Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Dinain написа
    Бизнесмен преби президента на Ингушетия
    01 май 2008 / News.dir.bg

    http://dnes.dir.bg/2008/05/01/news29...html#sepultura

    Там вс¸ бывает


    ...както и у нас
    Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

    Comment


      като се говори за побой та се сетих за един видеорепортаж по материал на ройтерс за скинхедс в израел!!!!!
      не говоря английски и не го разбрах добре но май ставаше дума за деца внуци на евреи които са и неонацисти.ако някой вледее английски добре нека да го гледа и да ми каже наистина ли става дума за еврейски младежи неонацисти. :tdown

      http://www.youtube.com/watch?v=2dibE...eature=related

      те били от бившите страни на снг и имало парадокс в израел нямало закон забраняващ пропагандата на неонацизма и затова щяли да ги съдят само за вандализъм и незаконно притежаване на оръжие.поне така се казва ето в този коментар по руската телевизия.май ще се окаже прав юрий андропов който е бил против руската еврейската емиграция.пусна ги израел при себе си и ето сдобиха се и със скин хедс.

      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
      Last edited by ; 03-05-2008, 15:16.

      Comment


        Става дума най-вече за младежи-дебилисти, нападали бездомници и гастарбайтери в тъмни улички. Домашно насилие, развалени семейства, проблеми с интеграцията, едно-друго и намерили опора във Фюрера - след няколко шамара в полицията запяват друга песен.
        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
        "But I know none, and therefore am no beast."

        (Richard III - William Shakespeare)

        Comment


          Бандити.

          Comment


            но как може те които са внуци на евреи да са нацисти и в русия също има неонацисти.точно те русите и евреите ли да са нацита те дето толкова пострадаха.

            Comment


              А как може руски "патриоти" да рисуват свастики из руските градове? :kill_myse
              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                Какво падение! Мъж, който всъщност е жена, е бременен:
                http://www.news.com.au/feature/ranke...016689,00.html:wo-oh:
                Ренесансът в Европа настъпва с края на чумата

                Comment


                  Състезания по хореографиран бой - едно, две, три.
                  Last edited by pnp5q; 04-05-2008, 16:55.
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    Академичен майтап

                    В рамките на академична работа, която наскоро трябваше да предам:
                    Въпрос 2-г: Дайте пример за въображаема корелация (Illusory correlation) от ежедневието си, посочете действителната корелация и обяснете.
                    Отговор: Наскоро депутат от Шас изброи между причините за земетресенията и сексуалните връзки между мъже, като за доказателство цитира пасаж от Стария Завет. Такава действителна корелация не съществува, доколкото не е била никога доказвана посредством научни методи.

                    2-д: Как според вас може да бъде оборена тази въображаема корелация?
                    Отговор: Съмнително е дали точно тази въображаема корелация може да бъде оборена чрез научни доводи, но обичайният начин е статистически изследвания и други научни инструменти.
                    Може да се твърди, по същата логика, че в Иран, където често се наблюдават разрушителни земетресения, хомосексуалисти няма (както наскоро обяви президентът Ахмединеджад).
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      Путин поблагодарил правительство, но не попрощался
                      Заглавие на статия в РИА Новости за последнот заседание на правителството
                      „Аз, Драгомир, писах.
                      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                      Модератор на раздел "Военна Авиация"

                      Comment


                        Предлагам следния начин за регистрация във форума. Или най-добре всеки път при логване да дава различни варианти:


                        Също и един свеж вариант за мотивационно писмо:

                        Comment


                          Разговор между системни администратори.
                          - Разправят, че не било хубаво да ползваш за парола името на котката си.
                          - Защо? Че какво му е лошото на qZ!813_gg1 за парола?

                          Професор държал студентите му винаги да говорят точно по 15 минути на изпита. Онези, които говорели по-дълго или по-кратко, бивали скъсвани. На един от поредните изпитвани му се паднал въпрос за Руско-турската война. Той говорил точно 14 минути и накрая заявил:
                          - А сега едноминутно мълчание в памет на загиналите.

                          Двама студенти съквартиранти си говорят:
                          - Много е тежко положението с храната. Искаш ли да си вземем едно прасе и да си го гледаме на терасата?
                          - Стига бе, много е мръсно!
                          - То ще свикне...

                          Двама селяни седят на ливада и гледат как самолет Ан-2 на селскостопанската авиация се клати насам-натам и накрая се разбива в някаква плевня... Коментарът им:
                          - Каквато държавата - такива и терористите...
                          „Аз, Драгомир, писах.
                          Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                          Модератор на раздел "Военна Авиация"

                          Comment


                            Финансиране на войната в Ирак по нови методи и свръхсекретна руска подводница (тази може и да е качвана някога в миналото).
                            „Аз, Драгомир, писах.
                            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                            Модератор на раздел "Военна Авиация"

                            Comment


                              Recalibrating my lack of faith in humanity...

                              https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                              Comment


                                Германски виц за евреи от времето на ВСВ.

                                Каква е разликата, между евреите песимисти и евреите оптимисти?

                                Всички евреи песимисти са в емиграция. Всички евреи оптимисти са в концлагер.



                                Не знам, дори не съм сигурен, че е смешно, но са го разказвали някога.


                                thorn

                                Средновековните църкви в България

                                Comment

                                Working...
                                X