Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Две прасета отишли на ресторант.
    Едното казало на келнера:
    -За мен лайна с чесън, ако обичате!
    А другото добавило:
    А за мен, без чесън, че ще се целувам...

    Comment


      От Дневник:
      Кой е селянин бе, само майка ми и баща ми са от с.Дренковица и от с.Могилище, аз съм си роден във Варна и съм В А Р Н Е Н Е Ц !!! Набий си го в кухата глава! Завършил съм техникума по обществено хранене, а сега уча задочно международни икономически отношения в ВСУ.Работя като брокер в Адрес и скоро ще израсна много в кариерата, защото съм един от малкото с почти висше образувание в фирмата. Завиждай колкото си изкаш, Варна е един милион и ще расте с сто хиляди всеки месец- нъцкиии!!!!
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Ето какво означава ЕМО - Емоционално Малтретиран Олигофрен.


        За съжеление това е някаква мода сред младото поколение. За мене това са абсолютни олигофрени, които всеки път където и когато да ги видиш трябва да ги дъниш.
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment


          Shelenberg написа Виж мнение
          Ето какво означава ЕМО - Емоционално Малтретиран Олигофрен.


          За съжеление това е някаква мода сред младото поколение. За мене това са абсолютни олигофрени, които всеки път където и когато да ги видиш трябва да ги дъниш.
          Благодаря за разяснението.
          Вече се ориентирах-скоро откриват ловният сезон
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            [QUOTE=Shelenberg;225955]Ето какво означава ЕМО - Емоционално Малтретиран Олигофрен.


            За съжеление това е някаква мода сред младото поколение. За мене това са абсолютни олигофрени, които всеки път където и когато да ги видиш трябва да ги дъниш.[/QUOTха така , чудете се само с кого да се биете ...
            Това, че съм схванал някои неща, дължа на разклатеното си здраве.
            Да си болен, значи да разбираш.
            Без болестта не разбираме кое е най-важно. Но можем прекрасно да разберем всичко останало.

            (Емил-Мишел Чоран, "Тетрадки 1957-1972")

            Comment


              Ето едно клипче за тях - http://vbox7.com/play:4757d966

              Абе напиши ЕМО във vbox-a или в youtube-то и ще видиш какво представляват.

              Ама айде да пусна един-два вицa, че да не ме обвинят, че се отклонявам от темата.

              И така, действието се развива на Световното първенство по борба. На финалите се класирал някакъв много, ама много огромен борец – истинско животно, четирикрилен гардероб… и някакъв кльощавичък състезател, категория муха, истинска солетка, който добутал до финала къде по точки, къде, защото някой се отказал – не е ясно как, но – стигнал. Финалната среща била между двамата борци – грамадното животно и малкия. Излезли двамата на тепиха, сборили се, и, естествено, големия сгънал дребния, вързал го на морски възел в общи линии.
              Да, ама треньора на дребничкия борец не можел да издържи на гледката – дето се вика, неговия човек го биели много здраво – затова излязъл извън залата, отишъл до тоалетната, понаплискал се, така… Когато се върнал обратно, каква била изненадата му, когато видял, че всъщност, неговия човек е победител в срещата и печели златото! В съблекалнята треньора не се сдържал и попитал кльощавия състезател:
              -Абе, човек, какво стана на тепиха, онзи беше три пъти по-грамаден от теб, а ти спечели срещата?
              -Абе, мани-мани, тренер, тоя ме сгъна на фльонга! По едно време, гледам, едни ташаци ми висят точно пред лицето, и аз ги захапах!
              Абе ти луд ли си бе, как така, това е забранено! ! ! – втрещил се треньора.
              На което малкия отговорил:
              - Абе, знам, че е забранено, обаче, тренер, представа си нямаш на какво е способен човек, когато захапе собствените си топки!


              Учителка пита учениците какви ще станат, като пораснат.
              Петьо: Аз ще стана лекар.
              Гошко: Аз ще стана пожарникар.
              Марийка: Аз ще стана майка.
              Иванчо: Аз ще помогна на Марийка да стане майка.
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                "Кой е селянин бе, само майка ми и баща ми са от с.Дренковица и от с.Могилище, аз съм си роден във Варна и съм В А Р Н Е Н Е Ц !!! Набий си го в кухата глава! Завършил съм техникума по обществено хранене, а сега уча задочно международни икономически отношения в ВСУ.Работя като брокер в Адрес и скоро ще израсна много в кариерата, защото съм един от малкото с почти висше образувание в фирмата. Завиждай колкото си изкаш, Варна е един милион и ще расте с сто хиляди всеки месец- нъцкиии!!!!"
                Не 7, а 77 пъти по 7...

                http://www.mathematicalanthropology.org/

                Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                Comment


                  Който познава репутацията на гореспоменатия ТОХ, трябва да се смее още повече

                  ПП
                  This is a demonstration of the Git version of Compiz Fusion (formerly known as compcomm), which is the remerge of beryl and compiz, and some of its interesti...
                  Last edited by Dinain; 16-08-2008, 17:10.
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    Един интересен анализ на събитията в Южна Осетия
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment




                      Красота спас¸т мир.
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        Хмм, в петък била световната премиера на Tropic Thunder. Дано е толкова смешно, колкото го описва рецензията на vz.ru: Някъде в джунглата се снима скъп холивудски екшън с три суперзвезди: единия (Бен Стилър) е екшън-герой, втория (Робърт Дауни Дж.) - носител на всякакви награди, е известен с това, че твърде много се вживява в ролите си - например за филма се е подложил на страшно сложна и опасна операция за промяна пигментацията на кожата - и е станал чернокож; и третия (Джак Блак) - комедийна звезда. Режисьорът (Куган) не може да ги накара да направят каквото иска и когато претенциите на продуцента (Том Круз) го изкарват из нерви, той приема предложението на военния консултант и автор на книгата, по която е екшъна (Ник Нолти) и праща звездите дълбоко в джунглата, за да заснеме филма на риалити принцип. Там ги срещат бойците на виетнамската нарко-мафия...
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          Хм, мерси, ще хвана Amazon и ще го гледаме днес.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Imperial написа Виж мнение
                            Хм, мерси, ще хвана Amazon и ще го гледаме днес.
                            Я ме хванеш, я не. Аз на къси разстояния съм по-бърз и от Саакашвили!
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Dinain написа Виж мнение


                              Красота спас¸т мир.
                              Руские грузинки - самые красивые грузинки в мире!
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment

                              Working...
                              X