Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ето една история, която наскоро мой приятел ми разказа и лично на мен ми се стори доста смешна.

    Действието се развива пред клуба на летците ветерани "Списаревски" в София. Моят приятел излиза за малко от самият клуб, където е слушал крайно интересните истории на летците и по неговите думи "Във всяка секунда научавах по нещо ново". Та, излиза отвън, за да изпуши една цигара. Както си пуши най-спокойно излиза един от летците и го поглежда, казвайки му:

    - Хей, момче, знаеш ли, че тези цигари са вредни за теб?
    Нашият герой отговаря:
    - Знам, но няма как, пуши ми се (перефразирам)
    Тогава ветерана му казва:
    - Знаеш ли, по време на войната и аз пушех много, но когато един път ме пуснаха в командировка минах до едно огледало и като видях на какво съм заприличал от тогава не съм палил цигара.

    Comment


      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
      Проект 22.06.1941 г.
      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

      Comment


        България в мексиканското огледало

        Коя е тази страна, чиято история в Мексико сравняват със своята, мексиканският президент говори с почит за следите в нея на могъщи владетели като Филип Втори, Александър Македонски, Константин Велики и Юстиниан, а мексиканският народ още нарича училище с име от фамилия, която отдавна е паднала от власт у дома и е низвергната в наше време?
        Коя е държавата, чиято икономика е образец за мексиканската заради ниските данъци и привлекателността за чуждите инвестиции, а членството й в Европейския съюз и политическата стабилност я прави привилегирован партньор за Мексико?
        Кой е народът, на когото могат да завиждат мексиканците заради далеч по-голямата сигурност по улиците и липсата на страшни наркокартели, които да диктуват живота му?
        Къде е мястото на света, което спрямо Мексико е по-подредено и по-чисто, заведенията са по-спретнати, задръстванията са направо нищожни, а бедността не е така фрапираща, когато я срещнеш?
        Няма да повярвате – за Мексико тази страна е България!


        който се интересува от цялата статия - тук

        Comment


          К посту m.Woland
          Устал мужик, уработался...


          Нам с климатом повезло, при нашем климате пить долго невозможно, алкоголики замерзают зимой. Естественный отбор.
          "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

          Comment


            Е, Виталий, то е просто забавно, защото се връзва горе с плаката, а иначе такива типове, като усърдно спящия под плаката има май във всички градове по света.

            А ето още нещо, което ми пратиха преди малко
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Голям пердах между попове: http://zazz.bg/play:ea14d81b

              Comment


                AYB написа Виж мнение
                Голям пердах между попове: http://zazz.bg/play:ea14d81b
                На тоя бой мястото му е точно тук - нали все пак форумът се казва "Бойна слава"

                Амин!
                Колко бързо изчезва всичко — и самите тела във вселената и споменът за тях във вечността. Каква е природата на всичко сетивно и особено на онова, което ни примамва с удоволствие, плаши с мъка или заслепява тщеславието на хората с празната си външност. Колко евтино, презряно, нечисто и изложено на гибел е то в оценката на умствената способност.

                МАРК АВРЕЛИЙ, "Към себе си", II, 12

                Comment


                  Голям пердах между попове: http://zazz.bg/play:ea14d81b
                  Това беше преди около 6 месеца. Голямо шоу
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    евреи разтървават арменци и гърци. виц наживо.

                    Comment


                      ;-)))

                      Това се казва руски армейски хумор!

                      Comment


                        мисля че това е точно по тематиката на форума


                        като се замисля ...в основата на колко ли войни е просто нежеланието на мъжете да се занимават с досадни домашни задължения

                        Comment




                          Comment




                            .


                            thorn

                            Средновековните църкви в България

                            Comment


                              Колко бързо изчезва всичко — и самите тела във вселената и споменът за тях във вечността. Каква е природата на всичко сетивно и особено на онова, което ни примамва с удоволствие, плаши с мъка или заслепява тщеславието на хората с празната си външност. Колко евтино, презряно, нечисто и изложено на гибел е то в оценката на умствената способност.

                              МАРК АВРЕЛИЙ, "Към себе си", II, 12

                              Comment


                                Thorn написа Виж мнение


                                .


                                Може би и те са изчезнал вид, като европейските лъвове .

                                Comment

                                Working...
                                X