Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Това забива Мамутите в земята
    Kerls, wollt ihr ewig leben?

    Comment


      Няколко забавни снимки.....


























































      Manchester United......

      Comment


        ..още малко.......

































































































































        Manchester United......

        Comment


          "Звъни се на вратата:
          - Кой звъни?
          - Полиция!
          - Какво искате?
          - Да си поговорим.
          - Колко сте?
          - Двама сме.
          - Ами поговорете си тогава."

          "Бракоразводно дело, съдията пита младоженеца:
          - Защо искате развод?
          - Ами защото се оказа, че целия град е спал с жена ми!
          В следващия момент се чува глас от залата:
          - Я го вижте тоя капризния! Само той не ще да спи с нея!"

          "Блондинка пита минувач:
          - Извинете, колко е часът?
          - Единайсет без пет.
          - Т'ва к'во ще рече? Шест ли?"

          "Влизат в аптеката момче и момиче.Разглеждат противозачатъчните.Той я пита:
          -Защо са толкова скъпи?
          Тя го завежда при памперсите и му показва една опаковка от 30 лева.
          -Сега още ли мислиш, че противозачатъчните са скъпи?"

          "– Татко, защо се ожени за мама? - пита синът.
          - Ето, виждаш ли! Даже и детето пита. - обръща се мъжът към жена си."

          "Из чудният свят на математиката: Приближете се до спящ човек и силно изкрещете на ухотому:” Тринадесет!”. Ще видите как той ще подскочи и ще почне удивен да се оглежда наоколо. Това за пореден път доказва магическата сила на числото 13."

          "Срещат се две приятелки. Едната изумено възкликва:
          - Марче, ама ти пак ли си бременна??!!
          - Ами-и-и, да!
          - От кого?
          - Абе, намина бившия ми мъж да се извини, че ме заряза сама с трите деца..."
          Last edited by messire Woland; 22-07-2010, 16:19.
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Какво е забранено в парка на Военна академия:



            Ако на някого му хрумне да се съблича или да прави секс, да знае, че е забранено

            Comment


              Интересно какво ли означава картинката, дето е в долния десен ъгъл?
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Предполагам, че е забранено класическото явление по българските плажове да се вика "ТОООПЛА ЦАРЕВИЦА" или "СУСАМЕНИ ГЕВРЕЦИ, САМО ПО ЛЕВЧЕ", която между другото е още жива, юли месец в началото на Поморие така хубаво се деряха да викат...
                „Аз, Драгомир, писах.
                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                Comment


                  От скука и липса на занимание реших малко да се полигавя

                  Скъпа моя,
                  Ти си тъй важна за мен, както каабата за уммата, не мога без теб тъй както както панцер без Луфвтвафе в Блитзкрига . Липсваш ми както императорска титла на Симеон,като Вермахта – Ромел при десанта в Нормания, желая те така силно както Иван Асен II – Цариград.Опияняваш ме както вино братът на Лъв VI - Александър и както победа Крум след Върбишкия проход.Ти си по-страстна и от Хитлер по време на реч,без теб няма живот както няма и Византия без Константинопол.Като си до мен краката ми се разтреперват като на римски легионер пред картагенски слон.Красива си като римска весталка, величествена като Родоския колос,по-нежна от 10 ноември ’89-та и единствена като градините на Семирамида.Ти си моето спасение както Собиески за Виена,ангел мой като Джибрил за Мохамед.Твоята роля в моя живот е тъй важна, като на Нелсън при Трафалгар,на Халид при Ярмук, решаваща като Цезър при Алезия.С теб си пасваме толкова добре, както Марлоборо и Савойски в Нидерландия.Непредсказуема си като Гудериан във Франция, загадъчна като Изтока за кръстоносец.Твоята поява в живота ми донесе такъв обрат, както шведите след Брайтенфелд и Вилар при Денен.Предавам се пред теб както английския корпус в Сингапур пред японската армия.Нямам думи да опиша любовта си към теб тъй както Исая не може да опише Западните области след Черномен.Заради това,че те срещнах се чувствам такъв късметлия, както турците след заметресението в Галиполи.Ще бъда неотлъчно с теб както Англия със САЩ от началото на 40-те.Обичам те – няма спор, но и обичам History channel тъй както Ираклий - Сирия.Днес ще дават непоказвани кадри от Голямата война и затова днес ще бъда с другата моя голяма любов – историята, а с теб ще бъда цял живот!
                  Политикът трябва да може да предскаже какво ще стане утре, след седмица, след месец и след година. А после да обясни защо това не е станало

                  Comment


                    Пропусна най-важното:
                    Богат съм като Марк Лициний Крас

                    Малко класика
                    Brave Sir Robin is followed by his favourite minstrels who sing odes to his great brave deeds.Singalong from the Deluxe Edition DVD to Monty Python and the H...

                    Comment


                      Тракийската резиденция на в. Кози грамади е Средногорският Мачу Пикчу

                      Comment


                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          Другарят Tито поддържал реда в... Османската империя
                          ДАЛЕКУ ОД СЛОБОДАТА
                          И НЕРАЗДЕЛЕНИ ОД НЕА
                          ОВДЕ ПАДНАА 40 ХЕРОИ
                          НА ИЛИНДЕН

                          Паметна плоча, Крушево,
                          ИЛИНДЕН 1953

                          Comment


                            Comment


                              Comment


                                Мацко - форумен модератор:
                                Attached Files
                                Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

                                Comment

                                Working...
                                X