Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Герой России Рамзан Кадыров в свое время обвинил другого Героя России, Сулима Ямадаева, в причастности к убийству своего отца, Героя России Ахмада Кадырова. В результате Герой России Сулим Ямадаев был убит в Дубае и по обвинению в его убийстве дубайская полиция объявила в международный розыск другого Героя России Адама Делимханова. Брат убитого Героя России, Руслан Ямадаев, тоже Герой России, также был убит в Москве другими, пока еще не установленными Героями России


    thorn

    Средновековните църкви в България

    Comment




      FB: sneaky Russian fashion design
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Amazon написа Виж мнение
        1984 на Оруел едно към едно. Големият Брат Иначе е забавен.
        А на мен не ми е забавен. Даже ме притеснява доста липсата на реакция на призивите на този "безумец"

        Comment




          Британската брегова охрана спаси българин,

          който се опита да стигне с гумена лодка от Великобритания до САЩ, съобщиха британски медии. 30-годишният младеж, чието име не се споменава, бил спасен само на първата миля от пътешествието му от общо 3000 мили до Америка. Ден по-рано той купил за 300 британски лири 4-метрова гумена лодка от пристанище Крайстчърч, откъдето започнали неговите премеждия. По-късно той бил забелязан от преминаваща наблизо яхта, чийто капитан се обадил на бреговата охрана. Тя пристигнала след няколко минути и спасителите близо 45 минути уговаряли българина да се качи на лодката им. Но той упорито отказвал, настоявайки, че "отива на запад". Накрая те се принудили да го извлекат от лодката насила и да го откарат до брега, където го чакали полиция и линейка. Мъжът бил изтощен и премръзнал. Той имал виза за САЩ, бисквити, консерви с боб и няколко хотдога.
          Британската брегова охрана спаси българин,

          който се опита да стигне с гумена лодка от Великобритания до САЩ, съобщиха британски медии. 30-годишният младеж, чието ...
          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              Dinain написа Виж мнение
              Играл съм го тоя на ремаркето. Причината е, че без товар специфичното натоварване на задвижващите колела на тези камиончета е много малко и колелата просто приплъзват. Естествено това ми се е случвало на заснежен равен път, не съм бутал камион в пустиня. Според водача повече полза от помощта ми щеше да има ако стоя над задвижващата ос, от колкото ако го бутам отзад.

              Comment


                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                "But I know none, and therefore am no beast."

                (Richard III - William Shakespeare)

                Comment


                  Comment


                    Comment


                      Внушителна жилищна сграда, висока 176 м и известна като един от седемте "небостъргача на Сталин", извисяващи се над Москва, осъмна с петолъчка, боядисана в синьо и увенчана с украинското знаме. Служители на Министерството на извънредните ситуации се изкачиха, за да махнат знамето и да почистят петолъчката, но един от тях не се сдържа да си направи селфи на фона на панорамата на руската столица...



                      Last edited by Dinain; 21-08-2014, 01:12.
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        Нецензурно съдържание! 18+


                        Атанаските като катарзис на доминантната култура
                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment




                          Петр и Мазепа

                          - Женщина, не будет больше лосося. Санкции ввели. Новости смотреть надо.
                          - Санкции? Какие санкции? Против лосося санкции?
                          - Против американского народа. Ну и всех этих европейцев.
                          - А лосось тут при чем?
                          - Запретили ввоз иностранных продуктов.
                          - А как же вот это вот, из Армении?
                          - Это можно.
                          - Нет, я ничего не понимаю! - изумилась тетка. - Почему нельзя сделать так, чтобы американцы не ели лосося? Почему надо сделать так, чтобы мы не ели лосося?
                          Мужик на секунду задумался, а потом неожиданно твердо ответил:
                          - Ничего, придет и их черед. Когда мы выиграем войну, никто не будет есть лосося.
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	4.jpg
Views:	1
Size:	66.3 КБ
ID:	545684
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              Нощ. Петрови спят. По едно време Петров се стряска в съня си от злокобен шепот:
                              - You’re gonna die!
                              - Ъ?
                              - You’re gonna die!!!
                              - Какво става, по дяволите?!
                              - Юргана дай, че измръзнах, бе!
                              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                              Comment


                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X