Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    кало написа Виж мнение
    Хе хе, Кин-дза-дза

    Comment





      Това за хората които някога са се чудели какво прави една ядрена подводница когато е на патрул
      „Аз, Драгомир, писах.
      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

      Модератор на раздел "Военна Авиация"

      Comment


        Това смесен екипаж на подводница ми се вижда откачена работа. Влизал съм в подводница-музей от студената война и вътре е такава теснотия, че не ми стигат изразните средства да я опиша. Сега май ще правят ядрена подводница изцяло с женски екипаж. Кой знае колко цивилизации, там сред далечните звезди, са изчезнали защото са съчетали ядрен ракетоносец и ПМС.
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          Хе хе, Кин-дза-дза
          Забавното в случая е, че Евгений Леонов освен че играеше точно тази роля във филма, озвучава и Мечо Пух в съветската анимационна версия (от която са взети двамата герои в този случай).

          Comment


            Кухулин написа Виж мнение
            Last Stand (2013)
            Арни се завръща в киното след дълга почивка. Филма изглежда обещаващо.
            Имам комерсиална идея - да направят по един филм на името на всяка магия от World of Warcraft!
            Туй Victory Rush, туй Consecration, туй Blizzard... - достатъчно епично звучат... Я предложете идеи за сценарии.
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              Comment


                Кухулин написа Виж мнение
                ...
                Якооо
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment




                  sigpic

                  Sword song and horn sound

                  Comment


                    Дискриминация ...

                    Comment


                      Сун Дзъ написа Виж мнение
                      Дискриминация ...

                      Това е нормално. Телефонен код - узбекски. Фото от Ташкент.
                      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                      Comment


                        за узбек - ясно, за талантлив - още повече (че за какво ти е дизайнер без талант?), обаче нещата със справедливостта не са ми много ясни. То си е хубаво човек да е справедлив, ама чак да е част от дизайнерската професия (виж, от владетелската - то си е ясно)... започвам да се чудя на какви ли дизайнери е попадал по-рано авторът на обявата.

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	383879_10151045448148542_861096702_n.jpg
Views:	1
Size:	61.6 КБ
ID:	531050
                          Recalibrating my lack of faith in humanity...

                          https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                          Comment


                            Хехе:

                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Най-сигурният затвор в Норвегия очаква Брайвик

                              С цел да настанят извършителя на най-смъртоносните атаки в Норвегия след Втората световна война, властите на затвора планират да построят ново крило, за да служи като малка болница, ако е разпоредено Брайвик да се подложи на психиатрично лечение.

                              Затворът Ила планира да построи малката болница до края на 2013 г., тъй като сигурността на съществуващите психиатрични болници, се счита за недостатъчна, за да го приюти.
                              ...
                              През май, VG предизвика обществен ужас, с твърдението, че управата на Затвора Ила планира да плаща на хора, за да правят компания на Брайвик, например да играят шах с него, за да не го подлагат на пълна изолация, тъй като това може да бъде критикувано от Европейския съд по правата на човека в Страсбург.


                              Тия съвсем се оядоха

                              Comment


                                Разни коментари за олимпийския огън през 2014-та в Сочи:

                                "- Четохте ли, че факлите ще се изработват в завода, дето прави ядрените ракети "Синева"?
                                - Аха, значи ще си летят самички и всеки ще се разделя на шест...
                                - И ще се носи към целта в облак от лъжливи факли...
                                - Хм, пък по пътя може да опраскат две малки, но урсузести съседни държавки..."

                                "- Пък според мен олимпийския огън в Сочи ще бъде запален от падащ спътник!"
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X