Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически проблем с торенти )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Технически проблем с торенти )

    Иде реч за следното:

    След като един файл е свален с определена програма /Битторент/ може ли да се прехвърли в друга т.е. все едно е свален с нея /микроторент/
    Не бих питал такива глупости освен ако не ставаше въпрос за сериозен тракер, а именно карагарга.
    Днес насвалях доста неща с битторент, но се оказа, че повечето юзъри са с микроторент и това по някакъв начин оказва влияние върху мизерното ми статукво. Дръпнах доста интересни неща от сорта на един документален филм за Тарковски, който дори го няма в Imdb http://imdb.com/title/tt0051978/ а и доста книги за киното /Трюфо, Бергман, the philosophy of film noir и т.н.

    ако се окаже, че трябва да дърпам всичко отново вместо просто да го прехвърля от едната програма на другата, ще стане шибано. толкова ще ми се смъкне статуса, че цял живот няма да го оправя.

    това е.

    #2
    Би трябвало формата на торент файловете да е един и същ, иначе ще е невъзможно използването им от различни торен клиенти. Може да се наложи да свалиш от тракера торен файловете /те са малки/ и да ги зададеш на новия клиент. Ако имаш възможност и да му укажеш къде на диска ти са фаиловете свързани с торента си в играта. Той ще направи хаш проверка и ще може да сиидваш. За съжаление не съм работил с микроторент и не мога да ти дам по-конкретни указания.
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      #3
      той е на базата на битторент

      Comment


        #4
        Опитай следното: Започни да сваляш някакъв файл/който вече си свалил/ от сървъра с новият клиент, но му посочи да се сваля точно където на диска ти е вече сваления със старият клиент файл. Дай му ръчна hash проверка. Би трябвало новият клиент да се оправи от там нататък. За всеки случай избери файл, които не ти е важен, за не се изтрие ако съм те подвел. Стискам палци
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          #5
          Сложих още един хард и информацията беше разместена та сега utorrent не може да намери файловете и ми показва грешка. Имаш ли идея как мога да му кажа, че локейшъна им е променен?

          Comment


            #6
            Хм, май се справих

            Comment


              #7
              Аз имам проблем с Мозила Файърфокс. Имах utorrent и BitLord и Битлорда беше програма по подразбиране. Но стана така, че изтрих Битлорда и сега Мозилата ми казва, че нямам програма, с която да отварям изтеглените файлове. И трябва много сложно да си оправям торентите. Някой знае ли как мога да направя utorrent по подразбиране?
              I can't continue like this - surviving in the world of nothingness.

              Comment


                #8
                muzicantini написа
                Аз имам проблем с Мозила Файърфокс. Имах utorrent и BitLord и Битлорда беше програма по подразбиране. Но стана така, че изтрих Битлорда и сега Мозилата ми казва, че нямам програма, с която да отварям изтеглените файлове. И трябва много сложно да си оправям торентите. Някой знае ли как мога да направя utorrent по подразбиране?
                Опции -> Настройки -> Основни -> Асоцииране с торенти

                Comment


                  #9
                  Няма я тази опция в менюто. Търсих в настройките, но никъде не намерих.
                  I can't continue like this - surviving in the world of nothingness.

                  Comment


                    #10
                    muzicantini написа
                    Няма я тази опция в менюто. Търсих в настройките, но никъде не намерих.
                    Търси в опциите на uTorrent, не в опциите на Firefox.

                    Comment

                    Working...
                    X