Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Личните познанства решават всичко…
    We don't see things as they are, we see them as we are
    ---Anais Nin----

    Comment


      A strong toun Rodez hit is,
      The Castell is strong and fair I wis...


      блог за средновековна балканска история

      Comment


        Подготовка за Парада на победата, из мемоарите на С. М. Щеменко:

        На нашето тържество имаше делегация полски миньори в живописни костюми, която беше докарала в Москва подарък един ешелон с каменни въглища.

        Comment


          Guy de Mont Ferrand написа Виж мнение
          Това не е за тази, а за съответната тема в съседния форум.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Imperial написа Виж мнение
            Това не е за тази, а за съответната тема в съседния форум.
            Хаха, да, наистина, аз съм толкова претрупан с работа, че не бях я забелязал.
            A strong toun Rodez hit is,
            The Castell is strong and fair I wis...


            блог за средновековна балканска история

            Comment




              Серията му с американски президенти е умопомрачителна.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                sigpic

                Sword song and horn sound

                Comment


                  Македонците или Русите плагиатстват? Цитат: "Фильм «Великая Тартария -- Империя Русов» является небольшим рассказом о великом прошлом нашей Родины. Несколько тысяч лет назад Империя Русов занимала почти все пригодные для жизни земли на планете: Евразию, Северную Америку, Северную Африку... Людей ж¸лтой, красной и ч¸рной рас на Земле было очень мало, и они компактно проживали в районах с привычными для них климатическими условиями. Но со временем наши могущественные враги нашли способы постепенного оттеснения и уничтожения славян. В прошлом тысячелетии Империю Русов в уже отколовшейся Западной Европе стали называть «Великой Тартарией». Она была и до сих пор оста¸тся самой большой державой Мира, которую враги до сих пор стараются дробить на мелкие кусочки -- удельные княжества, которые было бы легче покорять, а население уничтожать..."

                  ...е кои са били най-великите в древността непостижима? Аз залагам на македонците, все пак са си наследници на прапрапрабългарите! А вие?
                  "...7. Пациентите във форумите трябва да се съобразяват с условието, че тук не е място за интелектуални изяви от типа на философски монолози, това е лечебно заведение." - Правила за форуми

                  Comment


                    Едно е реклама на филм, съвсем друго са твърденията на официалната наука.По този показател , жителите на съседната държава Македония нямат равни.

                    Comment


                      Зодиите са яки!


                      thorn

                      Средновековните църкви в България

                      Comment


                        То това не ясно дали да е в тази рубрика, но все пак.

                        Съберете процентите.



                        thorn

                        Средновековните църкви в България

                        Comment


                          С Торн явно четем кажи-речи едни и същи блогове
                          А това за процентите е нашето "светло политическо бъдеще" ...
                          Както и да е, на мен ми беше по-забавна една история от преди месец-два. Тогава властите в Русия бяха свалили един плакат (призоваващ към борба с кражбите и корупцията) с аргумента, че бил "антиправителствен". А предисторията беше, че някакъв висш партиен функционер на "Единна Русия" преди това беше заявил, че всъщност корупцията не е чак толкова лошо нещо и оттогава на партията му в определени среди беше лепнат прякора "партията на крадците и мошениците". Та, затова и излиза, че борбата с корупцията, кражбите и мошеничеството е една антиправителствена дейност. Тук е същата работа, само една идея по-прикрито, поне докато сме още в ЕС.
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment




                            Даже са го нарисували това, за което пишете

                            Иначе е интересно да се чете за изборите по руски - преди няколко месеца избраха председател на сената, миналата седмица Южна Осетия, после Приднестровието. Не знам дали е допустима тема за особенстите на "суверенната" (по руски) демокрация.

                            Comment


                              Напомням за предназначението на този раздел (най-вече към Brakadabyl, но не е само той). Мненията са премахнати - ако някой има желание да обсъжда нещо - да си направи тема в съответния раздел. Ако има оплаквания или запитвания по този повод, има лични съобщения.

                              Comment


                                Нова дума в балканската история
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X