Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Модерни каменни надписи
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      Любопитна статия за особеностите на възпитанието по китайски (рус.) - не мога да се съглася, но мисля, че най-малкото си заслужава запознаване за сведение, ако не и за замисляне.
      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment


        За който рабира руски доста приятен пътепис за България от човек пообиколил света, винаги ми е интересно да видя България през погледа на чижденци:
        http://www.bglife.ru/threads/2516/
        Last edited by Amazon; 06-10-2012, 04:27.
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          Прекрасен сайт.

          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            Imperial написа Виж мнение
            Прекрасен сайт.

            http://www.retronaut.co
            Сайта е готин. Да се чуди човек как Бил Клинтън се е оженил за ТОВА! http://www.retronaut.co/2012/10/hilary-clinton-1969/

            А пък аз естествено си намерих самолетче
            http://www.retronaut.co/2012/03/fairey-rotodyne-1950s/
            Чел съм за rotor tipjet технологията, но не знаех че е имало и летящ прототип.

            Едит: След около час разглеждане, искам да се поправя. Сайта не е "готин", той е вдъхновяващ.
            Last edited by Amazon; 06-10-2012, 21:24.
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              Практическа подготовка... на хартия (рус.)
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                Както пишеше и в първия коментар - Вермахтът също първоначално работи с танкове от картон и плат

                А това е по-интересно, от сайта, който даде Империал:

                Майкрософт в пълният си блясък от 1978ма година
                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                Проект 22.06.1941 г.
                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                Comment


                  messire Woland написа Виж мнение
                  Както пишеше и в първия коментар - Вермахтът също първоначално работи с танкове от картон и плат

                  А това е по-интересно, от сайта, който даде Империал:

                  Майкрософт в пълният си блясък от 1978ма година
                  Яко!


                  thorn

                  Средновековните църкви в България

                  Comment


                    OK now, everybody! Attention, please! Choose wisely: red or blue (рус.)
                    Мой превод на четвърти абзац:
                    "Анализът на учените показал, че ако Вселената представлява компютърна симулация, то спектърът на космическите лъчи трябва да е `отсечен` на определено енергийно ниво. Забележителното е, че такова `прекъсване` действително има - това е пределът на Грайзен-Зацепин-Кузмин, който е равен на 50 ексаелектронволта. Ако този предел действително е `артефакт` на компютърен модел, то пространствената му стъпка трябва да е на 11 порядъка по-малка от съществуващите модели."
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      LIVE: Felix Baumgartner Attempts To Break The Sound Barrier



                      Днес тоя пич ще пробва да мине звуковата бариера със свободно падане. Има лайв стрийминг.

                      Comment


                        Кухулин написа Виж мнение
                        Днес тоя пич ще пробва да мине звуковата бариера със свободно падане. Има лайв стрийминг.
                        Стигна на 37 200 м, след малко ще скача

                        Comment


                          Ghosts of war
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            Открий огромно разноoбразие от интересни книги в сектор "Книжарница" на store.bg Художествена литература, детски книжки, учебници и учебни помaгала.

                            Някой чувал ли е нещо повече за тази "новина"???

                            Comment


                              boyankolev написа Виж мнение
                              http://pressadaily.bg/publication/46...2%D1%86%D0%B8/
                              Някой чувал ли е нещо повече за тази "новина"???
                              Има нещо около този случай, но може и да не разберем въобще какво и защо е станало.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Не знам какво точно е станало, ама на един преятел майка му работи в болницата и казала: "Тия/мургавите/, сякаш не са ги били трима, ами четиридесет". Та братята и полицаят добре са си свършили работата!

                                Comment

                                Working...
                                X