Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Е не, не е истина.

    Comment


      From: Mr Samuel Kofi (officeweb1@cantv.net) Microsoft SmartScreen classified this message as junk.
      Sent: Monday, March 18, 2013 4:18:20 PM
      To: samuelkofi@adinet.com.uy

      Microsoft SmartScreen marked this message as junk and we'll delete it after ten days.
      Wait, it's safe!

      Много поздрави!

      Това съобщение може да бъде изненада за вас, защото вие не ми даде разрешение да го направите и нито Познаваш ли ме, но преди да ви кажа за себе си искам да се моля да ме извините за изпращане поща този без ваше разрешение. Пиша това писмо в доверие вярва, че ако това е волята на Бог за да помогнете на мен и моето семейство, Всемогъщият Бог ще благослови и да ви възнагради щедро. Трябва един честен и доверие достоен човек като теб да повери този проект за огромен трансфер рече.

      Моето име е г-н Митко, управител на клон на финансовата институция. Аз имам вашия контакт чрез надежден източник наречен база данни чрез Гана търговска камара. Аз съм на Гана, женен с 3 деца. Аз съм писмено да прося помощ при прехвърлянето на САЩ$ 7,500,000.00 долара. Този фонд е превишението на какво ми клон, в който аз съм мениджър, направени като печалба миналата година (т.е. 2012 финансова година). Аз вече са представили годишен отчет за тази година в офиса ми главата в акра-Гана като гледал съм със запален интерес, те никога няма да знаем на това надвишаване. Оттогава, поставя тази сума на САЩ$ 7,500,000.00 долара на кодирани ескроу сметка без бенефициент (Анонимен), за да се избегне следа.

      Като служител на банката, че не може да бъде пряко свързан към тези пари по този начин съм подтикнало да поиска за вашето съдействие да получи тези пари в банковата си сметка от мое име. Съгласен съм, че 40 % от тези пари ще бъдат за вас като чуждестранен партньор, по отношение на предоставянето на чужд акаунт, и 60 % ще бъде за мен. Трябва да подчертая, че има почти никакъв риск, участващи в това. Тя ще бъде банка за банков превод. Всичко, което трябва от вас е да стоят като оригиналния вложителя на този фонд, така че Фонда могат да бъдат прехвърлени към сметката си.

      Ако приемете тази оферта, ще оценявам вашия своевременен отговор за мен. Това е причината и единствената причина е защо свързах се с вас, аз съм готов да отида в инвестиции на партньорство с вас поради вашето богатство на опит, така че ако сте заинтересовани да помогне в това начинание любезно свържете ме обратно за кратка дискусия за това как да продължите.

      Много поздрави
      Г-н Митко
      Тъкмо си мисля, че $3 млн. биха ми дошли добре в кризата...
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        - О, Жоре, кво става?
        - А, Ванка, супер e бе, пич.
        - Как си? Работа?
        - Ами започнах свой бизнес.
        - Вярно ли бе? И кво?
        - Ми, отворих си едно бордейче...
        - Ай стига бе, наистина?
        - Да, даже и ценоразпис си имам.
        Свирка - 5 лв.
        Отзад - 10 лв.
        Свирка и отзад - 20лв.
        - Е, как, отпред няма ли?
        - Малък бизнес бе пич, работя сам!
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment




          Comment




            Викам я да потърся, то пък взе че се оказа истина:

            Gas-Sniffing Russian Bears Addicted To Aviation Fuel

            Баси свежите мечоци

            + едно аматьорско изпълнение:

            Comment


              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
              "But I know none, and therefore am no beast."

              (Richard III - William Shakespeare)

              Comment


                Чудех се, ама май все пак е за тук

                Официальный сайт Телеканала «Звезда». Программа передач, прямой эфир, новости, комментарии экспертов. Уникальные съемки военной техники, фильмы об армии, исторические документальные циклы

                Comment


                  Преместих цялото отклонение около "западните влияния" и цензурата в СССР и народните демокрации в самостоятелна тема. Ако има желаещи да чешат езици по нея - там.

                  Comment




                    Comment


                      На всички им писна от зимата

                      Comment


                        "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                        "But I know none, and therefore am no beast."

                        (Richard III - William Shakespeare)

                        Comment


                          sigpic

                          Sword song and horn sound

                          Comment


                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              тва последното го крада за ФБ

                              Comment


                                Robert Bloch said that, on graduating from high school, he was faced with a choice between working and starving to death. He decided to become a writer, and do both.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X