Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    И между другото, това: http://timurcommandos.blogspot.com/2...blog-post.html е ситуация, която аз също съм виждал в разни нашенски фирми. Не е еднаква навсякъде, но много елементи от нея присъстват.
    Е, може би съществуват много фирми, където тия неща ги няма, но някак ... аз поне не съм виждал/попадал на такива. Може би елемента с викането, което "оправя всичко" е най-често срещаният елемент
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Неочаквано Румъния обяви териториални претенции към България в района на черноморския шелф. Това става ясно от интервю на румънския външен министър Кристиан Диконеску пред телевизия Digi 24. По думите му трябва да се проведе политическа дискусия по въпроса за разграничаване на контитенталното плато и морската територия с България.


      Румъния обяви териториални претенции към България

      Уточнявам че заглавието е подвеждащо, става въпрос за акватория, не територия.

      Comment


        "Желязната кучка", или как руски журналисти паднаха в торент капан
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment




          Сюрреализма...

          Comment


            Нов вид клипче. Нацъкайте една по една всички стрелки отляво надясно.
            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

            Comment


              Кухулин написа Виж мнение


              Сюрреализма...
              Много якооо!
              sigpic

              Sword song and horn sound

              Comment


                Котката и двете страшни ябълки
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  Comment


                    Поствам това тук и в темата за Северна Корея

                    Comment


                      http://www.youtube.com/watch?v=LLzxuiQtzqE Евреите веднага наскачаха. Мен лично ме разсмива. Хитлер и турски - неочаквано добра комбинация.

                      Comment


                        За забавното е забавно, но е проява на твърде лош вкус, сигурно търсен ефект така или иначе.

                        Comment


                          BATMAN CHILLING IN HIS LAMBO





                          Весело е в Мериленд

                          Comment


                            Comment


                              Сега на тази дата, дано скоро и на друга! Честит празник!
                              Започва работа по българска ракета-носител
                              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                              Comment


                                Comment

                                Working...
                                X