЪПЪШЕ (по-късно поправено на: ПЪПЪШИ)
                                * Не оставяй отпечатъци не съм следовател!!! - надпис на кабината на шофьор в автобус от градския транспорт
                                * ... и бяха намерени около 50 000 убити трупа! - учител по история
                                * ...Кенгурото има на корема си джоб, за да се скрие в случай на опасност.
                                * Температурата на кипене на водата в танка е 90 градуса. Не, 90 градуса беше правият ъгъл... - военен
                                * аткуда накуда/откъде накъде/ - пловдивски ученик към учителка по руски
                                * Обвиняемият е заварен абсолютно пиян, да пълзи на четири крака в кръг около себе си... - полицейски рапорт
                                * -Госпожо, знаете ли, че Гео Милев бил пънкар?
                                -Така ли? Ами то, щом Йовков е написал "По жицата", трябва да е бил металист!
                                * Студент търси да наеме стая със сънитарен възел в центъра!
                                * Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото!
                                * Колегата втори обоист, а сте обърнали интервала, качвайки го една октава по-високо, и ще можем с чиста съвест да поръчаме по порция кебапчета! - диригент към оркестрант
                                * На брега доячката дояла крава, а в реката всичко се отразявало наопаки.
                                * Мръднал съм за малко! - надпис на малка бакалия в центъра на Варна
                                * Ю пей ми а глоуб нау! - ядосана контрольорка иска глоба от чужденец
                                * Кукувицата е птица, която снася своите яйца в чужди гнезда и обратно.
                                * Когато мама е болна, татко служи за жена на всички в къщи.
                                * "Супрадин" подпомага "Спешно отделение". -телевизионна реклама
                                * Нютон си лежал под дървото, една ябълка му паднала на главата и той открил, че ябълките падат на земята.
                                * Архимед, както се къпел във ваната изведнъж се сетил и открил Питагоровата теорема.
                                * Гравитацията е открита от Нютон. Забелязва се есенно време, когато листата капят.
                                * "НАЙ-НИЗКИ ЦЕНИ", "АНЦОК" - надписи над сергия
                                * ass`s milk - превод на "Магарешко мляко" в меню
                                * БУЛЮН - 0.20лв - надпис от менюто на едно заведение
                                * кюкичета - 1лв.
                                зубули - 1 лв.
                                мензохари - 1.20 лв. - надписи на сергия за цветя
                                * Нашите прадеди са живели в колиби. Те не са имали дрехи, ризи, нищо освен една дупка, за да излиза пушека. За да си създадат семейство те са разполагали само с един съвсем примитивен инструмент.
                                * При кмета се влиза само при голяма нужда. - табела
                                * Преводът е като жената - ако е хубав не е верен, а ако е верен не е хубав. - филологически
                                * "В едната си ръка баба Илийца държала пистолета, в другата - бебето, а в третата - бунтовника." - из отговор на литературен въпрос на седмокласник
                                * Пресна сйонга. - рибарски магазин, пазар Подуяне
                                * Честит рожден ден и да си го изкараш хубав! - пожелание
                                * "Не мога да си прибера зъбите от смях!" - учителка от Първа езикова гимназия
                                * Не мърдайтесь, не мърдайтесь! Снимка не излезньотся! - фотограф към руски туристи на морето
                                * Еврибари на магари! - думи на собственик на магаре на морето в услуга на чужденците.
                                * Аз не искам перфориран билет, аз искам перфорация! - екзалтирана контрольорка в тролей Nо11
                                * През деня Земята се върти около Слънцето, а през нощта около Луната. Като се върти земята показва задницата си отпред, а предницата си отзад.
                                * Честит ти рожден ден и да живееш още толкова. - десетокласник от Кърджали към своя съученичка

                                Comment

                                Working...
                                X