Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Dinain написа Виж мнение


    [ATTACH=CONFIG]22351[/ATTACH]
    Мисля, че се сещам от коя фейсбук страница е това

    Comment


      Ту Пак е жив. В Румъния е.
      Click image for larger version

Name:	a8Wo5y3_700b.jpg
Views:	1
Size:	100.4 КБ
ID:	538505

      Comment


        Преди няколко дена, гръцки таксиджия се превърна в знаменитост, след като с невероятното си чувство за хумор постави на място свой фанатизиран клиент. Атинянинът качил в колата си мюсюлманин, който поискал от шофьора да спре музиката. Гръкът учтиво го попитал дали не желае друга музика, но клиентът му изнесъл дълга реч, в която обяснил на „непросветения неверник”, че по времето на Пророка не е имало музика, която, особено западната, се смята за едно от изкушенията на Шайтана, или казано на български – Сатаната.
        Шофьорът спрял музиката, отбил таксито в аварийната линия на атинската магистрала и любезно отворил вратата на клиента си като възпитано го помолил да слезе от колата.
        Въпросният клиент възмутено го попитал за причината да бъде свален на толкова неподходящо място.
        „Скъпи приятелю, ти ми отвори очите и ме накара да разбера, че по времето на Пророка не е имало не само музика, но и таксита, така че слез и изчакай да мине някоя камила”, казал шофьорът и след като дарил клиента си с лукава византийска усмивка изчезнал с пълна газ от погледа на клиента си, който сигурно и до днес моли Аллах да му изпрати ако не камила, то поне някоя коза.
        Или, може би, е успял да хване поредното такси и е стигнал до мъдрото заключение да не коментира отношението на Мохамед към музиката и да не споменава изкушенията на Шайтана.
        http://svobodennarod.com/world/4167-...syulmanin.html
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          между другото, същото важи и за християнчетата... и будистчетата, и прочее полуидиоти...

          Comment


            Вие имате полуидиоти, ама аз ви намерих цели идиоти (и изпълних плана за догодина). Праспрес отвръща на удара:

            Най-древният епос, намерен в Месопотамия – "Епосът на Гилгамеш", е писан от нашите директни предци – кутригурите

            Българите са били първият народ, от който произлизат всички – от Индия до Англия. Ние сме били Божият народ, който живее на хоризонта. Водачът на този народ е бил първият император, повелител на четирите посоки на света. Това разкриват двама български учени, които проследиха корените на българите назад, чак до един от синовете на Ной.

            Днес те дават още по-поразителни факти. Най-древният епос, намерен в Месопотамия – "Епосът на Гилгамеш", е писан не от шумерите, а от царя на нашите директни предци – кутригурите. 2500 години по-късно Библията копира фактите, но с различни имена и места. Защо обаче? Гледайте днешния брой на предаването "Мистерии и факти", за да разберете...

            http://news7.bg/%D0%9C%D0%B8%D1%81%D...72_b.5488.html
            П.П. Май обаче са пропуснали летящите чинии за това им пишем 9.5 от 10.
            „Аз, Драгомир, писах.
            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

            Модератор на раздел "Военна Авиация"

            Comment


              кало написа Виж мнение
              между другото, същото важи и за християнчетата... и будистчетата, и прочее полуидиоти...
              Забрави войнстващите атеисти, аз и тях ги включвам към полу-идиотите (не, не съм вярващ)
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                Вие имате полуидиоти, ама аз ви намерих цели идиоти (и изпълних плана за догодина). Праспрес отвръща на удара:
                И все по-забавно ще става. Ето колко е средното IQ в някой държави: http://www.statisticbrain.com/countr...st-average-iq/
                Както казваше Джордж Карлин: "Представете си колко е интелигентен средно интелигентният човек. А сега си представете, че половината хора са по-глупави от него"
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment



                  Този човек за няколко години успя да засенчи всички комици от неговото, пък и от предходното поколение.
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    Amazon написа Виж мнение
                    Ето колко е средното IQ в някой държави: http://www.statisticbrain.com/countr...st-average-iq/
                    Смущава ме очевадната расова и географска скупченост на опашкарите.
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Очевидно Mac вече поддържа Windows:



                      Нов прочит на историята, в крак с времето:
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        Amazon написа Виж мнение
                        И все по-забавно ще става. Ето колко е средното IQ в някой държави: http://www.statisticbrain.com/countr...st-average-iq/
                        Както казваше Джордж Карлин: "Представете си колко е интелигентен средно интелигентният човек. А сега си представете, че половината хора са по-глупави от него"
                        Това няма как да е вярно. под 80 вече се отива към клиничните случаи. Няма как средния коефициент в една държава да е около 60. Средния е точно 100, като в зависимост от образователните дейности в една държава би трябвало да може да се движи с няколко процента нагоре и надолу, интелекта може да бъде развиван или потискан все пак. При над 10% разлика вече би трябвало да светне една червена лампичка.

                        Comment


                          Тези големи разлики се дължат преди всичко на измерителните системи. Иначе, интелекта се влияе слабо от образованието. Промяната му е еволюционен процес - селекция, естествен подбор и т.н. А също и различни видове химии, вкл. C2H5OH.

                          Comment


                            New words like "photoshop" and "princess" are among this year's most common passwords. Did yours make the list?
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              древната Атлантида е била на територията на Етрополе

                              ти да видиш

                              Comment


                                A BBC photo of a men's cubicle featuring twin toilets at a venue for the Sochi Olympics causes a Twitter storm in Russia.


                                Truth will save the world

                                Comment

                                Working...
                                X