Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "Най-тежкият грях спрямо ближните ни не е омразата, а безразличието ни към тях. Това е същността на безчовечността."

    Джордж Бърнард Шоу

    Comment


      Click image for larger version

Name:	kara kotak.gif
Views:	1
Size:	877.6 КБ
ID:	536816
      Last edited by mokria; 27-07-2013, 21:08.

      Comment



        Старо, но готино - "Пушенето убива"

        И още: toyota alien и Do The Dew
        Last edited by messire Woland; 27-07-2013, 21:46.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            "Най-тежкият грях спрямо ближните ни не е омразата, а безразличието ни към тях. Това е същността на безчовечността."

            Джордж Бърнард Шоу

            Comment


              Казват че можел да направи същото и с врата на човек

              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Един стар политически виц от ония времена, но все още много готин:
                  "Отива Брежнев при личния си фризьор и всеки път, когато седнел, фризьорът го разпитвал:
                  - Другарю Брежнев, как е положението в Полша? А в Чехия, как вървят там нещата?
                  Един път на Брежнев му писнало и го попитал:
                  - Какво толкова те интересуват тия Полша и Чехия, какво те касае случващото се там?
                  - А, всъщност ми е все тая, но всеки път, когато повдигна тази тема, косата ви се изправя и ми е по-лесно да ви подстригвам."

                  "В България е открит закон за съхранение на корупцията: корупцията отникъде не се появява, никъде не изчезва, а само преминава от правителство в правителство."

                  "В Техеран се срещнали тримата големи - Сталин, Рузвелт и Чърчил за да преговарят. Покрай сериозните разговори Чърчил предложил да се позабавляват с опити да накарат персийската котка на шаха да яде доброволно горчица.
                  Започнал Чърчил - изкарал една сребърна лъжичка и започнал да тика горчица в муцунката на котката.Чърчил бутал лъжичката, котката се дърпала и в крайна сметка нищо не станало.
                  На ред бил Рузвелт:
                  - Вие англичаните явно сте доста глупави. Трябва с убеждение, по демократичен път! - казал той, извадил салам, нарязал го на малки парченца, намазал ги с горчица и ги аранжирал в купичката на котката. Персийската котка обаче била капризна към храната и опитът на Рузвелт също бил неуспешен.
                  Най-накрая дошъл ред на другаря Сталин. Той хванал пухкавата котка, намазал я с горчица и пуснал животинчето. Котката веднага започнала да мяука и да ближе горчицата от себе си, за да се измие. Тогава Сталин мъдро казал:
                  - При нас в Русия всичко става така - доброволно и с песен... "

                  И добавка:
                  "Правителството проблеми не решава, то само ги финансира."

                  "На прием в президентството:
                  - Защо сте угрижен, господин посланик?
                  - Откраднаха ми златния часовник на вашия прием, господин президент.
                  - Подозирате ли някого?
                  - Онзи мъж със синия костюм.
                  - Това е министърът на правосъдието. Сигурен ли сте, че е той?
                  - Уви, да!
                  След малко президентът на хунтата се връща при посланика:
                  - Ето вашия часовник!
                  - О, министърът сигурно се е почувствал неудобно?
                  - Не, той нищо не усети."

                  "Леонид Илич Брежнев застава на трибуната на поредния партиен конгрес да чете реч. Вади листа и започва:
                  - Ох, хо, хо, ох, ох, хо…
                  Отзад го бутат:
                  - Другарю Брежнев, обърнете листа! От тая страна играхме на кръстчета и кръгове. "
                  Last edited by messire Woland; 29-07-2013, 12:40.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    "Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин:
                    - Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата? ", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам".
                    - Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после?
                    - После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук? ", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите. ". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" - отговаря високия.
                    - Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после?
                    - Ами после рязах. До 1958 година…"

                    "През 1988г. в Лондон се провежда конкурс за цигулари.
                    Първа награда - спечелелият да свири един час на цигулка "Страдивариус", на която е свирил Паганини.
                    Двамата български участници печелят второ и последно място.
                    На летище "Хийтроу" в очакване на самолета, класираният на второ място казва:
                    - Изпуснах шанса на живота си.
                    - Айде стига бе. Много важно, да свириш два часа на некаква цигулка на която бил свирил Паганини - отговорил последния.
                    - Виж сега, малко ми е трудно да ти го обясня на тебе, но това е все едно да ти дадат да гръмнеш два пъти с маузера на Дзерджински."

                    "Върви милиционер и гледа пред него един чете "Работническо дело" и псува - "да еба таз шибана държава"…
                    Милиционера го арестува и води при началника като си мисли да "набере точки".
                    Началника му пита гражданина:
                    - Ти защо псуваш държавата бе?
                    - Как да не ги псувам, виж какво правят тези американци във Виетнам.
                    Началника доволен от отговора, вика подчинения:
                    - Ти защо не си разбрал за коя държава псува, а ми го водиш да ми губиш времето - три дена арест.
                    Излизат гражданина и милиционера и последния мърмори:
                    - Е каква стана тя, аз те водех теб да те арестуват, а аз ще седя в ареста.
                    Гражданинът:
                    - А аз като ти казвах "да еба таз шибана държава", ти не ми вярваше."
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment




                      - Другарю, ела да подържим градата и да ни снимат.
                      В. И. Ленин в Кремле на первом Всероссийском субботнике. 1 мая 1920 г.

                      Comment


                        Click image for larger version

Name:	ôóäáîë.gif
Views:	1
Size:	808.6 КБ
ID:	536829

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	999980_610772308988845_1271552189_n.jpg
Views:	1
Size:	28.0 КБ
ID:	536830
                          Адските хрътки
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	ofzi.jpg
Views:	1
Size:	31.9 КБ
ID:	536831
                            Тези имат числено превъзходство

                            Comment




                              "Най-тежкият грях спрямо ближните ни не е омразата, а безразличието ни към тях. Това е същността на безчовечността."

                              Джордж Бърнард Шоу

                              Comment


                                Click image for larger version

Name:	544671_611036138962462_1630934320_n.jpg
Views:	1
Size:	30.0 КБ
ID:	536835

                                И още нещо, което ми хареса, макар и да не е майтап ... става и за тук:
                                Click image for larger version

Name:	45597_611158435616899_866586487_n.jpg
Views:	1
Size:	42.5 КБ
ID:	536836
                                Last edited by messire Woland; 30-07-2013, 21:59.
                                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                                Проект 22.06.1941 г.
                                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                                Comment

                                Working...
                                X