Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment




      thorn

      Средновековните църкви в България

      Comment


        Ако случайно сте пропуснали да научите някоя конспиративна теория - ето една топ-извадка.
        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

        Comment


          Страхотни снимки:




          FN-FAL е на почит, а пичът най-вдясно кърти.



          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            pnp5q написа Виж мнение
            Ако случайно сте пропуснали да научите някоя конспиративна теория - ето една топ-извадка.
            За мене това беше особено забавно,защото съм бил в Билефелд!!

            Comment


              Призракът на Чернобил броди в Япония

              Според мен освен изпит по български език и литература при прием във висше учебно заведение журналистите трябва да преминават и елементарен, имам в предвид ЕЛЕМЕНТАРЕН тест за интелигентност. Забавлявайте се:
              http://dnes.dir.bg/temite/news/quake...?tag_id=109275
              This is my signature. There are many like it but this one is mine.

              Comment


                Динайн, отново не си в час. Това не са документални кадри а снимки от снимачната площадка на римейка на любимият ми уестърн "Добрият, лошият, злият". Работното заглавие на новата лента е "Праведният, сунитът и грозният и грозният, и грозният, и грозният..."
                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment



                  А беше и такова време ...
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment



                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      От днес: ""Ние имаме най-добрите военновъздушни сили, които имат достатъчно гориво, и самолети и се вижда, че летят", обяви премиерът Бойко Борисов".
                      Цитатът е от тук: http://www.dnes.bg/obshtestvo/2011/0...borisov.113744
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        Всъщност е тъжно

                        ...за съжаление трябва да мине за майтап. Поредната истина:
                        И най дългия път има своята първа стъпка...

                        Comment




                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Една добра фотография
                            Attached Files
                            Подобно на две преследвани диви животни, те продължаваха да вървят покрай пропастите, където по-силният водеше по-слабия към бесилка или благоденствие

                            Comment


                              Dinain написа Виж мнение


                              Крайно време беше!

                              Comment




                                Прилики с реални форуми и събития са случайни
                                „Аз, Драгомир, писах.
                                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                                Comment

                                Working...
                                X