Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    княз Крылов написа Виж мнение
    I love John Stewart
    I hate Jonathan Leibowitz, aka John Stewart.
    Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
    A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

    Comment


      И аз предпочитам Jon Stewart и Колбе', пред този зъбатия

      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        Джон Стюърт е забавен и интелегентен, ако успееш да се абстрахираш от огромното налягане политически газове които го напъват отвътре. Понякога е невъзможно. Особено когато разхлабва каишката на онзи комплексиран грозен английски червей Джон Оливър. Последно бяха изкарали Иън Мъск някакъв ненормалник. Дребните безполезни клоунчета.
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          Click image for larger version

Name:	viza.jpg
Views:	1
Size:	105.9 КБ
ID:	539602

          Comment


            Незнам аз всяка седмица поне веднъж двах преглбеждам неговите предавания посветени на кризата в Грусия И се скъсвам от смях
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              SRH написа Виж мнение
              Робърт Бърнс
              Финдли
              (преведено на бургаски)
              Дай още!...
              "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
              FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

              Comment


                княз Крылов написа Виж мнение
                Незнам аз всяка седмица поне веднъж двах преглбеждам неговите предавания посветени на кризата в Грусия И се скъсвам от смях
                До едно време ми беше любимеца. Имам съседи, които почти всяка вечер се събират с роднини живеещи наблизо, за да му гледат предаването. Нещо като родителите ми като гледаха "Робинята Изаура"
                И отново не забравяй че човека е либерстичен. Опитва се да се хареса на всички. В смисъл че не решава проблеми а само ги дефинира. За забавление става.
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment


                  Amazon написа Виж мнение
                  Джон Стюърт е забавен и интелегентен, ако успееш да се абстрахираш от огромното налягане политически газове които го напъват отвътре. Понякога е невъзможно. Особено когато разхлабва каишката на онзи комплексиран грозен английски червей Джон Оливър. Последно бяха изкарали Иън Мъск някакъв ненормалник. Дребните безполезни клоунчета.
                  Е, въпрос на вкус. На мен шегите с политици и злободневни теми са ми много по-интересни от шегите с разни холивудски звезди. Прекалено много внимание им се отделя и без това.

                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    Изчезнал Безследно написа Виж мнение
                    Дай още!...
                    - Дей Филю, ма, и кой е тос?
                    - Ми той... - Калина речи.
                    - Ма гложди щоту тос въпрос.
                    - И мен... - Калина речи.
                    - БарЕм ни са ли запузна!?
                    - Ни сА... - Калина речи.
                    - И цяла нощ садЕ върша!?
                    - Ми май... - Калина речи.



                    От същия автор. Стихотворения и коментари.
                    Човешката глупост е безпределна, защото разумът му е неограничен!

                    Comment


                      Amazon написа Виж мнение
                      До едно време ми беше любимеца. Имам съседи, които почти всяка вечер се събират с роднини живеещи наблизо, за да му гледат предаването. Нещо като родителите ми като гледаха "Робинята Изаура"
                      И отново не забравяй че човека е либерстичен. Опитва се да се хареса на всички. В смисъл че не решава проблеми а само ги дефинира. За забавление става.
                      Ако предлагаше и решения щеше да е гениален - той е публицист - работата му е да акцентира внимание, а не да дава готови решения. Макар че хорага гледащи ТВ и не само са свикнали да им слагат информацията раздъвкана в главите, та накрая почват да я повтарят като мантра.
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                        A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                        Comment


                          Dinain написа Виж мнение
                          И аз предпочитам Jon Stewart и Колбе', пред този зъбатия


                          Това беше невероятно.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Dinain написа Виж мнение
                            ... Jon Stewart
                            Се то. *** Предсказуем от начало докрай. Като Джей Лено няма и не мисля, че новият клоун Фалон, който го наследи може да се мери с него.

                            цензурата от Imperial
                            Last edited by Imperial; 23-03-2014, 02:28.
                            Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                            A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                            Comment


                              Знам защо го мразиш - Джон Стюард има закачка с Чикаго.
                              Имаше и един много добър скеч за съревнованието между НЮ и Чикаго за най-високата сграда в САЩ, но сега не го откривам в тубата. Както и да е, всеки с предпочитанията си, не виждам защо трябва да се слагат политически нюанси. Рижавият ирландец не ме кефи също, наистина прилича на скандинавска лелка.

                              Last edited by Dinain; 23-03-2014, 02:29.
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                Dinain написа
                                Е, въпрос на вкус. На мен шегите с политици и злободневни теми са ми много по-интересни от шегите с разни холивудски звезди. Прекалено много внимание им се отделя и без това.
                                И при мен е така, явно не съм се изразил ясно. Много ги храсвах и двамата (Колбер(т) и Стюърт). Гледах ги с години, но толкова са се излеберастили че в един момент дори да е смешно, започва да бие на пропаганда, а на мен това ми единствената алергия.
                                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                                Comment

                                Working...
                                X