Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Гемето написа Виж мнение
    Ама защо не предупредихте, че това е сайт на лудия Атила(Мирослав Блажев) от Севлиево !?
    Щях да се напикая още като видях картата.
    Той не взема нищо. Така си е по рождение.
    Този не беше ли отвлякъл автобус преди три - четири години?
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      Amazon написа Виж мнение
      При нас е забранен, иначе бих пробвал.
      Този не е незаконен, с бандерол е; само дето е в буркани за "автентичност". Няколко марки moonshine са, но в момента сме затрупани със сняг и не мога да отида до "винно-водочный магазин" с подходящото име "Friar Tuck" за да ги заснема. (По едно време там имаха "Загорка" и някакво български вино "Черга", което въобще не ме впечатли).
      Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
      A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

      Comment


        1951 написа Виж мнение
        Този не беше ли отвлякъл автобус преди три - четири години?
        Същия, ако е негов сайта, защото тоя едва ли има толкова мозък, че да го поддържа.

        Comment


          Nick написа Виж мнение
          Този не е незаконен, с бандерол е; само дето е в буркани за "автентичност". Няколко марки moonshine са, но в момента сме затрупани със сняг и не мога да отида до "винно-водочный магазин" с подходящото име "Friar Tuck" за да ги заснема. (По едно време там имаха "Загорка" и някакво български вино "Черга", което въобще не ме впечатли).
          Тук и бандеролното го няма. Иначе близо до нас има един магазин за алкохол, със звучното название изписано на огромен билборд: "R.I.P". Близо ми е до работата, но съм прекалено суеверен, за да пазарувам от там
          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

          Comment


            Nick написа Виж мнение
            (По едно време там имаха "Загорка" и някакво български вино "Черга", което въобще не ме впечатли).
            Загорката е много спиртосана последно време - боли глава сутрин. А "чергата" съм я пробвал, какво не ти хареса ?

            Comment


              От оня сайт разбрах окончателно - Конан Варваринът е българин. Първа Българска държава - преди 17,000 години. От нея произхожда Вселената.

              ПП Не знам смешно ли е, тъжно ли е.
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                1951 написа Виж мнение
                Този не беше ли отвлякъл автобус преди три - четири години?
                uzi71 написа Виж мнение
                Същия, ако е негов сайта, защото тоя едва ли има толкова мозък, че да го поддържа.
                Той е и това не му е първия сайт.
                Мене ме учудва, че още не е полазил и тука !? Момчето си носеше лаптоп с мобилен интернет и в рейса и дори тогава не спря да пише по форумите.
                Той е с разтроение(на три) на личността. Една от другите му две личности прие мюсюлманско вероизповедание и яко спамеше по форумите на турци и помаци.

                Comment


                  Гемето написа Виж мнение
                  Той е и това не му е първия сайт.
                  Мене ме учудва, че още не е полазил и тука !? Момчето си носеше лаптоп с мобилен интернет и в рейса и дори тогава не спря да пише по форумите.
                  Той е с разтроение(на три) на личността. Една от другите му две личности прие мюсюлманско вероизповедание и яко спамеше по форумите на турци и помаци.
                  Жалко ,че не е станал лидер на патриотична партия, или поне депутат от Атака.

                  Comment



                    Българите пресичат Канала на път за Острова
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment




                        Не е истина, не знаех, че се бъзикат с Аллах.
                        Last edited by Сун Дзъ; 06-01-2014, 19:02.

                        Comment


                          War, war never changes..

                          Comment


                            Руска анимация.
                            Който има време да гледа ,поредицата е голяма.
                            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                            Comment


                              Click image for larger version

Name:	9818119796_3b52f3296b_o.jpg
Views:	1
Size:	231.7 КБ
ID:	538322

                              Грузинско детство
                              Truth will save the world

                              Comment


                                ...ако сменим турските географски имена с български?

                                Забавно

                                Comment

                                Working...
                                X