Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Comment




      85 фото
      Attached Files
      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

      Comment


        Немското вундервафе ... 1 магарешка сила!

        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
        Неизвестен руски адмирал

        Comment


          Извинете. Това може да се чете и разбира само на руски .
          Автомобили на стойност $ 500,000 е хвърлена.

          Но то, что происходит в России, способно удивить даже арабов. Не говоря уж о европейцах и американцах. Четыре года назад для одного очень состоятельного человека из Лас-Вегаса был в единственном экземпляре изготовлен Rolls-Royce Centurion – слегка видоизмененная версия Rolls-Royce Phantom. Потом эта машина была замечена на eBay, а затем и в Москве. Как вы думаете, где в итоге оказался этот уникальный, не имеющий аналогов автомобиль? В частной коллекции? В гараже какого-нибудь олигарха? Как бы не так – на свалке. Непонятно, чем Rolls-Royce Centurion не угодил своему хозяину, но его попросту бросили в промзоне. Автомобиль стоимостью свыше полумиллиона долларов вышвырнули за ненадобностью, словно какой-нибудь испортившейся тостер. Самое интересное, что фото брошенного Rolls-Royce Centurion попали в европейские автомобильные интернет-издания, что дало западным журналистам и читателям в очередной раз задуматься о загадочной русской душе. А ведь прав был Федор Иванович Тютчев – умом Россию не понять. http://auto.mail.ru/
          Attached Files
          "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

          Comment


            Вчера май се разбра окончателно, че пръстенът от фирми, The One Ring, дето Доган го е загубил, по някое време след изборите миналата година, се е озовал по незнаен начин в джоба на Б.Б. странното е, че даже и инициалите съвпадат
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Живял в Багдад един търговец. Пратил той своя слуга на пазара за стоки, но слугата веднага се върнал, бледен и треперещ и казал: "Господарю, на пазара, в тълпата ме бутна някаква старица, аз се огледах и видях, че ме е бутнала самата Смърт. Тя ме погледна застрашително. Господарю, дайте ми кон, да избягам от този град, да се скрия от съдбата си. Ще отида в чак в Самара, където смъртта няма да ме намери."
              Дал търговецът на слугата си кон, седнал слугата на коня, пришпорил го и отпрашил с всички сили. А търговецът отишъл на пазара, видял Смъртта в тълпата, приближил се и я попитал: "Защо изплаши моя слуга, когато го срещна сутринта и си го гледала заплашително?". На което смъртта отговорила: "Не съм го гледала заплашително, а просто много се изненадах, понеже не очаквах да го видя в Багдад, защото тази вечер ние двамата с него имаме среща в Самара."
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                Междуфирмена кореспонденция, България 2010 г.

                Това е принт-скрийн от мейл, който получих току-що. Става дума за официална кореспонденция с клиент - макар и малък (локална верига супермаркети).

                Attached Files
                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                "But I know none, and therefore am no beast."

                (Richard III - William Shakespeare)

                Comment


                  Dinain написа Виж мнение
                  Това е принт-скрийн от мейл, който получих току-що. Става дума за официална кореспонденция с клиент - макар и малък (локална верига супермаркети).

                  Това кърти мивки
                  То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                  Comment


                    Ммм, аз с какви бисери на неграмотността и идиотията съм се сблъсквал, жалко че нямам навика да си правя принт-скрийн (при това, от разни типове, имащи се за нещо много голямо).

                    Comment


                      gollum написа Виж мнение
                      Ммм, аз с какви бисери на неграмотността и идиотията съм се сблъсквал, жалко че нямам навика да си правя принт-скрийн (при това, от разни типове, имащи се за нещо много голямо).
                      Прави скрийн-ове
                      Даже може да се направи отделна тема от типа на "Има6 по6та"
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        Веднага - класиката, обява за търсене на персонал. Написана на ... впрочем, ще видите. Не е нова, от 2008 г. мисля беше.
                        И сега като я гледам, все едно има някаква връзка с "Generation П"
                        Attached Files
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          Е, това просто е писано много бързо и грешките са технически, не стилистични
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment


                            Dinain написа Виж мнение
                            Е, това просто е писано много бързо и грешките са технически, не стилистични
                            Не е. Това е хитра обява, ползваща свойството на окото да нагажда думите, ако първата и последната буква са на мястото им.
                            Няма нито една правописна грешка, а само разменени букви.
                            За рекламна агенция си е съвсем в тона.
                            http://www.bukvite.com

                            Comment


                              Нов модел анти- кумулативна защита или специфично чувство за естетика добре познато ни покрай нашенските индобългари
                              Attached Files

                              Comment


                                Това си е гей-парад на армията
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X