Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	swatove.jpg
Views:	1
Size:	40.6 КБ
ID:	547097
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment




      Много сила има тука...

      Comment


        ИНСТАЛИРАНЕ НА СЪПРУГ 1.0
        Уважаема Техническа поддръжка,
        Миналата година повиших от Гадже 5.0 на Съпруг 1.0 и забелязах, обособено забавяне в цялостното представяне на системата - особено в приложенията Цветя и Бижута, което работеше безотказно при Гадже 5.0.
        В допълнение, Съпруг 1.0 деинсталира много други ценни програми, като например Романтика 9.5 и Лично внимание 6.5, като след това инсталира нежелани програми като НХЛ 5.0, НБА 3.0. Голф 4.1 и Супер спорт 2.0
        Разговор 8.0 вече не работи, както и почистването на къщата 2.5 просто блокира системата. Опитах със Заядлив 5.3 да реша проблема, но без резултат.
        Какво мога да направя?

        Подпис: Потребителка

        Уважаема Потребителка!

        Първо имайте предвид, че Гадже 5.0 е Развлекателна програма, докато Съпруг 1.0 е Операционна система. Моля, въведете командата: "http:I Мислех ,че ме обичаш.htm" и се опитайте да свалите Сълзи 6.2 и не забравяйте да инсталирате Вина 3.1 актуализация.
        Ако това приложение работи както е проектирано, Съпруг 1.0 следва автоматично да стартира актуализираните приложения Бижута 2.0 и Цветя 3.5.
        Но не забравяйте, че прекаленото използване на по горните приложения, може да предизвика Съпруг 1.0 да default то Надуто безмълвие 2.0 Но каквото и да правите, НЕ инсталирайте Тъща 1.0 (той работи с вирус във фонов режим и в крайна сметка ще установи контрол над ресурсите в системата).
        Също така, не се опитвайте да пре-инсталирате програмата Гадже 5.0. Това са неподдържани приложения и ще се срине Съпруг 1.0.
        Накратко, Съпруг 1.0 е страхотна програма, но има ограничена памет и не може да се научи на нови приложения бързо. Може да се помисли за закупуване на допълнителен софтуер за подобряване на паметта и производителността. Препоръчваме Топла храна 6.0 и Секси бельо 7.0
        Късмет!


        Comment


          Гъбен растеж - http://www.boredpanda.com/mushroom-g...imelapse-gifs/



          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            Глисти направили викингите свирепи

            Викингите дължали своята свирепост и лош нрав на многобройните глисти, обитаващи чревния им тракт и причиняващи им куп физически страдания, твърдят датски учени, цитирани от в. "Дейли мирър".

            Прочети още на: http://www.dnes.bg/mish-mash/2015/01...svirepi.250197



            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              Военни бисери:
              Или всички с шинели, или никой без шинел.
              Ставането е сутрин, точно в пет, независимо колко е часът!
              Не ме правете на луд, аз да не падам за първи път от Марс!
              Военното възпитание съществува и в други държави, в това число и чуждестранни.
              Всички по окопите, а останалите след мен...
              Какво?! Къде си бил? В тоалетната? Абе вие още малко и на театър ще почнете да ходите...
              Прострелката на автомат Калашников се извършва по мишени, представляващи картонен квадрат от черна хартия с размери 20 на 30 сантиметра...
              Моята фамилия е майор Иванов.
              Автоматът работи така: едно, две, три и… вас ви няма..
              Курсант, не правете умни физиономии, не забравяйте, че сте бъдещ офицер...
              Летят n самолета. Нееее, n е много. Летят k самолета... (из задача във военно училище)
              Този отровен газ предизвиква главоболие в ставите и костите...
              Не е необходимо да се мият коридорите ежедневно. Достатъчно е всяка сутрин.
              И така колеги, не се притеснявайте да работите с източници на радиация. Това е напълно безопасно. Ето например някои офицери от флота седят по 3-4 години на атомните подводници, а в това време жените им раждат съвършено здрави деца.
              Ти може да не блестиш с ум, но обувките ти задължително трябва да блестят..
              Защо си такъв брадат, бе? Като малък не са ли те учили да се бръснеш?
              Пътуването с войскови камион става само по един начин: В камиона не се пуши, не се накланя през каросерията, не се подсвирква на минаващи девойки - само се седи и се пътува с камион.
              Имате на разположение 5 минути... Остават ви още 4 мин. и 99 сек.
              Може да нема ред, ама требе да се спазва.
              Представете си, че сте насред полето и изведнъж зад ъгъла излиза танк. Какво ще направите...
              Противогазът се поставя на лицевите части на лицето.
              Като няма вода, ще си пълните манерките и ще ги държите в шкафчетата. Една манерка мие едно лице и два крака. Който довечера няма вода в манерката, ще му я излея на главата! Ясно ли е?
              От половин час те гледам как ходиш по плаца с ръце в джобовете - в едната баничка, в другата цигара!
              На тази стена ще закачите петимата от РМС. Те са десетина души, ще се хванат...
              Преподавателят:
              - Летят 100 изтребителя и 200 бомбардировача. Всичко 400 самолета. - Не се получава, др. полковник! - Аз така, приблизително... (из задача във военно училище)
              Старшината: на бегом, и който тръгне последен е педераст. Аз съм след вас.
              Hищо не знаете вие. Знаете ли какъв менингит върлуваше през войната? Знаете ли какво е менингит? От него или се умира или се полудява. Аз съм го карал два пъти..

              Comment


                Допълнение и от мен:"Артилерийската подготовка е с продължителност 70-80 минути, а в някой случай достига и до един час". След това цяла година ни бъзикаха за "артилерийския" час.

                Comment


                  War, war never changes..

                  Comment


                    Comment


                      За дамите - от Modern Medievalist





                      Last edited by Dinain; 06-01-2015, 14:23.
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        Такси по руски




                        От Нова година жителите на Санкт Петербург могат да се возят на такси без да се тревожат за безопасността си. Властите в града са издали всички необходими разрешения за таксиметрови услуги на пе

                        Comment




                          Totally Fallout

                          ...

                          Dictator mixes



                          vs.

                          Last edited by Dinain; 06-01-2015, 22:00.
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Израел и Палестина се готвят за тежка снежна буря

                            "Много бързо разпродадохме всичко", коментира търговец от Ерусалим. "Никъде наоколо вече не могат да се намерят газови печки."

                            Силните дъждове и ниските температури, които предшестват бурята, затрудниха допълнително живота в ивицата Газа, където улиците все още са затрупани с останки след петдесетдневната война с Израел през лятото, а хиляди живеят във временни жилища, построени от ООН, и полуразрушени къщи. Електричество има по шест часа на ден.

                            "Няма електричество, няма питейна вода, никой не прави ремонти, а сега и буря. Народът ни се нуждае от помощта на целия свят", коментира таксиметров шофьор от Газа. В Рамала хлябът, бутилираната вода и памперсите изчезнаха от магазините.

                            "Както виждате, идва Армагедон", шегува се жител на Ерусалим, излязъл рано, за да напазарува преди другите. "Хората полудяват. Мисля, че извън Израел ще ни се смеят, обаче сме свикнали на слънчево време", добавя той. Кметът на града заяви, че пътищата към града най-вероятно ще бъдат затворени още с началото на бурята. Миналата зима стотици автомобили бяха блокирани на път към Ерусалим и чакаха часове, за да бъдат спасени от армията.
                            Дневник - Избрано съдържание от България и света, Новини, Анализи, Видео, Фотографии.


                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                В самолета - стюардесата нещо се спъва неловко и почти пада, пилота я бъзика:
                                - Марче, днеска са пуснали гравитацията!
                                - Тъй ли!? Къде? По колко?
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X