Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      Жена ми днес ме черпи с това (ще да го е взела от фейсбук, отмъстително си помислих аз):

      Рецепта за ябълков пай на разбираем мъжки език.

      1. Вземете от хладилника 10 яйца, сложете на масата оставащите седем и почистете пода, следващия път бъдете изключително внимателен.
      2. Вземете купа и счупете яйцата на ръба й, изсипете съдържанието им в купата.
      3. Избършете жълтъците от масата, бъдете внимателен. И така, имаме пет жълтъка в купата.
      4. Сега вземете миксер, сложете му бъркалките и започнете да разбивате жълтъците. Пробвайте още веднъж да сложите бъркалките: този път да щракнат. Разбивайте.
      5. Измийте си лицето, шията, ръцете и гърба, изчистете жълтъка от ушите си. Сега имате два разбити жълтъка, колкото и ни трябват за пая.
      6. Облепете стените и пода на кухнята с вестници, покрийте мебелите с някаква тъкан.
      7. Време е да извадим брашното, изсипете 200 г в чаша, след това го сложете в купата при жълтъците. Оставащите 800 г съберете внимателно обратно в пакета.
      8. Убеждавайки се в това, че подът и тапетите са облепени с вестници, започнете да разбивате. Вземете си душ.
      9. Вземете 4 големи ябълки и остър нож, предварително изтичайте до аптеката и купете йод, лепенки и бинт. Време е да пристъпите към почистването на ябълките.
      10. Обработете палецът с йод и го бинтовайте. Нарежете ябълките на кубчета и помнете: трябват ни 2 ябълки, така че в процеса на приготвянето може да изядете само половината.
      11. Обработете с йод показалеца и средния пръст.
      12. Единствената останала и вече нарязана ябълка сложете в купата, съберете от пода падналите парченца, измийте ги.
      13. Разбийте всичко с миксера. Измийте хладилника, после като засъхне е невъзможно.
      14. Сега изсипете съдържанието в тавичка и сложете във фурната.
      15. Почакайте час и, не забелязвайки видими изменения, включете фурната.
      16. Събуждайки се не звънете на "112", отворете прозореца и фурната.
      sigpic

      Sword song and horn sound

      Comment


        След някое и друго десетилетие готварските рецепти ще започват така:
        "Убедете се, че знаете админската парола на микровълновата..."
        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment




            Comment


              Искам го това прасе! (изпеченото имам в предвид)
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                Аз се чудя, това ако бяха истински порции, дали щеше да ги излапа...

                Comment


                  Ами това са грубо 10 кила месо без костите, или не повече от 5% от личното и тегло. Би трябвало да може ако и дадат достатъчно време.
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    Amazon написа Виж мнение
                    Ами това са грубо 10 кила месо без костите, или не повече от 5% от личното и тегло. Би трябвало да може ако и дадат достатъчно време.
                    Еми това е някакво състезание,за колко време ще го изплюска.

                    Comment


                      Лол, това ми напомня за един любим филм - Taxidermia (2006) , просто е идеален за случая

                      ------------

                      Comment


                        Кухулин написа Виж мнение
                        Лол, това ми напомня за един любим филм - Taxidermia (2006) , просто е идеален за случая

                        ------------

                        Това долу е парад на копи-пейстърите очевидно
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment




                          thorn

                          Средновековните църкви в България

                          Comment


                            Хехе. Представих си Су-35 примерно и под пилоните на полукрилото вместо НУРС-ове, окачени четири кулверини със запалени фитили. Тук има няколко човека които се занимават с графика, предполагам че такъв колаж може да се направи. Аз съм се занимавал колкото да преценя че няма да е лесно обаче.
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Лесно може да се направи, Амазоне. Само малко свободно време трябва .

                              Comment


                                gollum написа Виж мнение
                                Лесно може да се направи, Амазоне. Само малко свободно време трябва .
                                Е, лесно е за професионалист преполагам. Но колажа наистина би бил забавен. Особено ако топовете са с камуфлажа на машината.
                                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                                Comment

                                Working...
                                X