Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Монголски Неонацисти.
    Плюшеното куче кефи. Вероятно е задължителен елемент от обстановката в кабинета на младия фюрер.
    На мен ми беше забавно да видя кадри от Улан Батор (бил съм там средата на 80-те години) - явно се е попроменил града.

    Eugo, това е ясно (то даже си личи, щото не е много добре направено), нали затова е в тема "Майтапи" .

    Comment


      mokria написа Виж мнение
      Монголски Неонацисти.
      [ATTACH=CONFIG]20245[/ATTACH]
      Това с очилата мъжко ли е или женско?

      Comment


        Абе каквото и да е, подбрани са . Моите спомени от Монголия са различни, т.е. самите монголците изглеждаха (поне тези, които съм срещал по улиците) доста по-набити, кръглолики, трътлести, кривокраки, лесно можеш да си ги представиш на мъненки кончета или камили. Малко пресилвам, разбира се, но промяна се забелязва.

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Това с очилата мъжко ли е или женско?

          У индивид в очила - обици в ушите му. И знаейки, че в Монголия до сексуалните малцинства не е толкова толерантно отношение, колкото на Запад. Може да се заключи, че индивид в очила - една жена.
          http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

          Comment


            У индивид в очила - обици в ушите му. И знаейки, че в Монголия до сексуалните малцинства не е толкова толерантно отношение, колкото на Запад.
            Още повече, че сред неонацистите едва ли са по-уважавани .

            Comment


              Жената от снимките е само една.Ако ги намеря ще дам линк ,защото бяха повече.Когато бях студент ,дъщерята на посланика идваше да рисува в академията ,и беше бая стройна и хубава. А за Улан Батор ,наистина се е променил (скоро разглеждах снимки), има нови сгради ,лъскави магазини ,много японски и китайски автомобили. И китайска инвазия също.То тези нацисти ,май са заради нея.

              Comment


                mokria написа Виж мнение
                Жената от снимките е само една.Ако ги намеря ще дам линк ,защото бяха повече.
                Да, знаем, че то не е жена.
                Това е шега.
                Ето, той човекът без очила.
                Цагаан Хасс -
                Их правая рука «зигует», они носят темную одежду со свастикой , читают Гитлера и борются с китайцами — знакомьтесь, это ультраправые неонацисты из Монголии…
                Attached Files
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	tumblr_m28mcbJaKC1qf4hg2o1_400.gif
Views:	1
Size:	72.0 КБ
ID:	536653
                  sigpic

                  Sword song and horn sound

                  Comment




                    Comment


                      миналата година се въртях около чинията им, вход абеше заварен, но някакви младежи (бяха си скрили джипа отзад за да не се вижда) ровичкаха нещо из подземията. Влизаха с въже (ами ако им го бях задигнал?) през едни отвори отстрани....интересно какво ли са търсили. Иначе чинията е в много лошо състояние...а би могла да стаен хубав музей или резидейнцийка....аз бих я купил, ако имах възможност де

                      Comment


                        Може да снимат в нея, крайната екшън сцена на "Непобедимите" 2

                        Comment




                          може да се ползва и за някои български форуми, само да сменим надписа.


                          thorn

                          Средновековните църкви в България

                          Comment


                            За македонски форум най-добре ще пасне

                            Comment


                              Thorn написа Виж мнение


                              може да се ползва и за някои български форуми, само да сменим надписа.
                              Не, това обикновено е важно и популярно за малката, съседна нация.
                              За българ - македонци. За русит-украинци.
                              За да потвърджда своята изключителност.



                              П.С.
                              ...За македонски форум най-добре ще пасне ...
                              Точно.
                              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                              Comment




                                поф-паф

                                Comment

                                Working...
                                X