Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Dinain написа Виж мнение
    Ето за това братята спечелиха войната! Хора, които имат смелост да продават/купуват презервативи с означен на тях размер, са истински храбреци!
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      messire Woland написа Виж мнение

      Това е от сайта на Гоблин
      Гълъба е мъжки, а котката женска. Обсъждат невъзможния характер на любовта си. Това, че не могат да имат деца, навярно ще ги раздели, въпреки красивата сватба в Холандия миналата година.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        Американцы умирают от слабоумия. Правительство в ужасе
        Также неясно, скольких людей поразил этот недуг. По мнению медиков, скорее всего, заболевание в течение многих лет оставалось попросту незамеченным.
        В США выявлена неизвестная доселе смертельная форма слабоумия. Такой диагноз поставлен 16 американцам, десять из которых уже скончались, сообщает Утро.
        Этот недуг напоминает болезнь Кройфельдта — Якоба (CJD) — пациенты также теряют способность размышлять, говорить и перемещаться, — но в то же время у него есть некоторые особенности, которые делают его отличным от известных форм CJD.

        Врачи пока не в состоянии ответить на вопрос, как именно протекает болезнь и при каких условиях она может распространяться.

        Также неясно, скольких людей поразил этот недуг. По мнению медиков, скорее всего, заболевание в течение многих лет оставалось попросту незамеченным.

        Comment


          "100 000 000 000 зимбабвийски долара"

          "... През юни беше представена банкнотата от 10 милиарда, а днес сумата цифрата върху най-голямата банкнота в страната достигна 100 милиарда.

          Според жителите на страната обаче новата банкнота реално има много малка покупателна стойност и не покрива дори разходите дори за един обяд.

          Минималните дневни разходи в страната се равняват на около 500 милиарда от местните пари..."

          Comment




            Чистокръвни арийски блондинки


            thorn

            Средновековните църкви в България

            Comment


              Ето нещо добро от днешния брой на Телеграф.
              Инженер, счетоводител, химик и държавен служител започнали спор чий котарак е най-умен.
              Инженерът повикал своя котарак: “Хикс на квадрат, демонстрирай!”. Хикс на квадрат се качил на масата, взел хартия и молив и нарисувал кръг, квадрат и триъгълник. Всички се съгласили, че котаракът е много як.
              Счетоводителят казал на своя котарак: “ДДС, демонстрирай!”.
              ДДС отишъл в кухнята и се върнал с 12 кюфтета, които подредил в 4 купички по 3 кюфтета в купа. На другите им харесал номерът.
              Химикът се обърнал към своя любимец: “Епруветка, давай!”.
              Епруветка донесъл кутия мляко от хладилника и отсипал точно 150 милилитра в една чаша. И другите се впечатлили от тази точна лапа. Накрая дошъл ред на държавния служител.
              Попитали го: “А твоят котарак какво умее?”.
              Държавният служител казал: “Хрантутник, демонстрация!”.
              Хрантутник изял кюфтетата, изпил млякото, препикал чертежа, изнасилил другите три котарака, оплакал се, че го боли гърба, написал жалба срещу лошите условия на труд, изпратил я в службата за предотвратяване на епидемии и си взел болнични за един месец.

              Comment


                Не знам дали е чак толкова смешно, но - http://www.vagabond-bg.com/?page=vote#v8
                A strong toun Rodez hit is,
                The Castell is strong and fair I wis...


                блог за средновековна балканска история

                Comment


                  През пустинята пълзят две безопасни игли:
                  - Адска жега е! - оплаква се едната.
                  - Ами, като не си се разкопчала!

                  Comment


                    Умрял Папата. На портите на Рая го посреща Свети Петър.
                    - Как се казваш?
                    - Аз съм Римския Папа!
                    - Папа, папа, - - мърмори си под носа Петър. - съжалявам, но нямам римски папа в списъка.
                    - Но аз бях заместник на Господ на Земята!!
                    - Господ е имал заместник на Земята? - учудено пита Петър, - странно, но не знам нищо за това…
                    - Аз съм главата на Католическата църква!!!
                    - Католическа църква? Никога не съм чувал за такава…Почакай, ще питам Шефа.
                    - Шефе, - пита Петър Господ, - тук един разправя, че Ви е заместник на земята, наричат го Римски Папа, нещо говори ли ви?
                    - Не, - отговаря Господ, - но чакай да попитаме Исус.
                    Господ и Петър обясняват на Исус ситуацията.
                    - Момент, - казва Исус, - нека да поговоря с него.
                    След 10 минути Исус, смейки се до сълзи, идва и казва:
                    - Помните ли риболовния кръжок, който организирах преди 2000 години?? ВСЕ ОЩЕ СЪЩЕСТВУВА!!!
                    Last edited by Thorn; 23-07-2008, 20:52.
                    http://www.bukvite.com

                    Comment




                      thorn

                      Средновековните църкви в България

                      Comment


                        http://www.vagabond-bg.com/?page=vote#v8 тва верно е много яко аз гласувах за
                        Sex bombs Ама и еи сега си заслужаваше много гласа
                        IN VINO VERITAS !!!

                        Comment


                          Въпрос: Какво е китайски противотанков взвод!?
                          Отговор: 10 000 китайци,въоръжени с гаечен ключ!!!

                          Comment


                            “Ако руските въоръжени сили искат да се разположат във Венецуела, ще им устроим топло посрещане”, заяви Чавес в Москва.

                            Ну вот, а говорят Русские никому не нравятся (по версии стран восточной Европы).
                            Эх, подружились бы мы с Чавесом покрепче, может он и передумал бы...
                            "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                            Comment


                              Лятна фото-сесия на професор Вучков
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X