Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Dinain написа Виж мнение
    Избрани реплики от автофорумите (запазен правопис):
    Още цвиля

    Comment





      =>




      Още разкрития: https://www.facebook.com/KonspEraciq

      Comment



        Индийски. Терминатор. Не, не мога да ги сложа в едно изречение. Но и така става ясно.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment



          Интересно че според коментарите, индийците си го харесват. На мен ми прилича на фантастичен екшън за умствено изостанали, защото очевидно не е детски. Различни култури, какво да правиш.
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              То положението не е много за смях, но надписите по плакатите са култови

              Click image for larger version

Name:	Students Occupy University Mac Feb 2015 by SJM (2).JPG
Views:	1
Size:	163.4 КБ
ID:	547271

              Comment


                Особености на пътуването в софийска маршрутка

                Слизането от маршрутка прилича на раждане. Безмълвно желаещият да слезе започва да си проправя път с постъпателен натиск, който се увеличава с приближаването на целта му. Последните напъни са силни и агресивни и изтласкват телата на правостоящите към лицата на седящите. Резултатът оправдава средствата и накрая слизащият се озовава до вратата.

                Действието се извършва в пълна тишина, тук-таме нарушавана от сумтене и покашляне. Впечатлението е за прасенце, което иска да се появи на бял свят. Мислите ти, че си попаднал в свинеферма, се потвърждават от констатацията, че повечето пътници са закръглени жени, облечени в топли шушляци или ватирани палта, с обемна чанта в ръка - пълно бойно снаряжение за изблъскване и изтласкване. Не липсват и елегантни жени, които по-често се опитват да приложат техниката на промушване, но след като не успеят, се изнервят и изпробват силата на думите.
                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                "But I know none, and therefore am no beast."

                (Richard III - William Shakespeare)

                Comment


                  Божо току обяви в Панорама, че всички талантливи български историци са били агенти на ДС, ако някой твърдял, че никога не е бил, значи не е талантлив историк. Как да не го обичаш .....

                  Comment


                    KIZIL DELI написа Виж мнение
                    Божо току обяви в Панорама, че всички талантливи български историци са били агенти на ДС, ако някой твърдял, че никога не е бил, значи не е талантлив историк. Как да не го обичаш .....
                    Божидарий тогава какво дири сред тях

                    Comment


                      KIZIL DELI написа Виж мнение
                      Божо току обяви в Панорама, че всички талантливи български историци са били агенти на ДС, ако някой твърдял, че никога не е бил, значи не е талантлив историк. Как да не го обичаш .....
                      Може и да е прав, но това не означава автоматично, че всички историци, агенти на ДС, са талантливи историци.

                      Comment


                        Не е прав (не всички талантливи историци са били агенти на ДС - последното за него доказва други неща, не таланта му на историк (ако допуснем, че го има)), това доказва само че не е спал, когато в училище са учили елементарна логика .

                        Comment


                          Може и да има някое изключение, но масата талантливи историци са били агенти. Отделен е въпроса дали това има някакво значение (според мен няма), но е факт, че на всички им изскочиха агентурните картички.

                          Comment


                            Кухулин написа
                            Може и да има някое изключение, но масата талантливи историци са били агенти. Отделен е въпроса дали това има някакво значение (според мен няма), но е факт, че на всички им изскочиха агентурните картички.
                            има изключения и то не малко, особено сред по-младото (сравнително казано) поколение. И, впрочем, това важи точно за неговото поколение историци (ще ти пиша на ЛС имена, за да не затруднявам допълнително темата). Съществуването на картончета най-вероятно е свързано с пътуванията в чужбина. Няма никаква връзка между талант на историк и наличие на досие.

                            Comment


                              Окей, приемам, че е така.

                              Comment


                                25 цитата от Джордж Карлин

                                И част от цитатите:
                                3. Според мен, крайно време е да създадат гореща линия, където никога няма да вдигат телефона: за тези, които никога не следват съвети.

                                7. Кое е най-хубавото на къща на брега? Че сте заобиколени с идиоти само от три страни.

                                8. Харесва ми когато цвете или снопче трева пониква през пукнатина в бетона. Дявол да го вземе, това е героизъм!

                                9. Винаги съм се чудил, защо хората, колкото повече остаряват, толкова повече четат Библията. И изведнъж ми светна: готвят се за финалния изпит.

                                10. Всеки трети жител на планетата страда от някаква форма на психично заболяване. Помислете за двамата си най-добри приятели – ако са ОК, значи сте вие.

                                12. Какво хубаво намирам в егоистите? Те не обсъждат другите хора.

                                13. Има не малко хора, които са загрижени за безопасността на атомните централи. И не слагат колани, когато се возят в автомобил.

                                18. Религията е като пениса. Нормално е да го имаш. Добре е да се гордееш, че го имаш. Но, ако обичате, не я размахвайте пред хората.

                                20. И защо в банките винаги ти предлагат завързани за гишето химикалки?! Щом аз ви поверявам парите си, трябва да ми поверите поне химикалките си.

                                21. Продължавайте да учите. Научавайте повече за компютрите, овладявайте занаяти, градинарство – каквото искате. Само не оставяйте мозъка да бездейства. Празният мозък е работилница на дявола. А името на дявола е Алцхаймер.

                                24. Това, че си успял да разкараш маймуната от гърба си, не означава, че циркът си е тръгнал от града.
                                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                                Проект 22.06.1941 г.
                                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                                Comment

                                Working...
                                X