Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment




      Ако някой още се чуди кой управлява форума...
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Comment


          Imperial написа Виж мнение


          Ако някой още се чуди кой управлява форума...
          Оооо, да, непременно! Трябва да е в началния банер, за да не влизат по погрешка разни умствено осакатени личности.
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Dinain написа Виж мнение
            Аз лично не мога да си обясня този елемент на американската народо-психология, или фолклор така да се каже, WTF???
            This is a really silly, over-the-top dumb film that will entertain if you let it.


            няма нищо за обясняване.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              Диктаторите на 20. век - японска гледна точка:
              Разом все доставили, даже не знаю, кому приоритет отдавать и на кого ссылаться - так что решим, что это просто и внезапно появилось, причём повсюду. Короче, японская книжка про диктаторов 20 века. Естественно, каждый диктатор изображён в виде... ну вы уже поняли, конечно. Итак! Судя по…

              тук е същото, но в коментарите са разпознати повечето:
              любезно стырила у rotten_k в Просто так: диктаторское. Короче, японская книжка про диктаторов 20 века. Естественно, каждый диктатор изображён в виде... ну вы уже поняли, конечно. Итак! Судя по стране, бороде и лысине - малоизвестный у нас Джон Гаранг де Мабиор. Вот очень затрудняюсь.…

              Comment


                То 50% не е за "Майтапи"...
                Забрана - официално. Други предложения:
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  Dinain написа Виж мнение
                  След като Линкълн се оказа ловец на вампири, идва редът на ФДР:



                  Аз лично не мога да си обясня този елемент на американската народо-психология, или фолклор така да се каже, WTF???
                  По този повод преди няколко дни размишлявах какво ли ще се случи, ако у нас се появи филм, в който да речем Васил Левски и Панайот Хитов преследват Куцулан из Балкана. Естествено, в тази сюжетна схема ще трябва да се вмъкне и някаква шаблонна възвишена кауза, например спасяване на цивилизацията и българите от смъртна заплаха, дебнеща из мрака на Османската империя... Предполагам, че традиционно възмутените от национализма и антинационализма "либерали" и "патриоти" ще нададат ревове, равни по големина и противоположни по посока на противодействие, стерилно елитарните пазители на високите традиции ще бъдат омерзени от "кино-чалгата", а останалите люде ще се подсмихваме на кича и суматохата.
                  Last edited by Shenandoah; 08-12-2012, 05:05.

                  Comment


                    Битката за средната земя –
                    поглед от “кухнята” на оркската армия

                    Nerksis

                    Доклад от редник орк 3234, единствен оцелял след вероломното клане посред нощите, организирано от заблудени рохански конници.
                    На вниманието на Саруман:

                    Моля да се обърне внимание на факта, че измежду елфите са се появили нови странни разновидности. Всеизвестно е, че са бързи стрелци с лък, но при битката за пленяването на полуръстовете, когато беше ликвидиран един човек от задругата, забелязах елф, който не само че имаше цял арсенал в колчана си, но и зареждаше и стреляше много бързо. След справка с гадател разбрах, че той може да бъде наречен картечар, но това е звание в армиите, което ще се появи чак след няколко хиляди години. Щом елфите си позволяват да заимстват бойни прийоми от все още недошлото бъдеще, аз предлагам и нашата армия да се реорганизира по горепосочения начин.

                    За предоставената информация, моля да ми бъде позволено да не ползвам кална вана поне десет години, за което предварително мазно балдаря.

                    Покорен ваш слуга!



                    Заповед 546987523 от Саруман Великий, Безпогрешний, Безценний, Всевиждащий и Всезнаещий!!!!

                    След дълго взиране в палантира, вследствие на което хванах конюнктивит и ме заболяха краката, понеже никой не се сети да сложи столове в обзавеждането на кулата ми, прозрях бъдещето и взех решение да се поучим от него и да придобием опит, който ще ни помогне в битката за Шлемово усое.

                    Заповядвам няколко урук-хая да бъдат пратени в далечното бъдеще, за да се включат в женския олимпийски отбор на някаква си държава СССР, тъй като там могат да тренират, без да се дегизират, а шансът да бъдат разпознати е нищожен.

                    Заповядвам да тренират спортовете (каквото и да значи тази странна дума) спринт на къси разстояния с носене на олимпийски огън и щафетно бягане, като да наблегнат на предаването на щафетата при екстремни условия.

                    Заповядвам оркът, който донесе за появата на новите подвидове елфи, да бъде разпределен в армията, отправяща се към Шлемово усое, и да следи за нови нередности от страна на хората и елфите!



                    Доклад от редник орк 3234, отново единствен оцелял след битката при Шлемово усое и измъкнал се от гнева на Ентите

                    Забелязах странен елф – не мога да твърдя, че е същият от предходната битка, тъй като те са еднакви на външен вид – който използва прийоми на някакво военизирано формирование от бъдещето, наречено “сърфистите”. Бе забелязан да използва изоставен щит по несвойствен за оръжието начин – стъпи на него и се спусна по стълбище, като едновременно с това продължи с функциите си на картечар.

                    Покорен ваш слуга!

                    Тъй като кирта вече ми е достатъчно, моля да ми бъдат отпуснати десетина цирея като награда за предоставената от мен информация.



                    Молба на разгромения Саруман към Саурон

                    Преди ония дребни гадинки, които ходят боси и нямат никакво уважение към чуждата собственост, да ми откраднат палантира, аз успях да видя една картина от възможно бъдеще. В това разклонение на историята, човеците са заличени от една велика, но все още непозната ни раса, чийто външен вид също изиграва голяма роля за тяхната победа. Вследствие на това, горещо и смирено препоръчвам новите орди от орки да приличат на тях, с което се надявам да допринеса за победа в битката за Средната земя.

                    Смирен ваш слуга и червей, Саруман.



                    Аз, Саурон Всевиждащий, заповядвам и едновременно изпълнявам

                    Посочените и избрани от мен доброволци веднага да бъдат трансформирани по образ и подобие на препоръчаната от слугата ми Саруман раса. Всички те да придобият облика на Вогони – расата, заличила човешката зараза от лицето на земята.

                    P.S. за Саруман лично:

                    Сигурен ли си, че видът на самоходен съсирек ще предизвика смут и ужас сред хората!?




                    Прихванато съобщение, преди да стигне до Саурон
                    Доклад на редник орк 3234, този път не единствен оцелял след битката за Гондор и мизерно влачещ се към Мордор.
                    На вниманието на Саурон Велико-цъклещ-се-от-своята-кула, който вижда всичко!

                    Наглостта на елфите вече става безгранична! В последната битка отново демонстрираха своето безочие, като показаха, че не престават да крадат от бъдещето, явно поради своята некадърност да измислят сами нови военни похвати. Отново един елф – вече започвам да се убеждавам, че е все един и същ – демонстрира нова тактика, характерна за десантно-подривните формации от далечното бъдеще, наречени “алпинисти”.

                    Също така предлагам след края на войната да бъде заведен под съдебна отговорност за тормоз над бойно животно, което е в разрез със спогодбата за хуманно отношение към бойните добичета. Въпреки че земеслонът бе целият като игленик от противникови стрели, въпросният елф нито веднъж не се хвана за стрела, докато се катереше по него, а най-грубо се захващаше за кичури козина.

                    Предлагам и гледачите и селекционерите на бойните слонове да бъдат наказани, като ги изкъпят, избръснат и парфюмират, и ги пуснат в казармите в този им вид за назидание. Те се проявиха като абсолютни некадърници. При селекцията са наблегнали на огромните бивни и дебелата кожа за сметка на, както се видя от битката, други по-важни елементи от анатомията. Въпросните земеслонове се оказаха с много плитки очета и тънки черепни кости, щом стрела можа да мине през окото и костната основа на очната кухина, и да прониже мозъка. Моля да бъда извинен за академичния език, който използвам, но той най-добре илюстрира некадърността на селекционерите.

                    NerksisПокорно ваш мазен редник 3234.

                    P.S. Моля повече да не бъда пращан на никакви битки и да ме наградите с още няколко цирея, че започна да ми никне коса.

                    Предварително балдаря!
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment





                      PETRUNO, YOU MANY-COLORED DUCKY

                      Comment


                        "Technology is coming..."
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          FSA + PS4





                          Truth will save the world

                          Comment




                            sigpic

                            Sword song and horn sound

                            Comment


                              Руският депутат Михеев иска да се ограничи негативната информация в медиите, като предлага законопроект със странното име "За защита на населението от информация".

                              Comment

                              Working...
                              X