Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Обява в Мобиле -то

    "Продавам го, защото убих една мушичка с него : ( (не можах да я заобиколя) застраховката ми изтича и не знам от къде да я налея В ДЖИПА НЕ Е СЛУШАНО ЧАЛГА! дясното огледало почти не е ползвано, защото не виждам с дясното око купен е от една баба , даже бастуна още стои в багажникаконтактния ключ не е ползван , защото само на бутане го паля! ! (чувал съм, че е проблемен и да не го хабя) стъклата никога не са отваряни, защото много бързо настивам фаровете никога не съм ги светвал , зашото не обичам да карам в тъмното (влизам в депресия)много е икономичен! сипвам 20л нафта , тръгвам да пътувам , минавам 200км , спирам и почвам да точа да продавам! !! нищо не гори (на дърпане говоря) не съм включвал никога 4х4, защото съм чувал, че почва да гори с 1 литър повече, а нямам такава възможност!! ! само на ОМВ съм зареждал!! ! АБЕ ВЛЮБЕН СЪМ В НЕГО само един път съм минавал през легнал полицаи и после слязох и му се извиних (добро момче съм и ми е съвестно да минавам върху тях) на четвърта никога не съм включвал , защото работата ми е близо до вкъщи и няма къде да развивам такава скорост!! ! амортисьорите не съм ги натоварвал , защото съм 45 килограма с мокри гащи и са почти нови! сенниците не съм ги пускал, защото съм висок и не се налага . Ключалките не са ползвали, защото го държа в гараж , а той се заключва моторчето на чистачките не е ползвано , защото не го карам в дъжд . Клаксона не съм го ползвал, защото никой не ми е препречвал път: вратите са отваряни само няколко пъти, защото влизам през прозореца, за да не хабя пантите теглича не е ползван."


    232 000 актуални обяви за продажба на автомобили, камиони, джипове, бусове, мотоциклети, селскостопанска и строителна техника, джетове, авточасти и др. в Mobile.bg – сайтът за авто обяви.

    Comment


      Будущие офицеры ВДВ ознакомились с устройством мобильного десантируемого храма
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Най-старият надпис "к*р" бил на 9 хиляди години...
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          "почти се разплака археологът-литературен критик Дончо Хотев, твърдейки, че надписът всъщност е най-старата запазена литературна творба в света"

          Явно не е чувал за надписа Македония на "седумдесет и седум иляди години"

          Comment


            1951, това си е чист Уорхамър 40 000 .

            Comment


              gollum написа Виж мнение
              1951, това си е чист Уорхамър 40 000 .
              "We march for Macragge/ВДВ"



              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                gollum написа Виж мнение
                1951, това си е чист Уорхамър 40 000 .
                Както казва един приятел, в Русия Партията бе заменена от Религията.
                Отново има партийни работници, партийни клубове, пропагандна литература и борба с идеологическия противник
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment




                  В името на всички написали и ред в дискусия за самолети пето поколение
                  „Аз, Драгомир, писах.
                  Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                  Модератор на раздел "Военна Авиация"

                  Comment


                    Е какво му е странното? Ние как можем да го правим, че той да не може.
                    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                    Comment


                      Уволен чиновник, убиравший снег в Москве фотошопом. Получила продолжение история с виртуальной уборкой московских улиц от снега

                      Рашките са уникални. у нас човека дори награда щяха да му дадат, пък тези варвари го уволнили

                      Comment


                        Понеже форума е исторически, предполагам някой от вас е засичал този "историк" от "историческия канал", който напоследък облъчва хората с извънземни и някакви такива дивотии

                        Comment


                          А, не така за Георгиос Цукалос. http://www.youtube.com/watch?v=bxyHQXqOBUo

                          Comment


                            Свирепа индо-пакистанска надпревара
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              Comment


                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X