Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Любопитно

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Изумен съм:

    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      Това съм го гледал отдавна.
      От моя опит, мога само да кажа, че след изстрел от упор в жилетката, едва си поемаш дъх. Това е като ритник в гърдите. Дори при трети клас. Добре изглежда на филмче, но най-често се получава това:

      Или ако по тъмно зелен - това :-)
      Сънят е слаб заместител на кофеина!

      Comment


        Възможно е да ползват стандартни FMJ/ball ammo но с намален заряд. Колкото да раздвижи автоматиката. Или дори разшитяващи се куршуми + намален заряд. А зависи и много от степента на защита на жилетката. Доколкото помня има три степени, всяка с под-степени. Ако е кевлар ще боли, обаче ако е стоманена плоча няма грижи.
        This is my signature. There are many like it but this one is mine.

        Comment


          Лицето замаскирано, гласът също, но на фанелката се вижда името - Андрей Кирисенко...
          ValBo написа Виж мнение
          най-често се получава това:
          Изроди - имам предвид лечителите, да разкарват момчето в три болници. 21-ви век, представете си...
          Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
          A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

          Comment


            Amazon написа Виж мнение
            Възможно е да ползват стандартни FMJ/ball ammo но с намален заряд. Колкото да раздвижи автоматиката. Или дори разшитяващи се куршуми + намален заряд. А зависи и много от степента на защита на жилетката. Доколкото помня има три степени, всяка с под-степени. Ако е кевлар ще боли, обаче ако е стоманена плоча няма грижи.
            Импулса не се гаси, когато стигне стоманената или керамичната плоча.
            Тя го предава на основата си - тоест тялото ти. Разпределя го на малко по-голяма повърхност, но импулса се запазва. Гаси се донякъде от материалите под нея.
            Но си боли. Оставя натъртено
            А той даже не не трепна. Не човек, а желязо :-)

            Аз лично съм леко скептичен, че това е техника на руските служби. Техниката на боравенето с оръжието прилича по-скоро на американска, отколкото на руска. Но може и да бъркам.
            Сънят е слаб заместител на кофеина!

            Comment



              През 1928 г. Франк Рамзи, английски математик, философ и икономист, доказва, че подредени конфигурации неизбежно присъстват в големи структури, независимо дали това е група от звезди, набор от произволно разпръснати камъни или последователност от числа, получени чрез хвърляне на зарове. Абсолютната неподреденост е невъзможна. Всеки достатъчно голям набор от цифри, букви или предмети, задължително съдържа подредена структура.

              Comment


                Mazzini написа Виж мнение
                Абсолютната неподреденост е невъзможна
                Никто не обнимет необъятного!
                Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                Comment


                  Нов вид косплей
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    Момента с разсипването на целия запас от плутоний на Великобритания (10 мг.) и последващото му събиране ми е любим

                    Quae fuerant vitia, mores sunt.

                    Comment


                      А, целият канал е гениален (да не говорим колко е готин професор Поляков и историите му). Между другото, и останалите канали на същия журналист за наука са много добри (бих казал, едно от най-добрите неща за популяризиране на науката, на които съм попадал).

                      Comment


                        Инжектирани гъбки кърпят прострелни рани ефективно (не е майтап)
                        "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                        Comment


                          Елън Мъск е убеден, че сме в компютърна игра
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            Мисля че, имах спор с Валбо на тази тема. От известно време мисълта ми клони към тази плоскост.

                            Comment


                              Mazzini написа Виж мнение
                              Мисля че, имах спор с Валбо на тази тема. От известно време мисълта ми клони към тази плоскост.
                              Аз на философски теми не споря, защото започвам да матеря по някое време.
                              Друг е бил :-)
                              Сънят е слаб заместител на кофеина!

                              Comment


                                Вярно, май че Голъм беше... не че е от значение де.

                                Comment

                                Working...
                                X