Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не знам дали е вярно, но звучи добре:



    <Vivan755> Я хренею! На 009-й Ан-140 тормозостроительный завод прислал нам три левых тормоза и один правый. Ерунда, дождались комплекта на 010-й самол¸т — и правильно сделали, там оказалось три правых тормоза и один левый, в самый раз.

    Резюме: за Ан-140 със сериен номер 009 ни изпратиха от завода три леви спирачки и една дясна. Няма проблем, изчакахме комплекта за самолет 010 - и правилно, там се оказаха три десни и една лява спирачка, идеално.

    Comment


      Само в Русия (засега ) - накратко: 40-годишен воронежец получава по пощата банкова оферта със заявление-договор за издаване на кредитна карта. Сканира го, променя "дребния шрифт" - в т.ч. лихвен процент 0%, без ограничение на сумата, без такси и комисиони; с милионни компенсации, ако банката промени едностранно условията и т.н. После обнародва изменения текст в Интернет - на свой сайт, след което се подписва, "че е запознат с изложените в Интернет Общи условия", и праща заявлението с "предложените" от него условия на кредита обратно на банката... Банката му праща кредитна карта и подписания договор... И сега ги съди за 24 милиона компенсации, СЛЕД като съда му е признал, че не дължи лихви и такси.
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        Съдията пита свидетеля:
        - Вие видяхте ли, че подсъдимият бие тъща си?
        - Видях, разбира се.
        - А защо не се притекохте на помощ?
        - Мислех да се притека, но като видях, че той се справи сам,
        реших да не се намесвам.
        "Най-тежкият грях спрямо ближните ни не е омразата, а безразличието ни към тях. Това е същността на безчовечността."

        Джордж Бърнард Шоу

        Comment


          Тая Мадона се оказа много зла кучка:

          Attached Files

          Comment


            След Мишо Шамара БСП извади като символ на контрапротестите Йоло Денев

            Протестиращи срещу частичното президентско вето върху бюджета обявиха пред прозорците на Президентството, че оттеглят доверието си от държавния глава Росен Плевнелиев. Като свой фаворит за мястото на държавен глава издигнаха вечния мераклия за Дондуков 2 от зората на демокрацията и прорицател на Тангра Йоло Денев.

            Денев беше едно от комичните лица на всички протести през годините на демократичния преход. Определя себе си за български националист и се обявява за председател на Българска демократическа партия, основател на Движение "Тангра и Велика България" и на "Център по Българознание и Възраждане на България".


            Вечният бунтар изслушва граждани в приемната с обърнато национално знаме
            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              Роджър Уотърс - враг номер едно на разградската селищна система!
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Стената срещу Гората Последно кво стана, май Гората ги изнесе

                Comment


                  "Най-тежкият грях спрямо ближните ни не е омразата, а безразличието ни към тях. Това е същността на безчовечността."

                  Джордж Бърнард Шоу

                  Comment


                    Някакъв смешник, собственик на световно неизвестен футболен отбор ("Лудогорец"? Кой и откъде го *** този?) бил заявил, че концерта на Пинк Флойд му пречи да си проведе мача. И т.н. Бай-ганьовщина на квадрат, невероятна.
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment




                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        messire Woland написа Виж мнение
                        Някакъв смешник, собственик на световно неизвестен футболен отбор ("Лудогорец"? Кой и откъде го *** този?) бил заявил, че концерта на Пинк Флойд му пречи да си проведе мача. И т.н. Бай-ганьовщина на квадрат, невероятна.
                        За съжаление проблема беше доста по-сложен. Все пак това е българския шампион по футбол и става дума за представянето на България в Шампионската лига. А Васил Левски е преди всичко спортно съоръжение. Според мен министър Георгиева взе блестящо решение в тази ситуация. За щастие жребия смъкна напрежението, но казуса беше много интересен.

                        Comment


                          sigpic

                          Sword song and horn sound

                          Comment


                            Кухулин написа Виж мнение
                            За съжаление проблема беше доста по-сложен. Все пак това е българския шампион по футбол и става дума за представянето на България в Шампионската лига. А Васил Левски е преди всичко спортно съоръжение. Според мен министър Георгиева взе блестящо решение в тази ситуация. За щастие жребия смъкна напрежението, но казуса беше много интересен.
                            Какво решение, не съм гледал?
                            Обаче ако въпреки всичко концерта се отмени, по-черна точка надали можем да забием на страната си, дори и да искаме. И е въпрос, самото повдигане на който лично мен ме кара да съжалявам, че съм се родил българин.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              messire Woland написа Виж мнение
                              Какво решение, не съм гледал?
                              Обаче ако въпреки всичко концерта се отмени, по-черна точка надали можем да забием на страната си, дори и да искаме. И е въпрос, самото повдигане на който лично мен ме кара да съжалявам, че съм се родил българин.
                              Проблема с концерта не се състои в черна точка за страната, понеже събитието е незначително (въпреки народната любов към Пинк Флойд). Проблема е финансов - сключени са договори.

                              От друга страна, българския шампион Лудогорец беше принуден да домакинства за плейоф от Шампионската лига в чужбина. Това вече е много неприятна черна точка.

                              Ludogorets seek Champions League venue abroad

                              Решението на Мариана Георгиева:

                              Още вчера спортният министър Мариана Георгиева увери, че със сигурност Лудогорец ще играе домакинския си мач на Националния стадион, независимо на коя дата. Такова уверение има и от страна на БФС. Как обаче и двете страни са толкова уверени, че това може да се случи, при положение, че организаторите на концерта на Роджър Уотърс имат железен договор за резервация на арената 10 дни преди концерта? Sportal.bg научи, че съвместната работа на организаторите, спортното министерство и БФС, както и представителите на Лудогорец, са довели до намиране на изход от патовата ситуация. Сцената за шоуто на Роджър Уотърс ще бъде изграждана съвместно с провеждането на футболния двубой, независимо дали ще се играе на 20 или 27 август. По този начин за фенове ще бъдат отворени три сектора от стадион "Васил Левски" - "А", "Б" и "В". Затворен ще остане единствено сектор "Г", пред който трябва да бъде сцената за концерта "The Wall". Тя ще бъде изграждана на лекоатлетическата писта, а за срещата на Лудогорец ще бъде предпазена със специални мрежи. След края на мача на "зелените" пък ще бъдат довършени всички останали организационни работи по провеждането на спектакъла на Роджър Уотърс.

                              Comment


                                Министър Георгиева се е разпоредила Лудогорец да играе на "Васил Левски" - http://gong.bg/view_article.php?article_id=364931
                                Все пак български отбор може да се класира за групите на шампионската лига, едва за втори път в историята. От много години не сме имали шанс да се радваме на нашия футбол. Защо българските фенове да нямат възможност да подкрепят Лудогорец в България?
                                Както и да е, концертът няма да се отменя, Лудогорец е домакин в първия мач. И най-вероятно пак няма да видим шампионска лига, защото жребият е много лош.

                                Comment

                                Working...
                                X